Agnieszka Leyko

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Kraków (Krowodrza)
Zielonki
Bibice
Węgrzce
Michałowice
Faktura VAT

Agnieszka Leyko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Agnieszka Leyko

O mnie

Jestem magistrem filologii rosyjskiej (nauczycielka). Uczę dzieci, młodzież i dorosłych, również języka biznesowego. Lekcje indywidualnie lub w niewielkich grupach. Nauka w wakacje. Możliwość wystawienia rachunku/faktury.



Naukę możemy rozpocząć od podstaw, jeśli zajdzie potrzeba powtórzenia materiału sprzed lat.



Zapewniam:

*ciekawe autorskie materiały,

*miłą atmosferę motywującą do nauki,

*rzetelność i profesjonalizm,

*przygotowanie do poprawek, egzaminów,

*kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i lekcji w szkole językowej.



Oferuję zajęcia przygotowujące to egzaminu maturalnego z języka rosyjskiego. Na lekcjach zapewniam przygotowanie do części pisemnej, słuchowej (listening - bazując na słuchankach maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym), a także ustnej.



Prowadzę lekcje u siebie:

- w Krakowie lub w Zielonkach

- u uczniów

- online



Cena to:

45 zł za 60 min.

65 zł za 90min.



Lekcje w niewielkich grupkach :

2 osobowych

- 30 zł od osoby za 60 min.

- 40 zł od osoby za 90 min.

3 osobowych:

- 25 zł od osoby za 60 min.

- 35 zł od osoby za 90 min.



Liczniejsze grupy - do ustalenia.

Podane ceny dotyczą lekcji odbywających się u mnie.

W przypadku dojazdu należy doliczyć do lekcji 10zł.



Zapraszam:)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2007
Uniwersytet Pedagogiczny
Magister
Filologia rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2015

Agnieszka wielokrotnie przygotowywała mnie do egzaminów na studiach,nigdy nie zawiodła. Zawsze kompetentna, przygotowana i chętna do pomocy. Niejednokrotnie zajęcia odbywały się po godzinie 20 z powodu mojego napiętego grafiku, (a także w niedziele). Polecam wszystkim chcącym nauczyć się języka rosyjskiego!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2015

Nauczycielka Kompetentna, wykwalifikowana, a przede wszystkim całym sercem zaangażowana. Szczerze polecam.

avatar
Marcin F.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2015

Po półrocznym kursie rosyjskiego u Pani Agnieszki byłem w stanie bez większych problemów porozumieć się jadąc na wschód Europy. Jeśli szukacie profesjonalnego nauczyciela języka rosyjskiego gorąco polecam lekcje u Pani Agnieszki

avatar
Łukasz M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2014

Pani Agnieszka bardzo odpowiedzialnie podchodzi do każdych zajeć. Zawsze jest w pełnej mobilizacji, przygotowana, z materiałami i uśmiechem na twarzy! Poza ustalonym przez siebie tokiem nauczania (dla którego mam same pozytywne opinie) jest również bardzo elastyczna i dostosowuje program bezpośrednio pod potrzeby uczących. Moja przygoda z Rosyjskim zaczęła się kilkanaście lat temu. Miałem już kilku prowadzących. Agnieszkę wspominam jako jednego z najlepszych nauczycieli, który oprócz nauki potrafi również zaciekawić, co na etapie wstępnym nauki języka jest bardzo ważne. Nie możemy jednak zapominać, że nauka języka opiera się głównie na naszym wewnętrznym zaangarzowaniu i chęciach. Jednak jeżeli ten warunek jest spełniony - P. Agnieszka z pewnością pokieruje programem jak należy, aby w szybki i uporządkowoany sposób pomóc przyswoić tajniki tego pięknego języka. Z czystym sumieniem daję najwyższą możliwą ocenę i polecam wszystkim, którzy poważnie zastanawiają się nad nauką, oraz tym, którzy dopiero poszukują odpowiedniego dla siebie języka!

avatar
Jula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2014

Wspaniała i cierpliwa nauczycielka, jako pierwsza pokazała mi piękno języka rosyjskiego i dzięki niej fascynacja językiem trwa do dziś. Lekcje zawsze były ciekawe, a Agnieszka umie doskonale zmotywować do nauki. Szczerze polecam pracę z nią:)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2014

Doskonały nauczyciel z ogromną dozą cierpliwości! Pani Agnieszka zawsze była doskonale przygotowana. Zajęcia były często uatrakcyjniane różnego rodzaju materiałami. Wiedza przedstawiana była w sposób bardzo klarowny, dzięki czemu była łatwiej przyswajana przez uczniów. Szczerze polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2014

Do Agnieszki zgłosiłem się w wieku 30 lat, ze szczątkową znajomością podstaw rosyjskiego, nauczonych jeszcze w podstawówce. W ciągu bodajże trzech lat nauki, Agnieszka doprowadziła mnie do egzaminu TRKI B2, zdanego z dobrą oceną :) zachęcony szybkimi podstępami, kontynuowałem u niej rosyjski biznesowy. Po roku nauki zdałem bardzo wymagający egzamin TRKI B2+. Agnieszka jako nauczyciel jest zawsze świetnie przygotowana, wymagająca, a jednocześnie bardzo sympatyczna. Opinia jednoznacznie bardzo dobra!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2014

Z Agnieszką zaczynałem swoją przygodę z rosyjskim. Trwa ona do dzisiaj, czyli już bodajże 4 lata. To chyba najlepsza rekomendacja, jeśli udało jej się przeprowadzić mnie przez trudny okres początkowy ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.