✅✅✅FEEL FREE TO SPEAK

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Wrocław
Poznań
Warszawa
Kraków
Gdańsk
Lublin
Inowrocław
Toruń
Opole
Szczecin
Bydgoszcz
Olsztyn
Katowice
Gdynia
Zielona Góra
Częstochowa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Nauczycielka akademicka zaprasza na profesjonalne zajęcia języka angielskiego prowadzone zgodnie z zasadą FEEL FREE TO SPEAK ✅

FEEL FREE TO SPEAK TM to główna zasada, o którą oparte są opracowane i realizowane przeze mnie kursy języka angielskiego. Pewien rodzaj wolności i możliwości, które związane są z posługiwaniem się językiem angielskim w stopniu przynajmniej komunikatywnym nie budzą wątpliwości. Mam na imię Agnieszka i od ponad dekady jestem nauczycielem akademickim, a także filologiem i pasjonatką języka angielskiego. Z dużymi wspólnymi sukcesami uczę przede wszystkim młodzież licealną, studentów, a także osoby dorosłe, którym w codziennym funkcjonowaniu w pracy niezbędna jest znajomość języka biznesu lub języka akademickiego. Nie wiesz, jak uczyć się efektywnie, chcesz pokonać barierę mówienia, zależy Ci na odkryciu lub rozwinięciu Twojego potencjału związanego z aktywnym posługiwaniem się językiem angielskim? Jeśli któraś z powyższych kwestii dotyczy Ciebie i chcesz rozpocząć wspólną podróż online w poznawaniu angielskiego, zapraszam Cię do kontaktu pod numerem telefonu 694 249 011Zadzwoń lub napisz SMS :)

TYPY KURSÓW:

KONWERSACJE

język angielski typowy dla swobodnych rozmów, przydatny w codziennych sytuacjach komunikacyjnych, od zamówienia posiłku w restauracji na wakacjach, po luźne rozmowy za granicą
Inwestycja 130 zł/50 min (indywidualne zajęcia online)

JĘZYK EGZAMINACYJNY
język angielski wysoko oceniany w szkole i na egzaminach językowych, od egzaminu ósmoklasisty i matury, po FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEIC, TOEFL i wiele innych
Inwestycja 150 zł/50 min (indywidualne zajęcia online)

ANGIELSKI BIZNESOWY
język angielski typowy dla spotkań biznesowych, zarządzania projektami, negocjacji, korespondencji z klientami i prezentacji biznesowych
Inwestycja 180 zł/50 min (indywidualne zajęcia online)

ANGIELSKI AKADEMICKI
język angielski typowy dla środowiska akademickiego, międzynarodowych konferencji, czasopism naukowych, prowadzenia zajęć ze studentami w języku angielskim lub uczęszczania na anglojęzyczne kursy uniwersyteckie
Inwestycja  200 zł/50 min (indywidualne zajęcia online)

ANGIELSKI W TURYSTYCE I HOTELARSTWIE
język angielski typowy dla branży hotelarskiej, personelu lotnisk, biur podróży; zdobądź pracę swoich marzeń podróżując po świecie
Inwestycja 150 zł/50 min (indywidualne zajęcia online)

✅ Pierwsze zajęcia  inwestycja 120 zł

Nie wiesz, który kurs wybrać? Zadzwoń lub napisz SMS 694 249 011

WYSTAWIAM FAKTURY

Więcej info na   www. feelfreetospeak. pl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 06.2011
Athlone Institute of Technology (IRELAND)
Licencjat
Bachelor of Business Honors in Tourism and Hospitality Management
10.2011 - 06.2013
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
08.2010
CELTA (UNIVERSITY OF CAMBRIDGE)
Doświadczenie
10.2008 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Jestem związana zawodowo z Uniwersytetem Wrocławskim, gdzie wykładałam początkowo jako doktorantka, później jako lektor języka angielskiego w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Wrocławskiego, a obecnie jako adiunkt.
12.2021 - aktualnie
FEEL FREE TO SPEAK
Prowadzę firmę FEEL FREE TO SPEAK TM, gdzie specjalizuję się w przygotowaniu do egzaminów językowych oraz w nauczaniu tzw. ESP, czyli języka branżowego, przede wszystkim języka akademickiego oraz języka biznesu.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2022

Lekcje z Agnieszką to prawdziwa przyjemność! Pełny profesjonalizm i poczucie, że godzina trwała 15 minut a jednocześnie zupełnie zapomniałam, że rozmawiamy po angielsku:) Polecam!!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2022

Lekcje języka angielskiego z Panią Agnieszką to czysta przyjemność! Swobodna, miła atmosfera bez stresu, a do tego profesjonalizm na wysokim poziomie. Konwersacje na życiowe tematy, ćwiczenia praktyczne, które mają odzwierciedlenie w rzeczywistości czy gramatyka przedstawiana w przyswajalny, przyjemny sposób to właśnie zajęcia u Pani Agnieszki! Pani Agnieszka to bardzo miła i serdeczna osoba, która wszystko wytłumaczy cierpliwie nawet po kilka razy. Dzięki niej otworzyłam się bardziej na język angielski i z dnia na dzień zaczynam go lubić coraz bardziej, nie wspominając już o wyzbyciu się bariery komunikacyjnej. Serdecznie polecam!!!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2022

Profesjonalizm, zawodowstwo, fachowość to określenia, którymi można opisać prowadzone przez Panią Agnieszkę zajęcia, a wybitne umiejętności językowe Pani Agnieszki idą w parze z wiedzą z zakresu nauczania i dydaktyki. Nieco prościej się wyrażając to lekcje angielskiego są fantastyczne a Pani Agnieszka jest przemiłą, otwartą i uśmiechniętą osobą. Zachęcam i szczerze polecam lekcje z Panią Agnieszką.

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2022

Bardzo polecam każdemu lekcje u Agnieszki, dzięki nim zdałam egzamin na poziomie B2 na Uwroc. Agnieszka to bardzo miła i serdeczna osoba, która mega profesjonalnie prowadzi lekcje. Dzięki tym lekcjom zyskałam pewność siebie w życiu prywatnym co poskutkowało znalezieniem super pracy oraz nie miałam problemów w komunikacji w języku angielskim za granicą. Jestem bardzo wdzięczna Agnieszce za ten czas, ponieważ nie raz wspierała mnie w trudnych życiowych sytuacjach za co bardzo, bardzo dziękuję. Szczerze polecam lekcje u Agnieszki gdyż mogą odmówić Twoje życie na lepsze tak jak w moim przypadku. Bardzo, bardzo polecam!!!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2022

Jestem zadowolona ze spotkań z Panią Agnieszką. Na lekcjach języka angielskiego przez nią prowadzonych mam okazję poznawania, w przystępny sposób, zasad gramatycznych oraz zastosowania ich w ciekawych spontanicznych konwersacjach, które prowadzimy oraz w odpowiednio przygotowanych ćwiczeniach. Pani Agnieszka uwzględniła moje potrzeby, jeśli chodzi o naukę angielskiego, tzn. przygotowania się do egzaminu na poziomie B2 (Upper-intermediate), do którego zamierzam przystąpić już niedługo. Szczerze polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2022

Agnieszka to wspaniały nauczyciel, ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w taki sposób, że nawet to co do tej pory było niejasne okazuje się proste. Oprócz tego Agnieszka to miła i serdeczną osoba, więc na lekcje z nią przychodziłam zawsze z wielką ochotą. Serdecznie polecam każdemu lekcje z Agnieszką! :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2022

She's simply the best! Najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim miałam dotychczas do czynienia. Dzięki Pani Agnieszce przełamałam barierę w komunikowaniu się i zaczęłam używać języka angielskiego w realu. Zajęcia są czystą przyjemnością ze względu na merytoryczne przygotowanie nauczyciela do zajęć jak również "dobra aurę" , którą posiada Pani Agnieszka.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Polecam lekcje j. angielskiego z Panią Agnieszką. Są prowadzone w sposób profesjonalny i co bardzo ważne uwzględniający indywidualne potrzeby ucznia. W trakcie zajęć, które przebiegają w miłej atmosferze można pokonwersować (oczywiście po angielsku) na różne tematy, Pani Agnieszka cierpliwie poprawia błędy i przy okazji w sposób przystępny wyjaśnia reguły gramatyczne. Sprawiła, że uwierzyłam, że języka angielskiego można się nauczyć. Dzięki Pani Agnieszce nie boję się mówić po angielsku, a oglądając filmy anglojęzyczne, słuchając różnych podcastów czy czytając publikacje związane z wykonywaną pracą zawodową wreszcie zaczynam je rozumieć. Jeszcze raz polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Zajęcia z Agnieszką mogę polecić z czystym sumieniem! Jest osobą, która wkłada ogrom pozytywnej energii w prowadzenie zajęć i zaraża entuzjazmem do języka angielskiego. Zajęcia są zorganizowane oraz zorientowane na praktyczne i aktywne wykorzystanie języka. Po kilku miesiącach współpracy widzę duży postęp w płynności wypowiedzi, poprawę w rozumieniu ze słuchu, nie wspominając o wzbogaceniu słownictwa. Najbardziej cenię sobie fakt, że zajęcia z Agnieszką zmieniły moje podejście do języka angielskiego. Dzięki zajęciom wyrobiłam sobie nawyk poznawania reguł gramatycznych poprzez rozumienie wiadomości jaką chcę przekazać, a nie naukę sztywnych zasad gramatycznych na pamięć. Lekcje przynoszą efekty!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.