✅✅✅ Agnieszka Rozenkiewicz

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Wrocław
Poznań
Kraków
Lublin
Bydgoszcz
Toruń
Warszawa
Szczecin
Gdańsk
Katowice
Zielona Góra
Olsztyn
Częstochowa
Koszalin
Łódź

✅✅✅ Agnieszka Rozenkiewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/520 opinii
Dla użytkownika ✅✅✅ Agnieszka Rozenkiewicz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 06.2011
Athlone Institute of Technology (IRELAND)
Licencjat
Bachelor of Business Honors in Tourism and Hospitality Management
10.2011 - 06.2013
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
08.2010
CELTA (UNIVERSITY OF CAMBRIDGE)
Doświadczenie
10.2008 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Jestem związana zawodowo z Uniwersytetem Wrocławskim, gdzie wykładałam początkowo jako doktorantka, później jako lektor języka angielskiego w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Wrocławskiego, a obecnie jako adiunkt.
12.2021 - aktualnie
FEEL FREE TO SPEAK
Prowadzę firmę FEEL FREE TO SPEAK TM, gdzie specjalizuję się w przygotowaniu do egzaminów językowych oraz w nauczaniu tzw. ESP, czyli języka branżowego, przede wszystkim języka akademickiego oraz języka biznesu.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2024

Przez pół roku miałam zajęcia z Agnieszką i to była najlepsza inwestycja w siebie! Zaczynałyśmy od podstaw, prowadziłyśmy luźne i interesujące rozmowy w jezyku angielskim, co kiedys wydawalo mi sie niemozllowe! Opracowalysmy kilka rozdziałów z bardzo fajnego podrecznika, ktory kompletnie roznił sie od tych szkolnych. Lekcje z Agnieszką będę zawsze dobrze wspominać. Agnieszka jest osobą wyrozumiałą, pogodną i bardzo sympatyczną. Polecam ją z całego serca!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2024

Polecam serdecznie lekcje z Panią Agnieszką każdemu, kto chce podnieść swój angielski na wyższy poziom. Bardzo dobre przygotowanie i świetnie dobrane materiały dopasowane do potrzeb i poziomu ucznia. Pozwala to efektywnie wykorzystać każdą minutę lekcji. Pani Agnieszka skutecznie pomaga przełamać wszystkie bariery językowe zarówno jeśli chodzi o swobodę wypowiedzi jak i gramatyczną poprawność i odpowiednie słownictwo. Po zaledwie kilku spotkaniach miałem zdecydowanie większą świadomość językową i czułem wyraźny progres z lekcji na lekcję. Pani Agnieszka jest idealnym nauczycielem ze względu na swój profesjonalizm, pasję, życzliwość i zaangażowanie.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Pani Agnieszka znacznie podniosła poziom mojej komunikacji w języku angielskim. Po współpracy z Nią odczuwam dużo większą pewność siebie w trakcie mówienia w języku angielskim, zarówno w sytuacjach służbowych jak i towarzyskich.
Lekcje pozwoliły mi również dopracować braki związane z gramatyką.
Bardzo polecam każdemu

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2023

Dzięki współpracy z Panią Agnieszką moja córka zdobyła większą sprawność i pewność językową. Umiejętne dostosowanie technik, systematyczność a przede wszystkim wspierające podejście mobilizują córkę do nauki gramatyki oraz zgłębiania wiedzy o sobie i świecie. Miło patrzeć, jak dziecko z entuzjazmem łączy się na lekcje i nie marudzi :) Wymagająca 14 latka mówi, że Pani Agnieszka jest świetnym nauczycielem. Jako mama - nauczycielka serdecznie polecam :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2023

Agnieszka pomogła mi ogarnąć mój nieskoordynowany gramatycznie język mówiony. Wspaniałe empatyczne i indywidualne podejście, bez zbędnej presji. Umie skutecznie motywować, zawsze pamięta co robiłyśmy na lekcjach i o czym rozmawiałyśmy. Polecam serdecznie lekcje u Agnieszki.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2023

Zajęcia u Pani Agnieszki są na najwyższym poziomie, ponieważ widać pełne zaangażowanie. Tutaj istotna jest również metoda "małych kroków", w której najważniejszy jest proces, aby nauka stała się bardziej efektywna.
ENGLISH TIME

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2023

Bardzo polecam Panią Agnieszkę! Wspaniała nauczycielka!! Dziecko bardzo chętnie uczestniczyło w zajęciach i zostało świetnie przygotowane do egzaminu ósmoklasisty. Z egzaminu próbnego 93 % to drugi najwyższy wynik w klasie! Czekamy jeszcze na oficjalne wyniki z końcowego egzaminu, tu również zapowiada się świetna ocena! Pięknie dziękuję!!!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2023

Pani Agnieszka przygotowywała mnie do egzaminu doktorskiego. Zajęcia obejmowały prezentację tematu rozprawy doktorskiej, odpowiedzi na przykładowe pytania komisji oraz omówienie artykułu naukowego. Po każdych zajęciach otrzymywałam informację zwrotną oraz cenne wskazówki. Pani Agnieszka potrafi stworzyć przyjazną, pozbawioną stresu atmosferę, co bardzo pomaga w otwarciu się na dyskusję. Dzięki tym zajęciom czuję się pewnie podczas konwersacji. Polecam :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2023

Szukałam nauczyciela, który pomógłby mi poszerzyć zakres słów, wyjść spoza utartych od lat ram i schematów podczas stałego kontaktu w języku angielskim i natrafiłam na Agnieszkę! To był strzał w 10! A dlaczego warto?
- punktualność i w pełni wykorzystany czas na naukę
- bogaty zakres słów, szukanie nowych możliwości na użycie języka
- analizowanie struktur gramatycznych i tłumaczenie zasadności ich użycia na podstawie przykładów, które trafiają do odbiorcy
- niepozostawianie pytań bez odpowiedzi
- zaangażowanie i motywowanie do dalszej nauki, poszerzania horyzontów językowych dzięki konwersacji, analizie wypowiedzi, notatkach i podręczniku (elastyczność ich użycia w zależności od potrzeby sytuacji)
- niebanalna osobowość i mądre podejście do życia
- miłe usposobienie i dobry humor
To są zajęcia, na które się czeka!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2023

Aga jest bardzo dobrym, cierpliwym i pełnym pasji nauczycielem! Motywuje do działania i wspiera, kiedy zapał do nauki troszeczkę uczniowi spada :) Nie mogę doczekać się kolejnych lekcji. Polecam serdecznie, ciekawa przygoda z językiem gwarantowana :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2023

Thanks to the English lesson with Agnieszka, I got a better job.

Agnieszka is an excellent English teacher. She is passionate about teaching and helped me improve my English skills. She has strong subject matter expertise and can effectively communicate complex concepts in a way that is accessible to me. She is patient, understanding, and able to motivate you to achieve your best.

Agnieszka creates a welcoming and supportive learning environment where you can feel comfortable asking questions and making mistakes. She encourages active participation and engagement in class and uses a variety of teaching techniques to accommodate different learning styles.

Agnieszka stays up-to-date with the latest developments in language teaching and is always looking for new and innovative ways to engage you. She uses a variety of materials and activities to personalize lessons. Agnieszka knows my interests, needs, and goals and plans lessons related to those. Agnieszka has a sense of humor.

In short, Agnieszka is someone who inspires, supports, and challenges their students to reach their full potential.
----------------------------

Dzięki lekcji angielskiego z Agnieszką dostałam lepszą pracę.

Agnieszka jest znakomitą nauczycielką języka angielskiego. Jest pasjonatką nauczania i pomogła mi poprawić moje umiejętności językowe. Ma dużą wiedzę merytoryczną i była w stanie skutecznie komunikować złożone koncepcje w sposób dla mnie przystępny. Jest cierpliwa, wyrozumiała i potrafi zmotywować do osiągania jak najlepszych wyników.

Agnieszka tworzy przyjazne i wspierające środowisko do nauki, w którym możesz czuć się komfortowo zadając pytania i popełniając błędy. Zachęca do aktywnego udziału i zaangażowania w zajęciach oraz wykorzystuje różnorodne techniki nauczania, aby dostosować się do różnych stylów uczenia się.

Agnieszka jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w nauczaniu języków i zawsze szuka nowych i innowacyjnych sposobów zaangażowania. Wykorzystuje różnorodne materiały i działania, aby dostosować lekcje. Agnieszka zna moje zainteresowania, potrzeby i cele i planuje lekcje z nimi związane. Agnieszka ma poczucie humoru.

Krótko mówiąc, Agnieszka jest kimś, kto inspiruje, wspiera i rzuca wyzwanie swoim uczniom, aby w pełni wykorzystali swój potencjał.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2022

Lekcje z Agnieszką to prawdziwa przyjemność! Pełny profesjonalizm i poczucie, że godzina trwała 15 minut a jednocześnie zupełnie zapomniałam, że rozmawiamy po angielsku:) Polecam!!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2022

Lekcje języka angielskiego z Panią Agnieszką to czysta przyjemność! Swobodna, miła atmosfera bez stresu, a do tego profesjonalizm na wysokim poziomie. Konwersacje na życiowe tematy, ćwiczenia praktyczne, które mają odzwierciedlenie w rzeczywistości czy gramatyka przedstawiana w przyswajalny, przyjemny sposób to właśnie zajęcia u Pani Agnieszki! Pani Agnieszka to bardzo miła i serdeczna osoba, która wszystko wytłumaczy cierpliwie nawet po kilka razy. Dzięki niej otworzyłam się bardziej na język angielski i z dnia na dzień zaczynam go lubić coraz bardziej, nie wspominając już o wyzbyciu się bariery komunikacyjnej. Serdecznie polecam!!!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2022

Profesjonalizm, zawodowstwo, fachowość to określenia, którymi można opisać prowadzone przez Panią Agnieszkę zajęcia, a wybitne umiejętności językowe Pani Agnieszki idą w parze z wiedzą z zakresu nauczania i dydaktyki. Nieco prościej się wyrażając to lekcje angielskiego są fantastyczne a Pani Agnieszka jest przemiłą, otwartą i uśmiechniętą osobą. Zachęcam i szczerze polecam lekcje z Panią Agnieszką.

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2022

Bardzo polecam każdemu lekcje u Agnieszki, dzięki nim zdałam egzamin na poziomie B2 na Uwroc. Agnieszka to bardzo miła i serdeczna osoba, która mega profesjonalnie prowadzi lekcje. Dzięki tym lekcjom zyskałam pewność siebie w życiu prywatnym co poskutkowało znalezieniem super pracy oraz nie miałam problemów w komunikacji w języku angielskim za granicą. Jestem bardzo wdzięczna Agnieszce za ten czas, ponieważ nie raz wspierała mnie w trudnych życiowych sytuacjach za co bardzo, bardzo dziękuję. Szczerze polecam lekcje u Agnieszki gdyż mogą odmówić Twoje życie na lepsze tak jak w moim przypadku. Bardzo, bardzo polecam!!!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2022

Jestem zadowolona ze spotkań z Panią Agnieszką. Na lekcjach języka angielskiego przez nią prowadzonych mam okazję poznawania, w przystępny sposób, zasad gramatycznych oraz zastosowania ich w ciekawych spontanicznych konwersacjach, które prowadzimy oraz w odpowiednio przygotowanych ćwiczeniach. Pani Agnieszka uwzględniła moje potrzeby, jeśli chodzi o naukę angielskiego, tzn. przygotowania się do egzaminu na poziomie B2 (Upper-intermediate), do którego zamierzam przystąpić już niedługo. Szczerze polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2022

Agnieszka to wspaniały nauczyciel, ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w taki sposób, że nawet to co do tej pory było niejasne okazuje się proste. Oprócz tego Agnieszka to miła i serdeczną osoba, więc na lekcje z nią przychodziłam zawsze z wielką ochotą. Serdecznie polecam każdemu lekcje z Agnieszką! :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2022

She's simply the best! Najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim miałam dotychczas do czynienia. Dzięki Pani Agnieszce przełamałam barierę w komunikowaniu się i zaczęłam używać języka angielskiego w realu. Zajęcia są czystą przyjemnością ze względu na merytoryczne przygotowanie nauczyciela do zajęć jak również "dobra aurę" , którą posiada Pani Agnieszka.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Polecam lekcje j. angielskiego z Panią Agnieszką. Są prowadzone w sposób profesjonalny i co bardzo ważne uwzględniający indywidualne potrzeby ucznia. W trakcie zajęć, które przebiegają w miłej atmosferze można pokonwersować (oczywiście po angielsku) na różne tematy, Pani Agnieszka cierpliwie poprawia błędy i przy okazji w sposób przystępny wyjaśnia reguły gramatyczne. Sprawiła, że uwierzyłam, że języka angielskiego można się nauczyć. Dzięki Pani Agnieszce nie boję się mówić po angielsku, a oglądając filmy anglojęzyczne, słuchając różnych podcastów czy czytając publikacje związane z wykonywaną pracą zawodową wreszcie zaczynam je rozumieć. Jeszcze raz polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Zajęcia z Agnieszką mogę polecić z czystym sumieniem! Jest osobą, która wkłada ogrom pozytywnej energii w prowadzenie zajęć i zaraża entuzjazmem do języka angielskiego. Zajęcia są zorganizowane oraz zorientowane na praktyczne i aktywne wykorzystanie języka. Po kilku miesiącach współpracy widzę duży postęp w płynności wypowiedzi, poprawę w rozumieniu ze słuchu, nie wspominając o wzbogaceniu słownictwa. Najbardziej cenię sobie fakt, że zajęcia z Agnieszką zmieniły moje podejście do języka angielskiego. Dzięki zajęciom wyrobiłam sobie nawyk poznawania reguł gramatycznych poprzez rozumienie wiadomości jaką chcę przekazać, a nie naukę sztywnych zasad gramatycznych na pamięć. Lekcje przynoszą efekty!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.