✅✅✅FEEL FREE TO SPEAK

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Wrocław
Poznań
Warszawa
Kraków
Gdańsk
Lublin
Inowrocław
Toruń
Opole
Szczecin
Bydgoszcz
Olsztyn
Katowice
Gdynia
Zielona Góra
Częstochowa

✅✅✅FEEL FREE TO SPEAK

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika ✅✅✅FEEL FREE TO SPEAK

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 06.2011
Athlone Institute of Technology (IRELAND)
Licencjat
Bachelor of Business Honors in Tourism and Hospitality Management
10.2011 - 06.2013
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
08.2010
CELTA (UNIVERSITY OF CAMBRIDGE)
Doświadczenie
10.2008 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Jestem związana zawodowo z Uniwersytetem Wrocławskim, gdzie wykładałam początkowo jako doktorantka, później jako lektor języka angielskiego w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Wrocławskiego, a obecnie jako adiunkt.
12.2021 - aktualnie
FEEL FREE TO SPEAK
Prowadzę firmę FEEL FREE TO SPEAK TM, gdzie specjalizuję się w przygotowaniu do egzaminów językowych oraz w nauczaniu tzw. ESP, czyli języka branżowego, przede wszystkim języka akademickiego oraz języka biznesu.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2022

Lekcje z Agnieszką to prawdziwa przyjemność! Pełny profesjonalizm i poczucie, że godzina trwała 15 minut a jednocześnie zupełnie zapomniałam, że rozmawiamy po angielsku:) Polecam!!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2022

Lekcje języka angielskiego z Panią Agnieszką to czysta przyjemność! Swobodna, miła atmosfera bez stresu, a do tego profesjonalizm na wysokim poziomie. Konwersacje na życiowe tematy, ćwiczenia praktyczne, które mają odzwierciedlenie w rzeczywistości czy gramatyka przedstawiana w przyswajalny, przyjemny sposób to właśnie zajęcia u Pani Agnieszki! Pani Agnieszka to bardzo miła i serdeczna osoba, która wszystko wytłumaczy cierpliwie nawet po kilka razy. Dzięki niej otworzyłam się bardziej na język angielski i z dnia na dzień zaczynam go lubić coraz bardziej, nie wspominając już o wyzbyciu się bariery komunikacyjnej. Serdecznie polecam!!!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2022

Profesjonalizm, zawodowstwo, fachowość to określenia, którymi można opisać prowadzone przez Panią Agnieszkę zajęcia, a wybitne umiejętności językowe Pani Agnieszki idą w parze z wiedzą z zakresu nauczania i dydaktyki. Nieco prościej się wyrażając to lekcje angielskiego są fantastyczne a Pani Agnieszka jest przemiłą, otwartą i uśmiechniętą osobą. Zachęcam i szczerze polecam lekcje z Panią Agnieszką.

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2022

Bardzo polecam każdemu lekcje u Agnieszki, dzięki nim zdałam egzamin na poziomie B2 na Uwroc. Agnieszka to bardzo miła i serdeczna osoba, która mega profesjonalnie prowadzi lekcje. Dzięki tym lekcjom zyskałam pewność siebie w życiu prywatnym co poskutkowało znalezieniem super pracy oraz nie miałam problemów w komunikacji w języku angielskim za granicą. Jestem bardzo wdzięczna Agnieszce za ten czas, ponieważ nie raz wspierała mnie w trudnych życiowych sytuacjach za co bardzo, bardzo dziękuję. Szczerze polecam lekcje u Agnieszki gdyż mogą odmówić Twoje życie na lepsze tak jak w moim przypadku. Bardzo, bardzo polecam!!!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2022

Jestem zadowolona ze spotkań z Panią Agnieszką. Na lekcjach języka angielskiego przez nią prowadzonych mam okazję poznawania, w przystępny sposób, zasad gramatycznych oraz zastosowania ich w ciekawych spontanicznych konwersacjach, które prowadzimy oraz w odpowiednio przygotowanych ćwiczeniach. Pani Agnieszka uwzględniła moje potrzeby, jeśli chodzi o naukę angielskiego, tzn. przygotowania się do egzaminu na poziomie B2 (Upper-intermediate), do którego zamierzam przystąpić już niedługo. Szczerze polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2022

Agnieszka to wspaniały nauczyciel, ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w taki sposób, że nawet to co do tej pory było niejasne okazuje się proste. Oprócz tego Agnieszka to miła i serdeczną osoba, więc na lekcje z nią przychodziłam zawsze z wielką ochotą. Serdecznie polecam każdemu lekcje z Agnieszką! :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2022

She's simply the best! Najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim miałam dotychczas do czynienia. Dzięki Pani Agnieszce przełamałam barierę w komunikowaniu się i zaczęłam używać języka angielskiego w realu. Zajęcia są czystą przyjemnością ze względu na merytoryczne przygotowanie nauczyciela do zajęć jak również "dobra aurę" , którą posiada Pani Agnieszka.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Polecam lekcje j. angielskiego z Panią Agnieszką. Są prowadzone w sposób profesjonalny i co bardzo ważne uwzględniający indywidualne potrzeby ucznia. W trakcie zajęć, które przebiegają w miłej atmosferze można pokonwersować (oczywiście po angielsku) na różne tematy, Pani Agnieszka cierpliwie poprawia błędy i przy okazji w sposób przystępny wyjaśnia reguły gramatyczne. Sprawiła, że uwierzyłam, że języka angielskiego można się nauczyć. Dzięki Pani Agnieszce nie boję się mówić po angielsku, a oglądając filmy anglojęzyczne, słuchając różnych podcastów czy czytając publikacje związane z wykonywaną pracą zawodową wreszcie zaczynam je rozumieć. Jeszcze raz polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Zajęcia z Agnieszką mogę polecić z czystym sumieniem! Jest osobą, która wkłada ogrom pozytywnej energii w prowadzenie zajęć i zaraża entuzjazmem do języka angielskiego. Zajęcia są zorganizowane oraz zorientowane na praktyczne i aktywne wykorzystanie języka. Po kilku miesiącach współpracy widzę duży postęp w płynności wypowiedzi, poprawę w rozumieniu ze słuchu, nie wspominając o wzbogaceniu słownictwa. Najbardziej cenię sobie fakt, że zajęcia z Agnieszką zmieniły moje podejście do języka angielskiego. Dzięki zajęciom wyrobiłam sobie nawyk poznawania reguł gramatycznych poprzez rozumienie wiadomości jaką chcę przekazać, a nie naukę sztywnych zasad gramatycznych na pamięć. Lekcje przynoszą efekty!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.