Agnieszka Bouziani

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką romanistyki na Uniwersytecie Wrocławskim, mieszkałam w Paryżu przez 28 lat, proszę śmiało dzwonić.

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 23:00
Wtorek06:00 - 23:00
Środa06:00 - 23:00
Czwartek06:00 - 23:00
Piątek06:00 - 23:00
Sobota06:00 - 23:00
Niedziela06:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 06.2003
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.1993 - 10.1993
Liceum im. St. Żeromskiego w Jeleniej Górze
Prowadzenie zajęć z języka francuskiego z młodzieżą licealną.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2021

Pani Agnieszka jest chodzącą encyklopedią jeśli chodzi o historię Francji, zna Paryż od podszewki i chętnie dzieli się różnymi ciekawostkami. Na lekcjach przekazuje nie tylko wiedzę językową, ale i tę dotyczącą francuskiej kultury. Taki nauczyciel to skarb!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2021

Po wieloletnim zyciu, studiach i pracy we Francji, jezyk francuski Pani Agnieszki nie odbiega poziomem od native spekaer. Ogromna zaleta Pani Agnieszki jest jej pasja do jezyka i jego nauczania. Jest ona swietnym pedagogiem o indywidualnym spojrzeniu na kazdego ucznia. Nauke jezyka francuskiego z Pania Agnieszka smialo mozna porownac do nauki gotowania w instytucie Bocuse, gdzie swietna znajomosc tematu, wysokie wymagania i dbalosc o kazdy szczegol harmonijnie lacza sie z nowatorskim podejsciem, humorem i oryginalnoscia.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2021

Byłam oprowadzają prze Panią Agnieszkę po Paryżu. To była prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów, niezwykła podróż w czasie. Szkoda, że Jelenia Góra jest tak daleko od Warszawy, bo tracę jedną na milion szansę na naukę francuskiego przez osobę z olbrzymią wiedzą historyczną, dużym talentem pedagogicznym i gawędziarskim oraz obdarzoną wielkim poczuciem humoru.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2021

Pani Agnieszka, co najważniejsze jest nativem, jeżeli chodzi o francuski. Polecam konwersacje. Ma naturalny francuski bezbłędny akcent.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2021

Pani Agnieszka jest bardzo komunikatywną osobą. Jej wykształcenie zapewnia doskonałą znajomość historii i kultury Francji. W bardzo przyjaznej atmosferze przybliża tajniki języka dyplomacji. Polecam gorąco lekcje z nią, prawdziwa uczta dla zmysłów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.