Agnieszka Bouziani

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Wrocław

Agnieszka Bouziani

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Agnieszka Bouziani

O mnie

Jestem dobrym pedagogiem, z prawdziwą pasją do uczenia. Mam świetny kontakt z uczniami, niezależnie od ich wieku. Filologię romańską ukończyłam z oceną bardzo dobrą. Przez 28 lat mieszkałam w Paryżu, gdzie zdobyłam dyplom licencjonowanego przewodnika, uprawniający do oprowadzania po muzeach państwowych, takich jak Luwr, Wersal czy Muzeum d’Orsay. Nie tylko więc świetnie władam językiem francuskim ale dodatkowo znam doskonale Paryż, francuską kulturę i historię.

Chcę się tym z Tobą podzielić ;)))

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 06.2003
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.1993 - 10.1993
Liceum im. St. Żeromskiego w Jeleniej Górze
Prowadzenie zajęć z języka francuskiego z młodzieżą licealną.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2021

Pani Agnieszka jest chodzącą encyklopedią jeśli chodzi o historię Francji, zna Paryż od podszewki i chętnie dzieli się różnymi ciekawostkami. Na lekcjach przekazuje nie tylko wiedzę językową, ale i tę dotyczącą francuskiej kultury. Taki nauczyciel to skarb!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2021

Po wieloletnim zyciu, studiach i pracy we Francji, jezyk francuski Pani Agnieszki nie odbiega poziomem od native spekaer. Ogromna zaleta Pani Agnieszki jest jej pasja do jezyka i jego nauczania. Jest ona swietnym pedagogiem o indywidualnym spojrzeniu na kazdego ucznia. Nauke jezyka francuskiego z Pania Agnieszka smialo mozna porownac do nauki gotowania w instytucie Bocuse, gdzie swietna znajomosc tematu, wysokie wymagania i dbalosc o kazdy szczegol harmonijnie lacza sie z nowatorskim podejsciem, humorem i oryginalnoscia.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2021

Byłam oprowadzają prze Panią Agnieszkę po Paryżu. To była prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów, niezwykła podróż w czasie. Szkoda, że Jelenia Góra jest tak daleko od Warszawy, bo tracę jedną na milion szansę na naukę francuskiego przez osobę z olbrzymią wiedzą historyczną, dużym talentem pedagogicznym i gawędziarskim oraz obdarzoną wielkim poczuciem humoru.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2021

Pani Agnieszka, co najważniejsze jest nativem, jeżeli chodzi o francuski. Polecam konwersacje. Ma naturalny francuski bezbłędny akcent.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2021

Pani Agnieszka jest bardzo komunikatywną osobą. Jej wykształcenie zapewnia doskonałą znajomość historii i kultury Francji. W bardzo przyjaznej atmosferze przybliża tajniki języka dyplomacji. Polecam gorąco lekcje z nią, prawdziwa uczta dla zmysłów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.