Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem dwujęzycznym mgr filologii angielskiej KUL z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Uczę angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania .Urodziłam się w USA a angielski towarzyszy mi od dzieciństwa. Podczas moich lekcji uczę rzeczy potrzebnych, autentycznych, staram się inspirować, pomagam przełamywać bariery językowe kursanta.
Mam przyjemność współpracować z klientem indywidualnym i biznesowym, a tym samym nie prowadzę standardowych kursów językowych opartych na podręcznikach. Z doświadczenia moich kursantów wynika, że standardowe kursy rzadko uczą, „prawdziwego” języka. Ja stawiam na naukę realnego języka , takiego, jaki naprawdę używany jest w krajach anglojęzycznych.
Przewagą lekcji indywidualnych jest maksymalne skupienie na potrzebach kursanta. Często słyszę, że po latach nauki w szkole i na kursach „dużo rozumiem ale mało umiem powiedzieć”. Moje zajęcia ukierunkowane są głównie na mówienie. Tym sposobem można doskonale wyćwiczyć gramatykę jednocześnie nabierając płynności w mówieniu.Podczas lekcji ćwiczymy oczywiście wszystkie umiejętności: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie oraz pisanie. Lekcje ze mną to gwarancja szybkich rezultatów i szybko zauważalne postępy w nauce.
Skutecznie przygotowuję do wszystkich certyfikatów, egzaminów i matur a moi uczniowie osiągają wysokie wyniki . Moi maturzyści często polecają mnie jako ratunek w trudnych sytuacjach.
Pomagam studentom anglistyki (to trudne studia) oraz nauczycielom angielskiego, którzy czują, że ucząc wciąż tego samego utknęli i nie rozwijają się językowo.
Zapraszam osoby, którym angielski jest potrzebny do komunikacji z rodziną mieszkającą za granicą lub przygotowują się do wyjazdu.Oferuję również kursy językowe dla firm ( w tym Business English) w Lublinie. Zapraszam do współpracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 05.2005
KUL Lublin
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Najlepsze lekcje w jakich brałam udział, różnorodne , ciekawe, dynamiczne. Najwspanialsze jest to, że po kilku tygodniach widzę już efekty, a uczę się ponieważ angielski potrzebny jest mi w pracy. Nic nie jest na tych zajęciach przypadkowe, rozmawiamy na ciekawe i wciągające tematy a Agnieszka tak kieruje rozmową, że na koniec okazuje się, że mam przećwiczony dany czas albo konstrukcje czy słownictwo. Godzina lekcji mija bardzo szybko a ja po każdej lekcji jestem naładowana pozytywną energią i zapałem do nauki. Nareszcie znalazłam nauczyciela, który wie co robi. BARDZO BARDZO POLECAM!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

zdecydowanie polecam, bardzo przyjemny sposób nauczania, do tego skuteczny ;)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

Polecam Panią Agnieszkę jest wspanialym nauczycielem jezyka angielskiego. Zajecia prowadzi w sposob bezstresowy, dzieki niej szybko przyswajam wiedze a nauka to przyjemnosc.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2018

Zajęcia u Pani Agnieszki to indywidualne podejście oraz możliwość szybkiego rozwoju i postępu w języku. Polecam szczególnie osobom, które chciałyby swobodnie mówić, ale mają w sobie barierę komunikacyjną. Lekcje prowadzone są tak, że nawet nie wiesz kiedy sie uczysz, a gramatyka przychodzi naturalnie w konwersacjach. Zajęcia są motywujące i prowadzone w świetnej atmosferze. Jeszcze raz wszystkim polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2017

Pani Agnieszka w interesujący sposób potrafi przekazać wiedzę. Co dla ważne zajęcia są poprowadzone ciekawie i dzięki temu dużo zapamiętuje na lekcjach. Sama u siebie widzę ogromne postępy. Na zagranicznych wyjazdach służbowych jestem w stanie poprowadzić swobodnie rozmowę i nareszcie czuję się pewnie. BARDZO POLECAM zajęcia u Pani Agnieszki!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2017

Świetny nauczyciel!! Nieustannie motywuje do pracy nad angielskim, stosując techniki dopasowane do potrzeb i możliwości ucznia.
Bardzo fajna dynamika lekcji, zajęcia są ciekawe i nastawione na praktyczne mówienie.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2017

Do Pani Agnieszki chodzę na konwersacje. Kiedy zaczynałam niewiele umiałam powiedzieć po angielsku i miałam ogromne opory przed wypowiadaniem się. Dzięki temu, że Pani Agnieszka prowadzi zajęcia w ciekawy sposób i zawsze ma przygotowane fajne ćwiczenia teraz, po roku, mówię płynnie i niewiarygodnie poszerzył się mój zasób słownictwa. Ostatnio brałam udział w konkursie na stanowisko kierownicze w pracy i to znajomość angielskiego zadecydowała, że dostałam ten awans. Dziękuję!!! :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2017

Z panią Agnieszka przygotowywałam sie do matury rozszerzonej z angielskiego. Zajęcia sa super! Pani Agnieszka tak przemyca czasy i gramatyke w rozmowę ze nawet nie wiesz kiedy sie uczysz.Mature zdałam na 98%. Gorąco polecam zajęcia z panią Agnieszka!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.