Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Lublin
Warszawa
Zamość
Chełm
Łuków
Łomianki
Radom
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem dwujęzycznym mgr filologii angielskiej KUL z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Uczę angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania .Urodziłam się w USA a angielski towarzyszy mi od dzieciństwa. Podczas moich lekcji uczę rzeczy potrzebnych, autentycznych, staram się inspirować, pomagam przełamywać bariery językowe kursanta.
Mam przyjemność współpracować z klientem indywidualnym i biznesowym, a tym samym nie prowadzę standardowych kursów językowych opartych na podręcznikach. Z doświadczenia moich kursantów wynika, że standardowe kursy rzadko uczą, „prawdziwego” języka. Ja stawiam na naukę realnego języka , takiego, jaki naprawdę używany jest w krajach anglojęzycznych.
Przewagą lekcji indywidualnych jest maksymalne skupienie na potrzebach kursanta. Często słyszę, że po latach nauki w szkole i na kursach „dużo rozumiem ale mało umiem powiedzieć”. Moje zajęcia ukierunkowane są głównie na mówienie. Tym sposobem można doskonale wyćwiczyć gramatykę jednocześnie nabierając płynności w mówieniu.Podczas lekcji ćwiczymy oczywiście wszystkie umiejętności: mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie oraz pisanie. Lekcje ze mną to gwarancja szybkich rezultatów i szybko zauważalne postępy w nauce.
Skutecznie przygotowuję do wszystkich certyfikatów, egzaminów i matur a moi uczniowie osiągają wysokie wyniki . Moi maturzyści często polecają mnie jako ratunek w trudnych sytuacjach.
Pomagam studentom anglistyki (to trudne studia) oraz nauczycielom angielskiego, którzy czują, że ucząc wciąż tego samego utknęli i nie rozwijają się językowo.
Zapraszam osoby, którym angielski jest potrzebny do komunikacji z rodziną mieszkającą za granicą lub przygotowują się do wyjazdu.Oferuję również kursy językowe dla firm ( w tym Business English) w Lublinie. Zapraszam do współpracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 05.2005
KUL Lublin
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Poszukiwałem lektora głównie w celu polepszenia umiejętności mówienia po angielsku. Zależało mi przede wszystkich na konwersacjach bo mimo wielu lat kontaktu z angielskim nie miałem możliwości praktycznego ćwiczenia mowy. To powodowało coraz większą blokadę. Jednocześnie język mówiony stawał się coraz bardziej barierą w dalszym rozwoju zawodowym. Agnieszka wspaniale pomogła mi pokonać tę barierę. Swobodna atmosfera, możliwość mówienia, konstrukcji wypowiedzi "po swojemu" korygowane przez Agnieszkę do poprawnego angielskiego, różnorodna tematyka, wymiana poglądów ... wszystko to sprawia, że już po kilku spotkaniach zapominasz o tym, że ktoś cię ocenia.
Współpracujemy już wiele miesięcy. Agnieszka jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą. Nie pamiętam by jakiekolwiek zajęcia nie były ciekawe, bym czekał "kiedy się wreszcie skończy ta godzina".
Agnieszka uświadomiła mi ile mam do powiedzenia po anielsku i jak to zrobić, a przede wszystkim, że to potrafię ;)
Bardzo, bardzo polecam! :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Polecam z całego serca. Syn dzięki zajęciom polubił język angielski. Postępy są niesamowite, w przeciągu niecałego roku z ucznia słabego stał się uczniem, który pisze bardzo dobrze próbny test ósmoklasisty. Ale najważniejsze jest to, że lubi rozmawiać w tym języku, a wszystko to dzięki zajęciom z pania Agnieszka.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2021

Zapisałam się na zajęcia do Agnieszki głównie w celu polepszenia umiejętności mówienia po angielsku. Zależało mi przede wszystkich na konwersacjach. W ciągu roku nie mam zwykle zbyt wiele sposobności do ćwiczenia angielskiego w mowie - jedynie podczas okazjonalnych wyjazdów za granicę związanych z pracą lub wyjazdów wypoczynkowych. Jak dotąd gdy już miałam okazję mówić po angielsku to często miałam blokadę - rozumiałam co do mnie mówiono ale miałam problem z płynną odpowiedzią na poziomie, który byłby dla mnie zadowalający. Agnieszka pomogła mi pokonać tę barierę językową.
Współpracujemy już ponad pół roku. Zajęcia są prowadzone w bardzo profesjonalny sposób a jednocześnie są… bardzo przyjemne. Agnieszka jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą. Zajęcia są dopasowane do moich potrzeb i nigdy się na nich nie nudzę. Bardzo polecam! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Gorąco polecam! Pani Agnieszka ogromnie pomogła mi w przełamaniu bariery językowej i przygotowaniach do matury rozszerzonej z angielskiego. Nie musiałam mieć właściwie żadnych dodatkowych materiałów, wszystko dostałam od Pani Agnieszki. Nie idziemy konkretnym tokiem nauczania. Zajęcia dostosowane są do moich potrzeb, najczęściej ćwiczymy umiejętności, w których czuję się najmniej pewnie. Szczerze mogę powiedzieć, że warto :)))

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Polecam bardzo serdecznie

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Fantastyczna prowadząca, w komfortowej atmosferze angielski, który ułatwia mówienie. Polecam

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Najlepsze lekcje w jakich brałam udział, różnorodne , ciekawe, dynamiczne. Najwspanialsze jest to, że po kilku tygodniach widzę już efekty, a uczę się ponieważ angielski potrzebny jest mi w pracy. Nic nie jest na tych zajęciach przypadkowe, rozmawiamy na ciekawe i wciągające tematy a Agnieszka tak kieruje rozmową, że na koniec okazuje się, że mam przećwiczony dany czas albo konstrukcje czy słownictwo. Godzina lekcji mija bardzo szybko a ja po każdej lekcji jestem naładowana pozytywną energią i zapałem do nauki. Nareszcie znalazłam nauczyciela, który wie co robi. BARDZO BARDZO POLECAM!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2020

zdecydowanie polecam, bardzo przyjemny sposób nauczania, do tego skuteczny ;)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

Polecam Panią Agnieszkę jest wspanialym nauczycielem jezyka angielskiego. Zajecia prowadzi w sposob bezstresowy, dzieki niej szybko przyswajam wiedze a nauka to przyjemnosc.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2018

Zajęcia u Pani Agnieszki to indywidualne podejście oraz możliwość szybkiego rozwoju i postępu w języku. Polecam szczególnie osobom, które chciałyby swobodnie mówić, ale mają w sobie barierę komunikacyjną. Lekcje prowadzone są tak, że nawet nie wiesz kiedy sie uczysz, a gramatyka przychodzi naturalnie w konwersacjach. Zajęcia są motywujące i prowadzone w świetnej atmosferze. Jeszcze raz wszystkim polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2017

Pani Agnieszka w interesujący sposób potrafi przekazać wiedzę. Co dla ważne zajęcia są poprowadzone ciekawie i dzięki temu dużo zapamiętuje na lekcjach. Sama u siebie widzę ogromne postępy. Na zagranicznych wyjazdach służbowych jestem w stanie poprowadzić swobodnie rozmowę i nareszcie czuję się pewnie. BARDZO POLECAM zajęcia u Pani Agnieszki!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2017

Świetny nauczyciel!! Nieustannie motywuje do pracy nad angielskim, stosując techniki dopasowane do potrzeb i możliwości ucznia.
Bardzo fajna dynamika lekcji, zajęcia są ciekawe i nastawione na praktyczne mówienie.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2017

Do Pani Agnieszki chodzę na konwersacje. Kiedy zaczynałam niewiele umiałam powiedzieć po angielsku i miałam ogromne opory przed wypowiadaniem się. Dzięki temu, że Pani Agnieszka prowadzi zajęcia w ciekawy sposób i zawsze ma przygotowane fajne ćwiczenia teraz, po roku, mówię płynnie i niewiarygodnie poszerzył się mój zasób słownictwa. Ostatnio brałam udział w konkursie na stanowisko kierownicze w pracy i to znajomość angielskiego zadecydowała, że dostałam ten awans. Dziękuję!!! :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2017

Z panią Agnieszka przygotowywałam sie do matury rozszerzonej z angielskiego. Zajęcia sa super! Pani Agnieszka tak przemyca czasy i gramatyke w rozmowę ze nawet nie wiesz kiedy sie uczysz.Mature zdałam na 98%. Gorąco polecam zajęcia z panią Agnieszka!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.