Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dwujęzyczny mgr filologii angielskiej KUL z dużym doświadczeniem w nauczaniu. Urodziłam się w USA, przez kilka lat również pracowałam w USA. Nauczam od 2003 roku. Uczę angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Mam duże doświadczenie w przygotowaniu do matury a moi uczniowie osiągają wysokie wyniki. Przygotowuję do certyfikatów, egzaminów , wyjazdów zagranicznych . Pomagam przełamać barierę przed mówieniem po angielsku oraz oferuję konwersacje dla osób które chcą poprawić, lub nie zagubić płynności w mówieniu. Zapraszam osoby, którym angielski potrzeby jest do komunikacji z rodziną mieszkającą za granicą . Gwarantuję indywidualny program nauczania dostosowany do potrzeb ucznia oraz ciekawe materiały dydaktyczne; cena: 70 PLN/60 min
Istnieje możliwość realizacji lekcji przez skype.

Prowadzę kursy dla firm.

Wystawiam faktury.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 05.2005
KUL Lublin
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

Polecam Panią Agnieszkę jest wspanialym nauczycielem jezyka angielskiego. Zajecia prowadzi w sposob bezstresowy, dzieki niej szybko przyswajam wiedze a nauka to przyjemnosc.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2018

Zajęcia u Pani Agnieszki to indywidualne podejście oraz możliwość szybkiego rozwoju i postępu w języku. Polecam szczególnie osobom, które chciałyby swobodnie mówić, ale mają w sobie barierę komunikacyjną. Lekcje prowadzone są tak, że nawet nie wiesz kiedy sie uczysz, a gramatyka przychodzi naturalnie w konwersacjach. Zajęcia są motywujące i prowadzone w świetnej atmosferze. Jeszcze raz wszystkim polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2017

Pani Agnieszka w interesujący sposób potrafi przekazać wiedzę. Co dla ważne zajęcia są poprowadzone ciekawie i dzięki temu dużo zapamiętuje na lekcjach. Sama u siebie widzę ogromne postępy. Na zagranicznych wyjazdach służbowych jestem w stanie poprowadzić swobodnie rozmowę i nareszcie czuję się pewnie. BARDZO POLECAM zajęcia u Pani Agnieszki!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2017

Świetny nauczyciel!! Nieustannie motywuje do pracy nad angielskim, stosując techniki dopasowane do potrzeb i możliwości ucznia.
Bardzo fajna dynamika lekcji, zajęcia są ciekawe i nastawione na praktyczne mówienie.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2017

Do Pani Agnieszki chodzę na konwersacje. Kiedy zaczynałam niewiele umiałam powiedzieć po angielsku i miałam ogromne opory przed wypowiadaniem się. Dzięki temu, że Pani Agnieszka prowadzi zajęcia w ciekawy sposób i zawsze ma przygotowane fajne ćwiczenia teraz, po roku, mówię płynnie i niewiarygodnie poszerzył się mój zasób słownictwa. Ostatnio brałam udział w konkursie na stanowisko kierownicze w pracy i to znajomość angielskiego zadecydowała, że dostałam ten awans. Dziękuję!!! :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2017

Z panią Agnieszka przygotowywałam sie do matury rozszerzonej z angielskiego. Zajęcia sa super! Pani Agnieszka tak przemyca czasy i gramatyke w rozmowę ze nawet nie wiesz kiedy sie uczysz.Mature zdałam na 98%. Gorąco polecam zajęcia z panią Agnieszka!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.