Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Lublin

O mnie

Dwujęzyczny mgr filologii angielskiej KUL z dużym doświadczeniem w nauczaniu, przez kilka lat pracowałam w USA. Uczę angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Mam duże doświadczenie w przygotowaniu do matury a moi uczniowie osiągają wysokie wyniki. Przygotowuję do certyfikatów, egzaminów , wyjazdów zagranicznych . Pomagam przełamać barierę przed mówieniem po angielsku oraz oferuję konwersacje dla osób które chcą poprawić, lub nie zagubić płynności w mówieniu. Zapraszam osoby, którym angielski potrzeby jest do komunikacji z rodziną mieszkającą za granicą . Gwarantuję indywidualny program nauczania dostosowany do potrzeb ucznia oraz ciekawe materiały dydaktyczne; cena:60 PLN/60 min

Istnieje możliwość realizacji lekcji przez skype.

Wystawiam faktury.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 05.2005
KUL Lublin
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2019

Polecam Panią Agnieszkę jest wspanialym nauczycielem jezyka angielskiego. Zajecia prowadzi w sposob bezstresowy, dzieki niej szybko przyswajam wiedze a nauka to przyjemnosc.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2018

Zajęcia u Pani Agnieszki to indywidualne podejście oraz możliwość szybkiego rozwoju i postępu w języku. Polecam szczególnie osobom, które chciałyby swobodnie mówić, ale mają w sobie barierę komunikacyjną. Lekcje prowadzone są tak, że nawet nie wiesz kiedy sie uczysz, a gramatyka przychodzi naturalnie w konwersacjach. Zajęcia są motywujące i prowadzone w świetnej atmosferze. Jeszcze raz wszystkim polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2017

Pani Agnieszka w interesujący sposób potrafi przekazać wiedzę. Co dla ważne zajęcia są poprowadzone ciekawie i dzięki temu dużo zapamiętuje na lekcjach. Sama u siebie widzę ogromne postępy. Na zagranicznych wyjazdach służbowych jestem w stanie poprowadzić swobodnie rozmowę i nareszcie czuję się pewnie. BARDZO POLECAM zajęcia u Pani Agnieszki!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2017

Świetny nauczyciel!! Nieustannie motywuje do pracy nad angielskim, stosując techniki dopasowane do potrzeb i możliwości ucznia.
Bardzo fajna dynamika lekcji, zajęcia są ciekawe i nastawione na praktyczne mówienie.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2017

Do Pani Agnieszki chodzę na konwersacje. Kiedy zaczynałam niewiele umiałam powiedzieć po angielsku i miałam ogromne opory przed wypowiadaniem się. Dzięki temu, że Pani Agnieszka prowadzi zajęcia w ciekawy sposób i zawsze ma przygotowane fajne ćwiczenia teraz, po roku, mówię płynnie i niewiarygodnie poszerzył się mój zasób słownictwa. Ostatnio brałam udział w konkursie na stanowisko kierownicze w pracy i to znajomość angielskiego zadecydowała, że dostałam ten awans. Dziękuję!!! :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2017

Z panią Agnieszka przygotowywałam sie do matury rozszerzonej z angielskiego. Zajęcia sa super! Pani Agnieszka tak przemyca czasy i gramatyke w rozmowę ze nawet nie wiesz kiedy sie uczysz.Mature zdałam na 98%. Gorąco polecam zajęcia z panią Agnieszka!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.