Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Łódź
Zgierz
Bełchatów
Kutno
Piotrków Trybunalski
Poddębice
Rzgów
Zakopane
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski80 - 100 / 60 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti! Podoba Wam się język włoski ? ? Jeśli tak to dobry wybór, bo magia miejsca -Italia, bogactwo kulturowe, przepyszna kuchnia i przepiękna muzyka wszystko to sprawia, że chce się go uczyć.  Dla mnie Włochy to mój drugi dom, chciałabym zarazić Was wiedzą i włochomanią. Nauczam na wszystkich poziomach. Przyjmuję też zlecenia na tłumaczenia. W ramach zajęć proponuje warsztaty kulinarne - gotowanie i nauka, proste przepisy, słownictwo kulinarne.Zapraszam wszystkich na niezwykłą przygodę językową i intensywną naukę przy filiżance sycylijskiej kawy:) nawet wirtualnej!  benvenuti !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Agnieszka
Łódź

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 06.2003
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia angielska Filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Nasza przygoda językowa trwa już 5 lat, a mam wrażenie jakbyśmy poznały się wczoraj. :) Agnes to bardzo ciepła i przemiła osoba, która na 100% nauczy Cie języka (również poprzez zabawe). Jej zajęcia są zawsze przemyślane i prowadzone w taki sposób, że po prostu chcesz jak najszybciej wrócić:) jeśli ciągle zastanawiasz się czy zadzwonić, to nie wahaj się dłużej! :)))

avatar
Marysia S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2022

Co tu dużo mówić - POLECAM! Zajęcia prowadzone są z bardzo dużym zaangażowaniem. Przede wszystkim to nauczyciel, który słucha Twoich potrzeb i wie na czym najbardziej Ci zależy i jak Ci pomóc. Lekcje odbywają się w mega miłej atmosferze i z pewnością nie będziesz mógł się doczekać kolejnych! :)

Agnes! you're the best!

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2022

Pani Agnieszka to najlepsza nauczycielka angielskiego w Łodzi. Przygotowała mnie do egzaminu gimnazjalnego, a także matury na poziomie rozszerzonym. Na zajęcia uczęszczam już szósty rok, każda lekcja przygotowana jest z pomysłem w miłej atmosferze :) polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2022

Pani Agnieszka jest bardzo pozytywną osobą, zawsze uśmiechniętą i praca z Nią to czysta przyjemność. Doskonale przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty, czy matury. Ponadto pracujemy przy różnorodnych materiałach, nabywając w ten sposób nie tylko wiedzę z języka angielskiego, ale także wiedzę ogólną o świecie.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2022

Pani Agnieszka to najlepszy nauczyciel, z jakim miałam przyjemność pracować nad językiem włoskim. Materiał ciekawie przygotowany, wszystko dokładnie wytłumaczone. Konwersacje już od pierwszych lekcji ! Pozytywna energia, którą Pani Agnieszka zaraża.
Jestem osobą pracującą z brakiem stabilnego grafiku, więc możliwość odbycia kilku lekcji online była dla mnie bardzo cenna.
Jeżeli chodzi o lekcje online - tak samo świetnie prowadzone, materiały przygotowane i dostarczone jeszcze przed lekcją.
Gorącą polecam Panią Agnieszkę każdemu, to chciałby spróbować jak i kontynuować naukę włoskiego. Jej zaangażowanie w sprawę jest naprawdę godne podziwu i przekłada się nawet na rozrysowanie planu zwiedzania Neapolu podczas moich włoskich wakacji :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Cóż opinia bardzo dobry jest zbyt słaba. Agnieszka to kosmiczne zaangażowany i wymagający nauczyciel. Dzięki temu możemy szybko nauczyć się języka angielskiego. Atmosfera nauczania fantastyczna. Polecam w 100%.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.