Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Języków uczymy się przez całe życie. Zapraszam Państwa na tę niezwykłą przygodę z językiem angielskim i kulturą krajów anglojęzycznych. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach, dla wszystkich grup wiekowych.Udzielam korepetycji, przygotowuję do egzaminów międzynarodowych a także Matury; prowadzę konwersacje i robię tłumaczenia. Business English dla przedsiębiorców i nie tylko ; zajęcia grupowe i indywidualne;lekcje także na skype.
Serdecznie zapraszam, bo warto:-)

Agnieszka

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Agnieszka
Łódź

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Cóż opinia bardzo dobry jest zbyt słaba. Agnieszka to kosmiczne zaangażowany i wymagający nauczyciel. Dzięki temu możemy szybko nauczyć się języka angielskiego. Atmosfera nauczania fantastyczna. Polecam w 100%.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.