Agnieszka Wiśniewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Niemcz
Maksymilianowo
Żołędowo
Osielsko
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

POPRAWY SIERPNIOWE !!!!
Jestem czynnym nauczycielem w Szkole Podstawowej, Liceum, Szkole Branżowej oraz Szkole Zaocznej dla Dorosłych. Posiadam wiele materiałów oraz książek. Mam ukończone studia kierunkowe z matematyki oraz 11 - letnie doświadczenie z korepetycjami. Pracowałam też w Szkole Korepetytorskiej. 

 

P.s. Z doświadczenia wiem, że poprawy semestru zawierają bardzo dużo materiału, więc im szybciej tym lepiej, proszę tego nie zostawiać na ostatnią chwilę.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2020
UKW - Bydgoszcz
Magister
Matematyka
02.2022 - aktualnie
Wyższa szkoła kształcenie zawodowego
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Prywatne Szkoły Przyszłość
09.2017 - aktualnie
Szkoła Matematyki 2+2

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Zbyszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2014

Serdecznie polecam panią Agnieszkę. Zajęcia przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze, co więcej pani Agnieszka posiada bardzo dużo cierpliwości co znacznie ułatwia naukę. Elastyczne godziny nauki i bardzo dobry kontakt pozwalają na dobre zorganizowanie zajęć tak aby nie kolidowały z obowiązkami. Serdecznie polecam panią Agnieszkę, z nią żaden egzamin nie jest straszny !

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2014

Corka miala egzamin poprawkowy z matematyki- I klasa liceum. Pani Agnieszka przygotowala ja bardzo dobrze, poprawka zdana. Jestem szczesliwa, ze corka przestala stresowac sie matematyka i jest w tym wielka zasluga pani Agnieszki :) Zamierzamy kontynuowac zajecia tak, zeby kolejne wakacje mogly byc dla corki beztroskie. Do wiedzy i umiejetnosci jej przekazania jeszcze bonus- pani Agnieszka jest przemila osoba , wplywa doprawdy uspokajajaco na podenerwowanego i niepewnego swoich umiejetnosci ucznia. POLECAM :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2013

Polecam Panią Agnieszkę! W tym roku miałam egzamin komisyjny z matematyki. Pani Agnieszka ma nieziemską cierpliwość i bardzo dobrze tłumaczy. Zgłosiłam się do niej 2 tygodnie przed komisem i dałyśmy radę przerobić cały materiał (a było tego sporo). Komis oczywiście zdany. Polecam serdecznie! Pozdrawiam

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
24 sierpnia 2013

PEŁEN NEGATYW jeśli chodzi o korepetycje z JĘZYKA ANGIELSKIEGO! Nie wypowiadam się w temacie matematyki, bo nie wiem. Natomiast odradzam współpracę jeśli chodzi o język angielski. To, że ktoś uczy się tego języka przez 14 lat, nie oznacza, że zna go tak doskonale, aby móc uczyć innych. Zamówiłem korepetycje dla córki, 2 gimnazjum, okazało się, że córka wie więcej niż... korepetytorka. ODRADZAM.

Agnieszka Wiśniewska

Bardzo przepraszam ale w ostatnim roku nie uczyłam nikogo z drugiej klasy gimnazjum języka angielskiego więc nie mam pojęcia kim Pan jest.Z języka angielskiego uczę tylko jedną uczennicę i to już od dwóch lat i to na pewno nie jest mowa o Pana córce. Proszę o nie wstawianie nieuzasadnionych opini na moje konto.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2011

Komis z maty (2 tech.) dzięki tej osobie zdany - Korepetycja rozpoczęta na 4 dni przed egzaminem komisyjnym.
Atmosfera podczas nauki świetna.
Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.