Agnieszka Wiśniewska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Niemcz
Maksymilianowo
Żołędowo
Osielsko

Agnieszka Wiśniewska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/55 opinii
Dla użytkownika Agnieszka Wiśniewska

O mnie

Jako korepetytor pracuje już 10 lat. Obecnie pracuję w Prywatnej Szkole jako nauczyciel matematyki oraz informatyki

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2020
UKW - Bydgoszcz
Magister
Matematyka
02.2022 - aktualnie
Wyższa szkoła kształcenie zawodowego
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Prywatne Szkoły Przyszłość
09.2017 - aktualnie
Szkoła Matematyki 2+2

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Zbyszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2014

Serdecznie polecam panią Agnieszkę. Zajęcia przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze, co więcej pani Agnieszka posiada bardzo dużo cierpliwości co znacznie ułatwia naukę. Elastyczne godziny nauki i bardzo dobry kontakt pozwalają na dobre zorganizowanie zajęć tak aby nie kolidowały z obowiązkami. Serdecznie polecam panią Agnieszkę, z nią żaden egzamin nie jest straszny !

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2014

Corka miala egzamin poprawkowy z matematyki- I klasa liceum. Pani Agnieszka przygotowala ja bardzo dobrze, poprawka zdana. Jestem szczesliwa, ze corka przestala stresowac sie matematyka i jest w tym wielka zasluga pani Agnieszki :) Zamierzamy kontynuowac zajecia tak, zeby kolejne wakacje mogly byc dla corki beztroskie. Do wiedzy i umiejetnosci jej przekazania jeszcze bonus- pani Agnieszka jest przemila osoba , wplywa doprawdy uspokajajaco na podenerwowanego i niepewnego swoich umiejetnosci ucznia. POLECAM :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2013

Polecam Panią Agnieszkę! W tym roku miałam egzamin komisyjny z matematyki. Pani Agnieszka ma nieziemską cierpliwość i bardzo dobrze tłumaczy. Zgłosiłam się do niej 2 tygodnie przed komisem i dałyśmy radę przerobić cały materiał (a było tego sporo). Komis oczywiście zdany. Polecam serdecznie! Pozdrawiam

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
24 sierpnia 2013

PEŁEN NEGATYW jeśli chodzi o korepetycje z JĘZYKA ANGIELSKIEGO! Nie wypowiadam się w temacie matematyki, bo nie wiem. Natomiast odradzam współpracę jeśli chodzi o język angielski. To, że ktoś uczy się tego języka przez 14 lat, nie oznacza, że zna go tak doskonale, aby móc uczyć innych. Zamówiłem korepetycje dla córki, 2 gimnazjum, okazało się, że córka wie więcej niż... korepetytorka. ODRADZAM.

Agnieszka Wiśniewska

Bardzo przepraszam ale w ostatnim roku nie uczyłam nikogo z drugiej klasy gimnazjum języka angielskiego więc nie mam pojęcia kim Pan jest.Z języka angielskiego uczę tylko jedną uczennicę i to już od dwóch lat i to na pewno nie jest mowa o Pana córce. Proszę o nie wstawianie nieuzasadnionych opini na moje konto.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2011

Komis z maty (2 tech.) dzięki tej osobie zdany - Korepetycja rozpoczęta na 4 dni przed egzaminem komisyjnym.
Atmosfera podczas nauki świetna.
Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.