Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Faktura VAT

O mnie

Jestem lektorką hiszpańskiego z tytułem magistra iberystyki o specjalizacji nauczycielskiej. Moja niezwykła przygoda z językiem pełnym słońca rozpoczęła się w roku 2007, w momencie, kiedy przekroczyłam próg liceum i trwa do dziś. W lipcu 2015 ukończyłam Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu, ale doświadczenie w pracy zdobywałam już od początku studiów.Miałam przyjemność prowadzić kursy zarówno w szkołach językowych, jak i publicznych, firmach, instytucjach, a także udzielać wielu lekcji indywidualnych. Ponadto, do chwili obecnej, równolegle uczę w świecie wirtualnym realizując zajęcia za pomocą komunikatora Skype. Wszystko zaczęło się od studenckiego pobytu na stypendium w Hiszpanii, dzięki któremu udało mi się dostrzec potencjał nauczania na odległość.

Ponadto, od niedawna prowadzę swój nauczycielski kanał na YouTube oraz blog, gdzie możesz poznać mnie bliżej i znaleźć sporo darmowej, hiszpańskiej wiedzy.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 07.2015
Wyższa Szkoła Filologiczna
Magister
filologia hiszpańska
09.2013 - 02.2014
Universidad Miguel Hernandéz
dziennikarstwo i komunikacja społeczna
Kursy i szkolenia
09.2017
Konferencja EduTech
11.2017
Konferencja Uczę Dorosłych
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Decydując się na zajęcia online z Agatą od początku byłam nastawiona głównie na konwersacje i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na nauczycielkę nie tylko z pasją, ale i prawdziwym darem do nauczania. Agata jest bardzo zaangażowana w przygotowywanie tematów do naszych konwersacji (wyszukuje ciekawe teksty do czytania w domu, krótkie filmiki czy podcasty do słuchania) i w jasny sposób tłumaczy zawiłości gramatyczne. Szczerze polecam wszystkim którzy myślą o nauce języka hiszpańskiego.

avatar
marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2017

Agata ma profesjonalne podejscie pedagogiczne. Moge to ocenic gdyz uczylem sie wielu jezykow wczesniej i jestem dosc wymagajacy. Hiszpanski tez zglebialem z wieloma nauczycielami wczesniej. Jezyk hiszpanski jest moim hobby, a Hiszpania moja miloscia. Niespelnina miloscia bo miszkam daleko na polnocy w Norwegii. Dzieki Agacie i Skypowi moge realizowac moje hobby daleko od ukochanej Hiszpanii. Bardzo lubie zglebiac problemy gramatyczne i wielu lektow "naitivow" nie moglo sobie poradzic z moimi pytaniami ale Agata ma duza wiedze i zdolnosci pedagogiczne , a przede wszystkim lubi swoja prace i jest bardzo zaangazowana i to sprawia ze nauka jest latwiejsza i przyjemniejsza. Wiem rowniez ze Agata pomimo ukonczenia studiow iberystyki wciaz poglebia swoja wiedze i umiejetnosci pedagogiczne /i jezykowe na kursach krajowych i zagranicznych m.in. w Hiszpanii. Podsumowujac :moge polecic Agate wszystkim, ktorzy chca sie uczyc i nauczyc hiszpanskiego.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

6-letni Antek uczy się już prawie rok i za każdym razem bardzo się cieszy na lekcje z Agatą (a my sami uczymy się przy okazji razem z nim)! Skype umożliwia lekcje na odległość, gdziekolwiek jesteśmy. W Londynie, gdzie nauka drugiego języka dla dziecka jest najczęściej ekstrawagancją (no bo cały świat mówi po angielsku tak czy tak) lekcje hiszpańskiego zawsze robią duże wrażenie! Bardzo polecamy!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2017

Agata jest jedną z najlepszych nauczycielek, które spotkałam na swojej drodze. Pełna pasji i zaangażowania, zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Na początku byłam sceptyczna jeśli chodzi o lekcje poprzez Skypa lecz teraz nie zamieniłabym ich na nic innego. Dzięki wszystkim wymyślnym aplikacjom i metodom zastosowanym przez Agatę lekcje są dużo wartościowsze niż tradycyjne, prowadzone "twarzą w twarz". Cieszę się bardzo, że trafiłam na taką świetną nauczycielkę i zdecydowanie polecam!!!

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2017

Mam lekcje hiszpańskiego z Agatą od ponad roku i jestem w pełni ustysfakcjonowana ich jakością i metodami pracy. Agata jest bardzo dobrą nauczycielką, zangażowana, cierpliwą, słuchającą potrzeb ucznia, zorganizowaną, sprawdzająca prace domowe przesłane na maila, motywującą. Polecam lekcje z Agatą.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2017

Agata jest naj naj najsuper

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2016

Świetnie i profesjonalne przygotowane zajęcia prowadzone przez nauczycielkę z prawdziwą pasja i darem:) A swoją pasją potrafi bardzo fajnie "zarazić: Polecam!!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2016

Agata jest cudowną, cierpliwą i bardzo miła nauczycielką. Mamy ze sobą lekcję juz od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Zajęcia są prowadzone w bardzo kreatywny sposób, prócz normalnych słuchanek, ćwiczeń gramatycznych, Agata zawsze potrafi mnie zaciekawić i zaskoczyć, np. nowym programem internetowym, który pomaga w nauce słówek. Gorąco polecam !:)))

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2016

Czy poleciłabym lekcje z Agatą? OCZYWIŚCIE! Przejrzysty i dostosowany do studenta sposób prowadzenia zajęć zachęca do nauki, pomagają w tym udostępniane przez Agatę materiały i "zadania domowe" które pozwalają utrwalić wiedzę zdobyta na zajęciach. Sama Agata jest niesamowicie cierpliwa i wyrozumiała, a kreatywnie prowadzone lekcje powodują ze minutę po skończeniu zajęć juz nie można doczekać sie następnych :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2016

Lekcje z Agatą to czysta przyjemność! Program jest dostosowany do umiejętności ucznia, lekcje są różnorodne i Agata dba o dobór odpowiednich materiałów i dodatkowych ćwiczeń. Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia zajęć, podejście Agaty do ucznia i łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych materiałów mimo, że lekcje są online. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego nauczyciela, z którym każda lekcja przebiega w bardzo miłej atmosferze :)

avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2016

Miałam przyjemność pogłębiać moją znajomość hiszpańskiego z Agatą i serdecznie polecam jej zajęcia wszystkim osobom. Profesjonalne przygotowanie materiałów przed każdą lekcją, różnorodność ćwiczeń i przyjemna atmosfera. Elastyczne godziny to kolejny duży plus, poza tym widać że Agata uczy z pasją, co nie jest takie oczywiste :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2016

Cześć! Gorąco polecam zajęcia z Agatą! Dzięki niej po kilku tygodniach przygotowań byłam w stanie porozumieć się z mieszkańcami Hiszpanii. Zawsze była przygotowana do zajęć, dostawałam rozpiskę prac domowych (dzięki temu nie pogubiłam się w stosie kserówek jak to najczęściej bywa na takich zajęciach online). Nigdy nie odwołała naszego spotkania – co się obecnie ceni! Agata jest pozytywną i bardzo miłą osobą, przez co nauka nowego języka stała się niesamowitą przyjemnością.

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2016

Miałam przyjemność uczyć się języka hiszpańskiego z Agatą przed moim służbowym wyjazdem do Hiszpanii. Zajęcia były bardzo interesujące, niesamowicie produktywne i profesjonalnie zaplanowane. Agata zawsze była punktualna i pomimo wielu zajęć, zawsze znajdywała czas na dodatkowe lekcje ze mną. Ma bardzo dobry kontakt ze osobami, które uczy i widać, że nauczanie języka hiszpańskiego jest jej pasją. Polecam wszystkim zajęcia z Agatą i potwierdzam, że to był najlepszy wybór!!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Mam lekcje z Agatą od 1,5 roku (zaczęło się od przygotowania do wyjazdu do Meksyku i już tak zostało :-) - mój poziom to średnio-zaawansowany. Z zajęć jestem bardzo zadowolony: Agata traktuje zajęcia bardzo profesjonalnie, ma wcześniej wszystko przygotowane, przed lekcją przesyła materiały. Prócz wysokiego poziomu merytorycznego, jest naturalną i bardzo miłą osobą co ma bezpośrednie przełożenie na świetną atmosferę w czasie zajęć. Z czystym sumieniem mogę polecić te lekcje każdemu zainteresowanemu językiem hiszpańskim :-)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2016

Z Agata mam przyjemność uczyć sie hiszpańskiego od pół roku, dosyć intensywnie lecz bardzo efektownie - po takim czasie potrafię na spokojnie pogadac sobie po Hiszpańsku :) to zasługa Agaty, ponieważ z moja nauka bywało rożnie przy pracy obowiązkach domowych i dzieciach jest mało czasu na naukę jednak motywowanie przez Panią Agatę dawało mi kopa i jednak zawsze siadalan i uczyłam sie.
Z cała pewnością polecam Agatę jako nauczyciela - ja kontynuuje swoje lekcje jak i rownież chce zapisać moja córkę właśnie do pani Agaty :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Zdecydowanie polecam lekcje z Agatą. Uczyłam się i nadal uczę wielu języków i spotkałam na swojej drodze wielu przeciętnych lektorów, zaś zajęcia z Agatą są naprawdę świetne. Po roku nauki od podstaw postanowiłam rzucić się na głęboką wodę i porozmawiać z rodowitym Hiszpanem . Nie miałam żadnych problemów i rozmawialiśmy bez problemu przez ponad godzinę, a wszystko dzięki bardzo dobrym korepetycjom ;-) Polecam !

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2016

Agata oprócz tego, że jest świetną nauczycielką to dodatkowo super osobą i motywatorem! Najbardziej lubię jej otwartość na ucznia i jego propozycje. Uczę się już pare miesięcy i widzę efekty. Agata potrafi bardzo szybko i przystępnie wytłumaczyć gramatykę (ale również świetnie tłumaczy różnice pomiędzy słownictwem i gramatyką castellano i latino).Co więcej, rozumie i umie gramatyke lepiej niż rodowici Hiszpanie czy Meksykanie! Lekcje głównie oparte są na konwersacji, przez co po godzine czuję się "nagadana", dodatkowo Agata zwraca uwagę na błędy w wymowie i konstrukcje gramatyczne , co też bardzo lubię. Jeśli lubisz ciężką pracę, angażujesz się, a jednocześnie nie oczekujesz, że to nauczyciel "wsadzi ci na siłe słówka do głowy", to świetnie trafiłeś, bo Agata to taki coach językowy, zmotywuje, wytłumaczy, pomoże ale za Ciebie nie zrobi! Dlatego uważam, że tego typu osoby nie powinny zajmować jej czasu, lepiej dać szanse komuś, kto jest nastawiony na współprace z równorzędnym zaangażowaniem :) Serdecznie polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2016

Przeczytałem wiele ofert oraz zmarnowałem mnóstwo czasu podczas lekcji z innymi lektorami, którzy w zajęciach z osobami rozpoczynającymi naukę widzą jedynie źródło łatwego zarobku. Lekcje online z Agatą zostały mi polecone przez mojego znajomego, który również korzysta z jej usług. Dziś również ja mogę śmiało polecić lekcje hiszpańskiego z Agatą. Zaangażowanie oraz indywidualne podejście do ucznia sprawiają, że każda lekcja daje mnóstwo satysfakcji, a efekty zauważalne są bardzo szybko. Cieszę się, że mogłem dołączyć do grona zadowolonych klientów i mam nadzieję, że nauka hiszpańskiego nadal będzie sprawiał mi taką radość.

Agata Spendowska

:)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2015

Uważam, iż Agata ma dobre podejście do swych mlodszych uczniow i w sposób rzetelny realizuje ustalony program nauczania. Bardzo miła, sympatyczna, kontaktowa. Jestem zadowolona z lekcji prowadzonych z moim synem, a pozytywne efekty nauczania są widoczne po jego pierwszym sprawdzianie. Życzę sobie aby niedługo mój syn napisał opinię dla swojej nauczycielki ale tym razem po hiszpańsku!!!

Agata Spendowska

:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2015

Agata jest świetną nauczycielką! Bardzo dobry kontakt, sumienne przygotowanie do każdych zajęć, dużo materiałów dodatkowych, przejrzyste tłumaczenie zagadnień, a do tego uśmiech i pozytywne podejście do ucznia :) Polecam gorąco!!!

Agata Spendowska

:)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2015

Cierpliwa! Bardzo! Posiada bardzo dobre materiały do nauki i dobrze tłumaczy takim, jak ja - nieukom i leniom. Przyjemnie było i mam nadzieję, że nadal będzie, tylko muszę tego lenia przepędzić...

Agata Spendowska

:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2015

Rewelacyjna nauczycielka, przygotowała do matury kogoś kto był przekonany, że jej nie zda ;) Miła, ciepła, zawsze uśmiechnięta, ma niesamowity dar do nauczania i równie wielką cierpliwość. Dzięki Niej ponownie polubiłam hiszpański i przypomniałam sobie dlaczego zaczęłam się go uczyć :)

Agata Spendowska

:)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2015

Agata uczy moją sześcioletnią córkę i jestem pod ogromnym wrażeniem jej podejścia do dzieci. Córka za każdym czeka na zajęcia podekscytowana i bardzo dużo zapamiętuje. W ogóle nie krępuje się Agaty przez co nauka jest efektywna. W dodatku to niesamowicie ciepła i bezproblemowa osoba z którą świetnie się współpracuje. Ma dużą wiedzę i doświadczenie. Z czystym sumieniem mogę polecić Agatę.

Agata Spendowska

:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2015

Pani Agata jest sumienną i kontaktową osobą,złapała świetny kontakt z moim 13 letnim synem.Zawsze jest przygotowana do zajęć a przełożenie zajęć na inny dzień czy godzinę nie stanowi dla pani Agaty żadnego problemu,oczywiście umawiajac się wcześniej. Właśnie takiego korepetytora szukaliśmy , zaangażowanego w co robi ,poważnie traktujacego swoich uczniów i oczywiście miłego i to wszystko znaleźliśmy u pani Agaty

Agata Spendowska

:)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2015

Pani Agata jest bardzo kompetentnym nauczycielem. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny. Jest to osoba doskonale przygotowana zarówno pod względem merytorycznym, jak i dydaktycznym. Moja 9 letnia córka uczy się zaledwie kilka miesięcy języka hiszpańskiego z Panią Agatą a jesteśmy pod wrażeniem Jej wiedzy i osiągnięć. Zawdzięczamy to Pani Agacie. Ma ona doskonałe podejście do dzieci. Potrafi zainteresować nauką i sprawić, aby dla dziecka była to przyjemność. Bardzo polecam zajęcia z Panią Agatą!

Agata Spendowska

:)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2015

Pani Agata uczy skutecznie, jest kompetentna i sympatyczna.

Agata Spendowska

:)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Bardzo bardzo polecam :) bardzo ciekawie zajęcia, dużo interesujących materiałów, chodzenie na lekcje to sama przyjemność i dwie godziny mijają nagle jak 15 minut. Jak hiszpański - to tylko z Agatą :).
Hania

Agata Spendowska

Bardzo dziękuję za tak miły komentarz. Zapraszam na hiszpański i twoją ulubioną herbatę, Haniu! :)

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2015

Zajęcia z P. Agatą zawsze mijają w miłej atmosferze. Jest profesjonalistką w każdym calu. Świetnie tłumaczy i jest doskonale przygotowana na każde zajęcia.
Nie mogłam trafić lepiej.

Agata Spendowska

:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.