Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa (Śródmieście +10)
Kraków
Konstancin-Jeziorna
Piaseczno
Łomianki
Zawady
Pruszków
Wołomin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki80 - 100 / 60 min

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii

Opis ogłoszenia

ZAPRASZAM DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH NA KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA

Pragniesz nauczyć się niemieckiego? Pokonać barierę językową? Czujesz, że wiedza zdobyta do tej pory jest w Twojej głowie niepoukładana? Masz dosyć grupowych kursów? A może zaczynasz naukę od podstaw?

Lektorka języka niemieckiego, magister Filologii Germańskiej , absolwentka szwajcarskiej  uczelni z 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu serdecznie zaprasza na lekcje

Uczę dorosłychmłodzież i dzieci na każdym poziomie zaawansowania w przyjaznej i bezstresowej atmosferze.

Tempo lekcji ustalam indywidualnie dla każdego ucznia, dzięki czemu kursanci nie stresują się, nie tracą entuzjazmu i robią postępy.

Zapraszam na:

  • Lekcje dla dorołych i młodzieży 
  • Korepetycje dla dzieci
  • Konwersacje 
  • Przygotowanie do certyfikatów i matury
  • Niemiecki biznesowy, medyczny
  • Intensywną naukę przed wyjazdem za granicę
  • Przygotowanie do rozmów kwalfikacyjnych po niemiecku
  • Telefony do instytucji, urzędów w krajach niemieckojęzycznych

Na początku współpracy ustalamy cel nauki , a ja przygotowuję lekcje skrojone na miarę

Uczę w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, a materiał tłumaczę do skutku :) Jeśli nie rozumiesz danego tematu zawsze możemy do niego powrócić i go powtórzyć. 

Podczas lekcji tworzę dla Ciebie listę słówek do opanowania, a na nastepnej zaczynamy od ich powtórzenia i zastosowania w konwersacji.
Efekty zobaczysz już po kilku lekcjach.

U mnie mówisz od pierwszych zajęć, nawet będąc na poziomie początkującym. Chcę, abyś juz po pierwszej lekcji był/a w stanie skonstruować proste zdania.

Po każdej lekcji otrzymasz także zestaw ćwiczeń do samodzielnego utrwalania wiedzy zdobytej podczas zajęć.

Od początku zwracam uwagę na poprawną wymowę!

Uczę "żywego" języka  , faktycznie używanego w Niemczech. Nikt nie mówi zwrotami z podręczników

Osobom chcącym lub pracującym w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii oferuję intensywną naukę języka.
Skupiamy się wtedy na zwrotach przydatnych w codziennych sytuacjach.

LEKCJE ZE MNĄ
Kiedyś sama korzystałam z prywatnych lekcji, gdzie nauczyciele nie wymagali ode mnie odrobienia pracy domowej, a lekcje były prowadzone chaotycznie - bez zaplanowanego wcześniej scenariusza. Był to stracony czas i pieniądze.
U mnie jest inaczej!
Każda lekcja jest dla Ciebie przygotowana, a przerabianie materiału idzie wedle ustalonego planu.

KOREPETYCJE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Pomagam dzieciom w nauce, odrobieniu prac domowych oraz przygotowaniu do sprawdzianów.

LEKCJE ONLINE
Zajęcia odbywają się na Skypie
Korzystamy z wirtualnej tablicy, na której wspólnie piszemy. Plik można ściągnąć po zajęciach i wydrukować. Dodatkowo przed zajęciami przesyłam uczniowi materiały, które przerabiamy wspólnie na lekcji.

Taka forma zajęć to zaoszczędzony czas na dojazdy oraz elastyczność w doborze terminów.

MATERIAŁY DO NAUKI (w cenie)
Zapewniam ciekawe i nowoczesne materiały do nauki dopasowane do zainteresowań ucznia.

Uczniom wyszukuję:
- artykuły z niemieckich czasopism i internetu
- filmiki na YouTube 
- seriale i filmy na Netflixie

Chcesz umówić się na lekcję?
Zapraszam na bezpłatną konsultację online, na której sprawdzę Twój poziom, ustalimy cel i metody nauki oraz pokażę Ci, jak wygląda lekcja online. Napisz lub zadzwoń :)

Koszt lekcji:

  • lekcje dla dorosłych i młodzieży  100 zł /60 min
  • lekcje dla dzieci                             80 zł /60 min

PROMOCJA
od 3 lekcji w tygodniu:    90 zł/60min

Opinie:
Maciej
Córka zmieniła szkołę i dostała się do 7 i 8 klasy dwujęzycznej z niemieckim. Wcześniej uczyła się angielskiego i hiszpańskiego. Po roku nauki musieliśmy sięgnąć po pomoc Pani Agaty. Po kolejnym roku nauki z Panią Agatą, córka woli kontynuować niemiecki, a nie hiszpański.

Ewa
Korzystaliśmy z lekcji Pani Agaty przed wyjazem zagranicznym do Austrii. Pani Agata sumiennie i z dużą cierpliwością pracowała z naszymi dziećmi. Sposób prowadzenia zajęć oraz pogodne usposobienie Pani Agaty bardzo podobały się dzieciom i chętnie uczestniczyły w lekcjach. Pani Agata to osoba kulturalna, pogodna i kompetentna. Polecam.

Natalia:
Na Panią Agatę trafiłam przypadkiem i był to strzał w dziesiątkę. Otrzymałam informację o stażu w Niemczech nie znając ani słowa w tym języku. Pani Agata sprawiła, iż po 2 miesiącach byłam w stanie przeprowadzić rozmowę po niemiecku. Początkowe lekcje polegają na wypracowaniu indywidualnego stylu; Pani Agata dobiera system nauki do konkretnej osoby. Jestem bardzo wdzięczna i po powrocie z Niemiec zamierzam kontynuować lekcje.
_

Zajęcia odwołujemy najpóźniej 24h przed umówioną lekcją. 

Udowadniam, że każdy ma talent do języków :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
06.2010
Zertifikat Deutsch als Fremdsprache (DAF)
Doświadczenie
09.2016 - 12.2019
lektor w szkole językowej
10.2020 - aktualnie
udzielanie korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2020

Po dwóch latach nauki u Pani Agaty, córka terroryzuje nas filmami po niemiecku! Ratunku, nic z żoną nie rozumiemy! Myślę, że to był plan, aby nas zmusić do rozpoczęcia nauki. Podziwiam strategiczne myślenie, konsekwencję i umiejętność zainteresowania innych swoją pasją.

avatar
Marta Z.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2020

Pani Agata zasługuje jako nauczyciel języka niemieckiego na najwyższą ocenę. Szczerze polecam lekcje u Pani Agaty wszystkim, którzy chcą w miłej atmosferze, w przyjemny i skuteczny sposób nauczyć się języka niemieckiego, Pani Agata to profesjonalistka w swojej dziedzinie, umie motywować ucznia do często bardzo ciężkiej pracy. Zajęcia są dostosowane do potrzeb i wymagań ucznia, prowadzone przy pomocy ciekawych materiałów i nieszablonowych pomysłów prowadzącej.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2019

Jestem osobą dorosłą, która nigdy wcześniej nie miała kontaktu z niemieckim, jednak ze względów zawodowych musiałam poznać jego podstawy. Pani Agata prowadzi zajęcia tak, iż samoistnie i bez żadnego przymusu sięgam po notatki. Zajęcia są bezstresowe i przebiegają w miłej atmosferze, co jest ogromnym plusem. Przede wszystkim widzę postępy w nauce. Z pewnością będę kontynuowała zajęcia u Pani Agaty.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Córka zmieniła szkołę i dostała się do 7 i 8 klasy dwujęzycznej z niemieckim. Wcześniej uczyła się angielskiego i hiszpańskiego. Po roku nauki musieliśmy sięgnąć po pomoc Pani Agaty. Po kolejnym roku nauki z Panią Agatą, córka woli kontynuować niemiecki, a nie hiszpański.

avatar
Daniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Pełen profesjonalizm. Bardzo cierpliwa osoba. Z moimi upiornymi predyspozycjami do nauki języka jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Pani Agata, to świetna korepetytorka! Jest zawsze doskonale przygotowana do lekcji ze swoimi uczniami! W szkole syn miał niemiecki na bardzo wysokim poziomie i nauka tego języka nie szła mu najlepiej, a nawet słabo. Dzięki lekcją z Panią Agatą odzyskał wiarę w siebie, motywację, chęć do nauki języka, a przede wszystkim zaczął dostawać 4 i 5 :) A poza tym Pani Agata jest przesympatyczną młodą osobą!

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Pani Agata imponująco motywuje naszą córkę do nauki. Prowadzi lekcje w sposób niestandardowy wykorzystując nie tylko dodatkowe materiały dydaktyczne, ale także rzeczy codziennego użytku imitując realne sytuacje. Zawsze jest świetnie i profesjonalnie przygotowana. Pozytywnie inspiruje nasza córkę do dalszej samodzielnej nauki. Polecamy Pani Agatę z najwyższa notą uznania i podziękowania.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Pani Agata jest zawsze przygotowana do zajęć. Pracuje z dzieckiem w przyjaznej atmosferze. Ma bardzo dobry kontakt. Powtarza i utrwala materiał. Zawsze można liczyć na jej pomoc. Jest zaangażowana w to co robi.
Gorąco polecam zajęcia z Panią Agatą. Mój syn jest bardzo zadowolony.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Korzystaliśmy z lekcji Pani Agaty przed wyjazem zagranicznym do Austrii. Pani Agata sumiennie i z dużą cierpliwością pracowała z naszymi dziećmi. Sposób prowadzenia zajęć oraz pogodne usposobienie Pani Agaty bardzo podobały się dzieciom i chętnie uczestniczyły w lekcjach.
Pani Agata to osoba kulturalna, pogodna i kompetentna. Polecam.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Lekcje języka niemieckiego stały się dla mnie przyjemnością. W końcu przestałam stresować się przed kolejnymi zajęciami. Materiał z Panią Agatą przyswaja się szybko, jest dużo ćwiczeń i pomocy naukowych.
Ogromnie polecam!!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2018

Pani Agata jest świetnym korepetytorem! Zawsze sumiennie przygotowana, pozytywna, nauka niemieckiego z Agata to sama przyjemność. Każda lekcja jest bardzo efektywna! Polecam w 100%

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2018

W zeszłym roku byłam zagrożona jedynką z języka niemieckiego. Wystarczył niecały tydzień pobierania lekcji u Pani Agaty, a z 1 wywindowałam na 4! Niezwykle ciepła i sympatyczna osoba z cudownym podejściem do ucznia i wielkim potencjałem.
Biorąc u P. Agaty juz od roku cotygodniowe lekcje mogę cieszyc się samymi pozytywnymi ocenami z niemieckiego! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Na Panią Agatę trafiłam przypadkiem i był to strzał w dziesiątkę. Otrzymałam informację o stażu w Niemczech nie znając ani słowa w tym języku. Pani Agata sprawiła, iż po 2 miesiącach byłam w stanie przeprowadzić rozmowę po niemiecku. Początkowe lekcje polegają na wypracowaniu indywidualnego stylu; Pani Agata dobiera system nauki do konkretnej osoby. Jestem bardzo wdzięczna i po powrocie z Niemiec zamierzam kontynuować lekcje.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Pani Agata jest świetnym nauczycielem. Dzięki lekcjom, mój syn nie tylko przekonał się do niemieckiego ale również poprawił oceny ze sorawdzianow do poziomu 5 i 6 :) Polecam gorąco lekcje z Panią Agatą :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2018

Dzięki Pani Agacie matura z j.niemieckiego wypadła pomyślnie. Mimo tak krótkiego czasu na przygotowanie zdołałyśmy przerobić cały materiał.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2018

Lekcje z Panią Agatą to przyjazna atmosfera, profesjonalizm i dużo pozytywnej energii. Podczas zajęć Pani Agata kładzie nacisk na mówienie, co dla mnie jest najważniejsze,ponieważ przygotowuję sie do wyjazdu do Niemiec,a naukę zaczęłam od podstaw. Po 8 tygodniach zajęć jestem w stanie porozumieć się w wielu codziennych sytuacjach :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2018

Dzięki lekcjom z Panią Agatą mój syn nadrobił cały materiał szkolny poprawiając się z jedynki na piątkę! Pani Agata to bardzo sympatyczna i cierpliwa osoba ze świetnym podejście do dzieci i młodzieży. Syn mówi, że nareszcie rozumie gramatykę i wcale nie jest taka trudna. Polecam zajęcia z Panią Agatą.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.