Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Kraków
Warszawa

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/549 opinii
Dla użytkownika Agata

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
06.2010
Zertifikat Deutsch als Fremdsprache (DAF)
Doświadczenie
01.2011 - aktualnie
udzielanie lekcji indywidualnych
09.2016 - 12.2019
lektor w szkole językowej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 49
avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2021

Ocena bardzo dobry to zdecydowanie za mało! Agata zasługuje na 10 * - jest wspaniałą i niezwykle zaangażowaną nauczycielką, a przy tym miłą i sympatyczną osobą. Lekcja trwa godzinę, a ma się wrażenie, że tylko 5 minut. Agata daje mnóstwo materiałów dostosowanych zainteresowań i jest bardzo otwarta na wszelkie pomysły.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2021

Uczę się niemieckiego z Agatą już od jakiegoś czasu. Agata jest osobą bardzo zdyscyplinowaną i zorganizowaną. Jest zawsze przygotowana do zajęć i dzieli się ze mną wieloma materiałami związanymi z gramatyką jak również artykułami, dzięki którym mam okazję wzbogacić słownictwo oraz które są ciekawe. Agata też w przejrzysty sposób potrafi wytłumaczyć gramatykę i jest naprawdę wspaniałą nauczycielką. Bardzo cieszę się, że razem pracujemy nad moim niemieckim i mogę ją polecić z całego serca :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2021

Zajęcia z Agatą to przyjemność, upływają w miłej atmosferze i są profesjonalnie prowadzone. Praca jest usystematyzowana. Razem wnikliwie powtórzyłyśmy cały materiał niezbędny do matury. Dzięki jej pomocy uzyskałam w tym roku wynik 98% z matury rozszerzonej z niemieckiego.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Nigdy nie miałem aż tak dobrej nauczycielki języka niemieckiego jak Agata a uczyłem się niemieckiego od podstawówki i na studiach. Potrafi wyjaśnić wszytko w bardzo przejrzysty sposób. Prowadzi lekcje bezstresowo i w miłej atmosferze aż człowiek nie może doczekać się następnej. Polecam, warto samemu się przekonać.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Trochę brakuje skali ocen. Chętnie wybrałbym "wybitny/celujący". Agata przede wszystkim ma talent i niezwykle umiejętności w motywowaniu. Szuka nowoczesnych rozwiązań i metod nauczania, dobiera odpowiednie podręczniki i materiały do poziomu naszej córki. Inwestuje sporo własnego czasu w przygotowanie się do lekcji. Poprzez swoje podejście, doświadczenie i postawę jest nie tylko nauczycielką, ale także mentorką dla naszej córki. Bardzo mocno polecamy!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2021

Lekcje prowadzone są bardzo profesjonalnie w swobodnej atmosferze. Agata potrafi wytłumaczyć językowe niuanse a jednocześnie nadaje dobre i elastyczne tempo pracy dopasowane do potrzeb, sytuacji i możliwości. Zajęcia bardzo pomocne przy przełamywaniu barier językowych, ale również nauce gramatyki, dzięki bardzo dobrze dobranym materiałom dydaktycznym. Lekcje prowadzone są w bardzo usystematyzowany sposób. Każdy uczeń ma swoją klasę, zbiór materiałów do nauki, bardzo często opracowany przez Agatę. Słownictwo poszerzamy z wykorzystaniem Quizletow, co w moim przypadku bardzo się sprawdza.

Trafiłam do Agaty w lutym i po 6 miesiącach nauki widzę ogromne postępy. Bardzo gorąco polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2021

Cześć!
Jeśli szukasz kogoś kto pomoże Ci zarówno na początku Twojej nauki niemieckiego jak i w dalszych etapach - znajdujesz się we właściwym miejscu. Niemieckiego z Agatą uczę się od początku roku akademickiego. Moją edukacje zaczęłam z Nią od podstaw. Nigdy wcześniej nie miałam kontaktu z tym językiem i w tym momencie stwierdzam, że bardzo dobrze. Nikt nie zdążył mnie do niego zniechęcić, a Agata miała w moim przypadku ogromne pole do popisu. Co mnie zachwyca w lekcjach z Nią? Lubię w tych zajęciach to, że każdy z Nas ma swoją klasę w której znajdują się wszystkie te materiały, które wspólnie przerabiamy. Taki porządek dobrze wpływa na usystematyzowanie wiedzy i pogląd na postępy jakie robimy w trakcie nauki. Atmosfera podczas zajęć jest fantastyczna, a jako kursantka nie mogę powiedzieć że kiedykolwiek zajęcia mnie nudziły. Agata przekazuje wiedzę w praktyczny sposób, zwraca uwagę na Twoje potrzeby zarówno w zakresie indywidualnym, ale i nie odmawia pomocy gdy masz coś do zrobienia na uczelni :) Uważam, że inwestycja w zajęcia z Agatką to najlepsze co możesz dla siebie zrobić! Jeśli kiedykolwiek myślałeś o tym aby zacząć uczyć się niemieckiego ale brakuje Ci samodyscypliny i nie wiesz od czego zacząć - z Agatą pozbędziesz się tych wątpliwości. Nam jako kursantom, chciałabym życzyć takich nauczycieli nie tylko z niemieckiego. Agata to germanistka z pasji a nie przymusu. Przekonasz się o tym już na pierwszych zajęciach! Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych, zajęcia z Agatą są warte każdej zainwestowanej zlotowki! Nie zartuje!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Zajęcia są naprawdę świetne! Mam zagwarantowany ciągły kontakt z językiem niemieckim przez różne udostępniane mi przez Panią Agatę zadania, teksty i słownictwo na quizlecie. Zawsze mogę na lekcjach porozmawiać po niemiecku. W dodatku wszystko jest bardzo przejrzyście wytłumaczone, jeśli zrobię jakiś błąd, także od razu dostaje wyjaśnienie dlaczego powinno być inaczej. Bardzo polecam!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2021

Bardzo przyjemne lekcje, już po kilku widać efekty. Aż chce się uczyć!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Bardzo polecam lekcje niemieckiego u Pani Agaty.! Uczy niemieckiego mojego 12 letniego syna, od podstaw, naprawdę z przyjemnością patrzę, jak Mateusz czeka na następną lekcję i chce się cały czas uczyć. Na pewno dzięki Pani Agacie polubił niemiecki, z radoscią nawet odrabia prace domowe. Pani Agata jest bardzo zaangażowana, dokładna i potrafi zainteresować nauką języka rozkojarzonego nastolatka.
Bardzo mocno polecam!!!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Moja przygoda z niemieckim zaczela sie 2 lata temu. Zajecia z Agata zaczelam w lutym 2021 roku (jako jedno z postanowien noworocznych chcialam porzadnie wziac sie za swoja nauke niemieckiego). Po pierwszej rozmowie z Agata od razu wiedzialam ze to strzal w dziesiatke! Dzieki niej po prawie 4 miesiacach nauki ja jak i moj znajomi widza ogromna poprawe w pismie a takze mowie. Po wielu probach w koncu zrozumialam o co chodzi z DATIVEM i AKKUSATIVEM! Poznalam roznorodne slownictwo ktore pomaga mi w codziennej komunikacji. Agata jest cierpliwa nauczycielka ktora, potrafi podejsc indywidualnie do potrzeb ucznia, stosuje ciekawe metody nauczania dzieki ktorym podniosly moje zaangazowanie a takze motywacje do codziennej nauki :) Dziekuje Ci bardzo Agata! :)

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Zajęcia z Agatą mam od zaledwie ponad miesiąca, ponieważ chciałam szybko podciągnąć trochę mój niemiecki przed podstawową maturą w maju i myśle, że nie mogłam trafić lepiej! Lekcje są bardzo efektowne, przyjemne i mimo, ze trwają tylko godzinę w moim wypadku, bardzo dużo z nich wynoszę. Wcześniej moje wyniki z matur próbnych wynosiły w większości ok 60%, a teraz zdecydowanie lepiej się prezentują, bo po nawet 90%. Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Agatą i bardzo wdzięczna za pomoc przed maturą:))

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Zajecia z Agata sa swietne! Gramatyka wyjaśniona w przejrzysty sposób a słownictwo rośnie przy pomocy quizletow. Niemalże natychmiastowy skok w pewności siebie jeżeli chodzi o porozumiewanie sie w obcym języku! Polecam!!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Szukałam nauczyciela, który online nauczy mnie gramatyki języka niemieckiego, szczęśliwie trafiłam na Panią Agatę❤. Bardzo podoba mi się to, że przed rozpoczęciem nauki odbyłyśmy konsultację. Pani Agata wsłuchała się w moje potrzeby i ułożyła dla mnie Plan Nauki, dzięki niemu wiem co jeszcze przede mną i z przyjemnością patrzę na zapełnione rubryki i poczynione dzięki mojej Pani od niemieckiego postępy. Każdy temat jest dokładnie tłumaczony i przećwiczony, wiedza jest usystematyzowana, Pani Agata w tempie ekspresowym wyszukuje materiały, które są nam w danej chwili potrzebne. Po lekcji dostaję mnóstwo materiałów do nauki i ćwiczeń do przerobienia, po odesłaniu zadań Pani Agata wszystko dokładnie sprawdza i widzimy nad czym musimy jeszcze popracować. Lekcje z Panią Agatą dają mi super motywację i nakręcają do dalszej nauki. Dziękuję za lekcje odbyte dotychczas i z przyjemnością czekam na następne spotkania z moją Panią od niemieckiego. No i oczywiście pozdrawiam z pięknej Szwajcarii.

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Polecam Agatę wszystkim osobom, które potrzebują nauczyciela, który usystematyzuje „chaos” . Agata swoimi metodami (Quizlet) , spokojem i profesjonalizmem sprawia, ze nauka staje się przyjemna. Nie jestem łatwym uczniem :) a mimo to udało jej się sprawić, ze uczę się niemieckiego z przyjemnością! Piszcie do niej śmiało !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2021

Nigdy nie korzystałam z ofert korepetycji i to było moje pierwsze podejście do szukania nauczyciela w internecie. Dodam, że musiałam w 2 tygodnie nauczyc sie niemieckiego. Zajęcia codziennie po 4h. Nikt z nauczycieli, których oferty znalazłam na portalu nie chcialł się podjąć tego wyzwania. Agata od razu się zgodziła na mój szalony pomysł i do tego miała na to świetny plan.
Zajęcia przeszły moje oczekiwania. Agata wszystko bardzo dokładnie umie wytłumaczyć i dodam, że takiej ilości słow nigdy nie nauczyłam sie w 2tyg. A jednak wszystko jest możliwe! Agata korzysta z różnych dostępnych platform przez co nauka jest bardzo przyjemna i zawsze ciekawa. Każda lekcja to coś nowego i naprawdę ona potrafi odczarować ten przeklęty przez wszystkich język( nie powiem, że nie nasłuchałam sie wcześniej od różnych ludzi jaki to niemiecki jest straszny).

Moim zdaniem najlepszą oceną Agaty będzie fakt, że po 2 tygodniach nauki przeprowadziłam się do Niemiec i musiałam już umieć dogadać się z ludźmi. Z nią jest to jak najbardziej realne!!!

Bardzo polecam!!
Teraz mija 3 miesiące mojej nauki i na pewno będę dalej uczyć się z Agatą.

P.S. Właśnie zamówiłam nową książkę B2/C1

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2021

Polecam serdecznie zajęcia z Agatą! Po zaledwie 3 miesiącach korepetycji widzę u siebie ogromne postępy w mowie jak i w piśmie. Zajęcia prowadzone bardzo ciekawie na bazie zróżnicowanych materiałów dostosowanych idealnie pod poziom ucznia. Wybór przerabianych tematów jest również spersonalizowany i zależny od preferencji ucznia, co jest jak najbardziej na plus.
Dodatkowo Agata po każdych zajęciach przygotowuje nowe listy słówek do nauki w aplikacji Quizlet, co mi osobiście bardzo pomaga w nauce języka.
Jak najbardziej polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Szczerze polecam zajęcia z panią Agatą. Uczy dwie moje córki. Profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem przygotowuje 19-latkę do matury rozszerzonej, a efekty po kilku miesiącach nauki są dużo większe niż po kilku latach dotychczasowej nauki. Ponadto pani Agata uczy również 12-latkę. W tym przypadku lekcje są na tyle skuteczne i ciekawe, że córka nie tylko niesamowicie poprawiła swój niemiecki, ale z niecierpliwością czeka na każde kolejne zajęcia, a wcześniej w ogóle nie chciała uczyć się tego języka. Zajęcia z panią Agatą to profesjonalizm, duże zaangażowanie i pasja widoczna w ich prowadzeniu. Na pewno będziemy kontynuować zajęcia. Gorąco polecam !!!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2021

Wszystkim polecam zajęcia z Agatą i tylko żałuję, że nie zapisałam się na nie wcześniej. W ciągu miesiąca z Agatą nauczyłam się więcej niż przez 8 miesięcy na kursie w szkole językowej.Zajęcia są zawsze dostosowane do potrzeb, umiejętności i zainteresowań, a uczniowie dostają mnóstwo ciekawych materiałów do nauki. Agata jest nie tylko świetnym nauczycielem ale też przemiłą osobą, więc lekcje to sama przyjemność.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2021

Serdecznie polecam Pania Agatę jako nauczyciela języka Niemieckiego. Trzynastoletnia córka bardzo lubi zajęcia z Pania Agata, a nie jest to oczywiste, bo niechętnie siada do lekcji z innymi nauczycielami . Ponadto, doceniam profesjonalizm Pani Agaty, która nie tylko udostępnia córce wspaniale przygotowane materiały na lekcje online, pokatologowane i uporządkowane, ale i część organizacyjna jest dla mnie perfekcyjna: zaproszenia w kalendarzu corki i moim, przypomnienia o kolejnych cyklach zajęć z zawiadomieniem o ustalonym harmonogramie itd itd. dlugo można wymieniać.
jeszcze raz bardzo polecam.

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2021

Z całego serca polecam lekcje z Agatą. Wspaniale wykorzystany czas, ogromna motywacja i świetna atmosfera. To co wyróżnia Agatę od innych nauczycieli, których spotkałam wcześniej to wyjątkowe podejście, pasja i absolutne zaangażowanie, które sprawia, że nauka jest owocna i przyjemna! Materiał idealnie dobrany do potrzeb, dzięki czemu nawet dorosły w pełni odnajdzie się w roli ucznia :) Język jakiego uczy Agata to żywy niemiecki z solidnymi podstawami gramatycznymi, którego nie powstydziłby się żaden rodowity Niemiec. Serdecznie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2021

Serdecznie polecam korepetycje z Agatą!
Każde zajęcia są dokładnie zaplanowane i zorganizowane z ogromną starannością, a czas na nie przeznaczony maksymalnie wykorzystany. Wszystko urozmaicone jest dodatkowymi materiałami, filmami, książkami, czy artykułami :D Co więcej często wykorzystywane są różnorodne aplikacje pozwalające na naukę słownictwa i gramatyki w zupełnie innej formie. Niemieckiego uczyłam się już od paru lat, jednak dopiero teraz naprawdę czuję, że idę do przodu i poprawiam swoje umiejętności językowe :) To pierwszy raz kiedy nauka języka tak naprawdę zaczęła sprawiać mi tyle radości. Do tego każde spotkanie przebiega w świetnej atmosferze i kompletnie nie czuje się jakiejkolwiek presji czy stresu. Zawsze rozmawiamy na ciekawe tematy międzyczasie poszerzając słownictwo i poprawiając wymowę :)
Jeśli szukasz osoby profesjonalnej, pełnej pasji i z ogromną wiedzą to dobrze trafiłeś/aś. Agata jak nikt inny potrafi zmotywować do działania i pokazać to co najlepsze w nauce języka niemieckiego. Dzięki niej jest to czyta przyjemność, a nie przykry obowiązek. Polecam z całego serca ! ;)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2021

Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie oraz z dużym zaangażowaniem. Ciekawe materiały dopasowane do poziomu. Bardzo podoba mi się szybka weryfikacja braków i możliwość ich nadrobienia poprzez dużą ilość ćwiczeń leksykalnych lub na słownictwo.
Zadawane różnorodne zadania domowe motywują do nauki.
Polecam serdecznie :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2021

Bardzo doceniam lekcje z Panią Agatą. Na każdej lekcji tematy są dopasowane do potrzeb ucznia i można dowiedzieć się z nich wielu ciekawostek. Wydaję mi się, że Pani wkłada bardzo dużo pracy i zaangażowania w nasze lekcje. Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2021

Maksymalna jakość, wspaniałe lekcje i przyjemne doświadczenie!
Pani Agata jest nie tylko świetnym nauczycielem i dydaktykiem, który wsłuchuje się w potrzeby swojego ucznia i do nich dopasowuje program lekcji, ale jest również erudytką, która świetnie zna kraje niemiecko-języczne dzieli się swoją wiedzą na zajęciach. To pozwala nie tylko pokonać barierę językową, ale ułatwia komunikację na wielu innych płaszczyznach. Nie da się lepiej!...

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2021

Z całego serca polecam korepetycje z Agatą! Każda lekcja jest przygotowana i przemyślana od A do Z. Świetnie tłumaczy gramatykę, jest wymagająca i cierpliwa :). Zadania są tak dopasowane, aby jak najbardziej rozwinąć swoje umiejętności, ciągle poszerzając słownictwo i komunikację w języku niemieckim. Na lekcji w dużej mierze prowadzimy konwersacje łącząc omawiany temat lekcji. Lekcje jak i zadania domowe są urozmaicone o podcasty, e-booki, artykuły, tematyczne bazy słówek, dzięki czemu między spotkaniami jestem cały czas otoczona przez język niemiecki. Uczęszczam na korepetycje od kilku miesięcy i widzę znaczną poprawę jeżeli chodzi o komunikację, która zawsze była dla mnie barierą :). Polecam każdemu, kto chce się uczyć języka w sposób praktyczny i dający efekty!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2021

Dzięki Agacie niemiecki stał się dużo łatwiejszy. Nauczanie dopasowane jest do ucznia. Bardzo dobrze wyjaśnia to czego się jeszcze nie wie, przesyła ćwiczenia, słówka do nauki, filmiki do słuchania języka, jest dużo konwersacji. Jestem bardzo zadowolona. Zaczęłam się uczyć z Agatą od stycznia i wczoraj już usłyszałam, że mój niemiecki jest bardzo dobry :D

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2021

Agata sprawiła, że pokochałam język niemiecki ponad wszystkie inne. Z nią każde, jak się wcześniej wydawało trudne, zagadnienie jest bardzo łatwe. Materiały i prędkość nauczania dostosowane są w 200% pod moje możliwości i zainteresowania. Jeśli szukasz skutecznego korepetytora, na lekcje z którym się dosłownie czeka to zdecydowanie POLECAM!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2021

Jestem metodykiem języka angielskiego i jako osoba związana z branżą językową mam bardzo wysokie wymagania wobec prowadzenia zajęć.

Niewielu jest takich nauczycieli, którzy tak rzetelnie, profesjonalnie, w sposób angażujący, i przede wszystkim efektywny potrafią prowadzić zajęcia językowe jak pani Agata. Zajęcia są dostosowane do moich potrzeb, dostaję feedback nad czym muszę popracować.Otrzymuję także atrakcyjne, dodatkowe materiały jak podcasty czy artykuły. Widzę u siebie ogromne postępy w krótkim czasie.

Pani Agata jest profesjonalistką w każdym calu, potrafi zainteresować kursanta językiem, kulturą krajów niemieckojęzycznych. Szuka nowych rozwiązań technologicznych i inspiruje kreatywnymi zadaniami domowymi. Zajęcia to czysta przyjemność, czas płynie wręcz zbyt szybko i ciągle chce się więcej.
Z całego serca polecam!

avatar
Oliwia T
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Choć z Pania Agata pracuje od niedawna to jej zaangażowanie i motywacja bardzo wpłynęły na moj stosunek do języka niemieckiego. Dzieki jej profesjonalizmowi , milej atmosferze i doskonale przygotowanych lekcji mam znaczne postępy w nauce tego języka

avatar
Oliwia O.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Z Panią Agatą współpracuję od listopada zeszłego roku. To dzięki Pani Agacie udało mi się zdać egzamin językowy w Niemczech z bardzo dobrym wynikiem! Wybór Pani Agaty to był strzał w 10 ! Jest to osoba w 100% oddana temu co robi i przede wszystkim robi to bardzo dobrze. Nigdy wcześniej nie miałam tak dobrego nauczyciela. Pani Agata pokazała mi,że niemieckiego można się nauczyć a w dodatku można go też polubić. Jest osobą bardzo wyrozumiałą i elastyczną. Każda lekcja była i jest przygotowana konkretnie pod moją osobę. Pani Agata wie jak zmotywować ucznia i jak go zachęcić do dalszej nauki. Jeśli chcecie lub musicie nauczyć się niemieckiego to nie znam lepszego nauczyciela i bardzo szerze polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Bardzo polecam lekcje u Pani Agaty. Pani Agata bardzo mi pomogła w poprawieniu ocen (z średni 3 na 5) w bardzo krótkim czasie. Lekcje online są tak samo produktywne jak zajęcia stacjonarne. Jest miła atmosfera, bez stresu, a lekcje są bardzo przydatne. Widzę od początku, że Pani Agacie bardzo zależy na swoich uczniach. Chciałabym mieć takiego nauczyciela w szkole.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2020

Po dwóch latach nauki u Pani Agaty, córka terroryzuje nas filmami po niemiecku! Ratunku, nic z żoną nie rozumiemy! Myślę, że to był plan, aby nas zmusić do rozpoczęcia nauki. Podziwiam strategiczne myślenie, konsekwencję i umiejętność zainteresowania innych swoją pasją.

avatar
Marta Z.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2020

Pani Agata zasługuje jako nauczyciel języka niemieckiego na najwyższą ocenę. Szczerze polecam lekcje u Pani Agaty wszystkim, którzy chcą w miłej atmosferze, w przyjemny i skuteczny sposób nauczyć się języka niemieckiego, Pani Agata to profesjonalistka w swojej dziedzinie, umie motywować ucznia do często bardzo ciężkiej pracy. Zajęcia są dostosowane do potrzeb i wymagań ucznia, prowadzone przy pomocy ciekawych materiałów i nieszablonowych pomysłów prowadzącej.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2019

Jestem osobą dorosłą, która nigdy wcześniej nie miała kontaktu z niemieckim, jednak ze względów zawodowych musiałam poznać jego podstawy. Pani Agata prowadzi zajęcia tak, iż samoistnie i bez żadnego przymusu sięgam po notatki. Zajęcia są bezstresowe i przebiegają w miłej atmosferze, co jest ogromnym plusem. Przede wszystkim widzę postępy w nauce. Z pewnością będę kontynuowała zajęcia u Pani Agaty.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Córka zmieniła szkołę i dostała się do 7 i 8 klasy dwujęzycznej z niemieckim. Wcześniej uczyła się angielskiego i hiszpańskiego. Po roku nauki musieliśmy sięgnąć po pomoc Pani Agaty. Po kolejnym roku nauki z Panią Agatą, córka woli kontynuować niemiecki, a nie hiszpański.

avatar
Daniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Pełen profesjonalizm. Bardzo cierpliwa osoba. Z moimi upiornymi predyspozycjami do nauki języka jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Pani Agata, to świetna korepetytorka! Jest zawsze doskonale przygotowana do lekcji ze swoimi uczniami! W szkole syn miał niemiecki na bardzo wysokim poziomie i nauka tego języka nie szła mu najlepiej, a nawet słabo. Dzięki lekcją z Panią Agatą odzyskał wiarę w siebie, motywację, chęć do nauki języka, a przede wszystkim zaczął dostawać 4 i 5 :) A poza tym Pani Agata jest przesympatyczną młodą osobą!

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Pani Agata imponująco motywuje naszą córkę do nauki. Prowadzi lekcje w sposób niestandardowy wykorzystując nie tylko dodatkowe materiały dydaktyczne, ale także rzeczy codziennego użytku imitując realne sytuacje. Zawsze jest świetnie i profesjonalnie przygotowana. Pozytywnie inspiruje nasza córkę do dalszej samodzielnej nauki. Polecamy Pani Agatę z najwyższa notą uznania i podziękowania.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Pani Agata jest zawsze przygotowana do zajęć. Pracuje z dzieckiem w przyjaznej atmosferze. Ma bardzo dobry kontakt. Powtarza i utrwala materiał. Zawsze można liczyć na jej pomoc. Jest zaangażowana w to co robi.
Gorąco polecam zajęcia z Panią Agatą. Mój syn jest bardzo zadowolony.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2019

Korzystaliśmy z lekcji Pani Agaty przed wyjazem zagranicznym do Austrii. Pani Agata sumiennie i z dużą cierpliwością pracowała z naszymi dziećmi. Sposób prowadzenia zajęć oraz pogodne usposobienie Pani Agaty bardzo podobały się dzieciom i chętnie uczestniczyły w lekcjach.
Pani Agata to osoba kulturalna, pogodna i kompetentna. Polecam.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Lekcje języka niemieckiego stały się dla mnie przyjemnością. W końcu przestałam stresować się przed kolejnymi zajęciami. Materiał z Panią Agatą przyswaja się szybko, jest dużo ćwiczeń i pomocy naukowych.
Ogromnie polecam!!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2018

Pani Agata jest świetnym korepetytorem! Zawsze sumiennie przygotowana, pozytywna, nauka niemieckiego z Agata to sama przyjemność. Każda lekcja jest bardzo efektywna! Polecam w 100%

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2018

W zeszłym roku byłam zagrożona jedynką z języka niemieckiego. Wystarczył niecały tydzień pobierania lekcji u Pani Agaty, a z 1 wywindowałam na 4! Niezwykle ciepła i sympatyczna osoba z cudownym podejściem do ucznia i wielkim potencjałem.
Biorąc u P. Agaty juz od roku cotygodniowe lekcje mogę cieszyc się samymi pozytywnymi ocenami z niemieckiego! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Na Panią Agatę trafiłam przypadkiem i był to strzał w dziesiątkę. Otrzymałam informację o stażu w Niemczech nie znając ani słowa w tym języku. Pani Agata sprawiła, iż po 2 miesiącach byłam w stanie przeprowadzić rozmowę po niemiecku. Początkowe lekcje polegają na wypracowaniu indywidualnego stylu; Pani Agata dobiera system nauki do konkretnej osoby. Jestem bardzo wdzięczna i po powrocie z Niemiec zamierzam kontynuować lekcje.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Pani Agata jest świetnym nauczycielem. Dzięki lekcjom, mój syn nie tylko przekonał się do niemieckiego ale również poprawił oceny ze sorawdzianow do poziomu 5 i 6 :) Polecam gorąco lekcje z Panią Agatą :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2018

Dzięki Pani Agacie matura z j.niemieckiego wypadła pomyślnie. Mimo tak krótkiego czasu na przygotowanie zdołałyśmy przerobić cały materiał.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2018

Lekcje z Panią Agatą to przyjazna atmosfera, profesjonalizm i dużo pozytywnej energii. Podczas zajęć Pani Agata kładzie nacisk na mówienie, co dla mnie jest najważniejsze,ponieważ przygotowuję sie do wyjazdu do Niemiec,a naukę zaczęłam od podstaw. Po 8 tygodniach zajęć jestem w stanie porozumieć się w wielu codziennych sytuacjach :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2018

Dzięki lekcjom z Panią Agatą mój syn nadrobił cały materiał szkolny poprawiając się z jedynki na piątkę! Pani Agata to bardzo sympatyczna i cierpliwa osoba ze świetnym podejście do dzieci i młodzieży. Syn mówi, że nareszcie rozumie gramatykę i wcale nie jest taka trudna. Polecam zajęcia z Panią Agatą.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.