Agata Koźlińska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Gdynia
Sopot
Gdańsk

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem Sinologii, posiadam liczne certyfikaty językowe i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Oferuję nauczanie języka angielskiego, niemieckiego i chińskiego. Metody i techniki nauczania dostosowuję do potrzeb ucznia. Wykształcenie lingwistyczne zdobyłam w High School (USA), Freie Universität Berlin (Niemcy), Xiamen University (Chiny) i National Taiwan Normal University (Tajwan). Pracowałam również jako tłumacz w tych krajach. Umiejętności zawodowe kształciłam również w Instytucie Konfucjusza we Wrocławiu, gdzie organizowałam kursy językowe i warsztaty kulturalne.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Agata Koźlińska
Witolda 44a/2
81-532 Gdynia
NIP: 582255114

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Zajęcia bardzo kreatywne i dostosowane do poziomu ucznia. Moja córka uwielbia te zajęcia i z niecierpliwością czeka na kolejne. Gorąco polecam p. Agatę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.