Agata Koźlińska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk

Agata Koźlińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Agata Koźlińska

O mnie

Jestem mgr Sinologii, biegle władam językiem mandaryńskim, angielskim i niemieckim.

Szczególnym obszarem mojej praktyki są tłumaczenia konsekutywne, a także prowadzenie zajęć kulturoznawczych połączonych z nauką podstaw języków obcych.

Wykształcenie lingwistyczne zdobyłam na uniwersytetach w Berlinie (Niemcy), Xiamen (Chiny) i Tajpej (Tajwan). Pracowałam m.in. w biurach tłumaczeniowych w tych krajach. Ponadto szlify zawodowe zdobywałam w polskim Instytucie Konfucjusza, gdzie m.in. organizowałam kursy językowe.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2018

Zajęcia bardzo kreatywne i dostosowane do poziomu ucznia. Moja córka uwielbia te zajęcia i z niecierpliwością czeka na kolejne. Gorąco polecam p. Agatę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.