Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Rumia
Gdynia
Gdańsk
Wejherowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

In-house/ Online Busines and General English Courses/FCE/Advanced

Whether you are a professional or simply need English for work or higher learning and despite your previous English learning, you still can’t express yourself as clearly and confidentaly as you would like to then I am a right person for you.
If you want to combine professional and personal development with English learning you are in the right place.
I provide personalized lessons depending on your goals, interests and English level. During the lesson we ONLY communicate in English discussing different articles, podcast and videos.
I mainly specialise in Business and General English for adults. I offer online English lessons from the comfort of your home and convenient time.
My main goal is to help you reach your target level and give you confidence you desire.
I am a 10 year experienced Tutor with Business background ( working in international business on the daily basis).
I am passionate about English so do not hesiste to contact me at your earliest convenience to practice your ENGLISH .

Witam serdecznie i zapraszam na angielski!!!

Udzielę korepetycji z języka angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, Business English, FCE oraz konwersacje.
Oferuję pomoc w tworzeniu profesjonalnego CV oraz w przygotowaniu się do rozmowy o pracę . Pracuję w międzynarodowej organizacji więc język korporacyjny jest mi doskonale znany (tzw. Business English).

Mieszkałam 3 lata w Wielkiej Brytanii tam też uczęszczałam na kursy doszkalające.Języka uczyłam się u źródła.

Korepetycji udzielam od 10 lat.

Prowadzę zajęcia dla dzieci. Celem takich zajęć jest osłuchanie się dziecka z językiem poprzez zabawę. Jest możliwość zapisania 2 dzieci.

Co mnie wyróżnia?

Angielski to nie tylko regułki, teoria i uczenie się słówek. To żywy organ który wymaga ćwiczenia jak każda inna część naszego ciała. Wszyscy moi uczniowie wiedzą o tym, że jak tylko zaczynamy zajęcia przestawiamy się na angielski i nie używamy języka polskiego, chyba że jest jakieś zagadnienie gramatyczne, które trzeba wytłumaczyć. Na początku jest to bardzo ciężkie ale potem daje dużo satysfakcji. Zaletą zajęć indywidualnych jest oszczędność czasu, ponieważ lektor skupia całą uwagę na jednej, maksymalnie dwóch osobach wychwytując jej błędy, poprawiając wymowę oraz rozszerzając słownictwo,wyrażenia i idiomy.

Gorąco polecam egzaminy Cambridge szczególnie dla młodszych uczniów oraz dorosłych. To wspaniale wprowadza w świat egzaminów a co najważniejsze jest rozpoznawane i akceptowane na całym świecie jaki dokument potwierdzający znajomość języka.

Zapraszam osoby starsze, które chciałaby podszkolić swój język albo nauczyć się języka tak potrzebnego w dzisiejszych czasach do poruszania się po świecie.

Prowadzę również zajęcia z Business English dla osób pracujących w korporacjach, chcących przenieść biznes na rynek międzynarodowy oraz osób mających kontakt z klientami spoza kraju.

Zajęcia odbywają się u nauczyciela na ulicy Piłsudskiego w Rumii.( Rumia , niedaleko kościoła okrąglaka blisko Tesco oraz kliniki Ars Medica) oraz ONLINE .

Koszt zajęć:

80 zl/60 min

Zajęcia w parach:

Cena ustalana indywidualnie.

Pamiętajmy język angielski jest w dzisiejszych czasach niezbędny do poruszania się po świecie, jest również kluczowym punktem w CV.
Drodzy rodzice ułatwcie swoim dzieciom wejście w świat.

Zapraszam do kontaktu 533 497 399. Jeżeli nie odbieram tel najprawdopodobniej mam zajęcia. Bardzo proszę wysłać wiadomość SMS bądź e-mail. Dziękuje.

Zajęcia online z każdego miejsca.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2019

Zajęcia w grupie nie są dla mnie dlatego też szukałem korepetytora i padło na Panią Agnieszkę. Podobało mi się to, że wymagała ode mnie rozmowy 100% po angielsku a na kursie w szkole językowej czasami nie odezwałem się słowem przez 1.5 h zajęć. Otrzymywałem materiały do domu, zapoznawałem się z nimi w domu a potem p. Agnieszka mnie z tego materiału pytała. Na mnie ta metoda działała. Ogólnie polecam z czystym sercem dla osób którzy nie mają czasu na czasochłonne kursy, potrafią się uczyć w domu ale potrzebują osoby która ich pokieruje.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2018

Bardzo Polecam Panią Agnieszkę, profesjonalne indywidualne podejście do potrzeb ucznia. Lekcje pozwalają szybko przełamać barierę językową oraz rozwijać umiejętności językowe. Chodziłam na lekcje około roku i jestem bardzo zadowolona i mam nadzieje ze wrócę. i jeszcze raz dziękuje . Pozdrawiam Marta

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Polecam. Pani Agnieszka prosiła o wystawienie komentarza. Potrzebowałem angielskiego do kontaktu z klientem zagranicznym. Zajęcia bardzo mi pomogły. Konkretnie i na temat bez zbędnego tracenia czasu na gramatykę. Kobieta zna się na rzeczy, zresztą jeden uczeń wchodzi drugi wychodzi jak u dobrego lekarza.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2016

Bardzo dobra nauczycielka ! Pani Agnieszka przygotowała mnie do matury dzięki niej zdałam całkiem dobrze gdyby nie ona to bym z pewnością oblala egzamin maturalna.
Polecam super nauczycielka ;)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2016

Szczerze polecam.Syn uczęszcza na zajęcia do p.Agnieszki od 3 lat.W tym roku pisał egzaminy gimnazjalne z których otrzymał wynik 98% z podstawy i 96% z rozszerzenia.Wynik mówi sam za siebie jakim nauczycielem jest P.Agnieszka.Jestem pewna ze do matury będzie się spotykał z tą korepetytorka.Jest bardzo miłą i ciepla osoba.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Dzięki pomocy Pani Agnieszki z łatwością zdałem maturę z języka angielskiego. Miałem poważne braki z poprzednich lat edukacji ale Pani Agnieszka pomogła mi nadrobić zaległości. Bardzo jestem zadowolony, że trafiłem na tak dobrą nauczycielkę. Gorąco polecam :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2016

Szczerze polecam! Bardzo szybko udało mi się przełamać barierę komunikacyjną. Dużo konwersacji biznesowych, które przydają się w pracy. Miałem plan pochodzić max 2mc, tak żeby się rozgadać ale tak mi się posodobało, że uczęszczałem pond pół roku :) Ze szkoły średniej i studiów miałem złe wspomnienia jeśli chodzi o ang - raczej uważałem, że się nie przyda w życiu. Ale dzięki wspólnej pracy i pozytywnym podejściu zmiana nastąpiła o 180 stopni. Pozdrawiam

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2015

Świetna nauczycielka, a lekcje są dla mnie czystą przyjemnością. Pani Agnieszka jest zawsze uśmiechnięta i zaangażowana w to, co robi. Każde zajęcia są doskonale przygotowane i dostosowane do poziomu ucznia. Oprócz książki, na której pracujemy dostarcza dodatkowe materiały do nauki. Przesympatyczna, kompetentna i przede wszystkim cierpliwa nauczycielka, która doskonale wyjaśni kwestie gramatyczne, jak również przybliży potoczne zwroty anglojęzyczne.
Bardzo się cieszę, że w końcu trafiłam na taką nauczycielkę i z czystym sumieniem polecam Panią Agnieszkę :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2015

Na angielski do p. Agnieszki chodzę rok. Nigdy wcześniej nie wytrwałam tak długo na kursie angielskiego:) Wcześniej chodziłam do szkół, które oferują kursy grupowe - dla mnie strata czasu. Pani Agnieszka posiada prawdziwy dar przekazywania wiedzy, poza tym jest przesympatyczną i niezwykle optymistyczną osobą. GORĄCO POLECAM !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.