Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Rumia
Gdynia
Gdańsk
Wejherowo

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Agnieszka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2019

Zajęcia w grupie nie są dla mnie dlatego też szukałem korepetytora i padło na Panią Agnieszkę. Podobało mi się to, że wymagała ode mnie rozmowy 100% po angielsku a na kursie w szkole językowej czasami nie odezwałem się słowem przez 1.5 h zajęć. Otrzymywałem materiały do domu, zapoznawałem się z nimi w domu a potem p. Agnieszka mnie z tego materiału pytała. Na mnie ta metoda działała. Ogólnie polecam z czystym sercem dla osób którzy nie mają czasu na czasochłonne kursy, potrafią się uczyć w domu ale potrzebują osoby która ich pokieruje.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2018

Bardzo Polecam Panią Agnieszkę, profesjonalne indywidualne podejście do potrzeb ucznia. Lekcje pozwalają szybko przełamać barierę językową oraz rozwijać umiejętności językowe. Chodziłam na lekcje około roku i jestem bardzo zadowolona i mam nadzieje ze wrócę. i jeszcze raz dziękuje . Pozdrawiam Marta

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Polecam. Pani Agnieszka prosiła o wystawienie komentarza. Potrzebowałem angielskiego do kontaktu z klientem zagranicznym. Zajęcia bardzo mi pomogły. Konkretnie i na temat bez zbędnego tracenia czasu na gramatykę. Kobieta zna się na rzeczy, zresztą jeden uczeń wchodzi drugi wychodzi jak u dobrego lekarza.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2016

Bardzo dobra nauczycielka ! Pani Agnieszka przygotowała mnie do matury dzięki niej zdałam całkiem dobrze gdyby nie ona to bym z pewnością oblala egzamin maturalna.
Polecam super nauczycielka ;)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2016

Szczerze polecam.Syn uczęszcza na zajęcia do p.Agnieszki od 3 lat.W tym roku pisał egzaminy gimnazjalne z których otrzymał wynik 98% z podstawy i 96% z rozszerzenia.Wynik mówi sam za siebie jakim nauczycielem jest P.Agnieszka.Jestem pewna ze do matury będzie się spotykał z tą korepetytorka.Jest bardzo miłą i ciepla osoba.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Dzięki pomocy Pani Agnieszki z łatwością zdałem maturę z języka angielskiego. Miałem poważne braki z poprzednich lat edukacji ale Pani Agnieszka pomogła mi nadrobić zaległości. Bardzo jestem zadowolony, że trafiłem na tak dobrą nauczycielkę. Gorąco polecam :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2016

Szczerze polecam! Bardzo szybko udało mi się przełamać barierę komunikacyjną. Dużo konwersacji biznesowych, które przydają się w pracy. Miałem plan pochodzić max 2mc, tak żeby się rozgadać ale tak mi się posodobało, że uczęszczałem pond pół roku :) Ze szkoły średniej i studiów miałem złe wspomnienia jeśli chodzi o ang - raczej uważałem, że się nie przyda w życiu. Ale dzięki wspólnej pracy i pozytywnym podejściu zmiana nastąpiła o 180 stopni. Pozdrawiam

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2015

Świetna nauczycielka, a lekcje są dla mnie czystą przyjemnością. Pani Agnieszka jest zawsze uśmiechnięta i zaangażowana w to, co robi. Każde zajęcia są doskonale przygotowane i dostosowane do poziomu ucznia. Oprócz książki, na której pracujemy dostarcza dodatkowe materiały do nauki. Przesympatyczna, kompetentna i przede wszystkim cierpliwa nauczycielka, która doskonale wyjaśni kwestie gramatyczne, jak również przybliży potoczne zwroty anglojęzyczne.
Bardzo się cieszę, że w końcu trafiłam na taką nauczycielkę i z czystym sumieniem polecam Panią Agnieszkę :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2015

Na angielski do p. Agnieszki chodzę rok. Nigdy wcześniej nie wytrwałam tak długo na kursie angielskiego:) Wcześniej chodziłam do szkół, które oferują kursy grupowe - dla mnie strata czasu. Pani Agnieszka posiada prawdziwy dar przekazywania wiedzy, poza tym jest przesympatyczną i niezwykle optymistyczną osobą. GORĄCO POLECAM !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.