Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Warszawa (Bielany)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski60 - 80 / 60 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

CIAO!
Lubisz Włochy i chcesz lepiej poznać kulturę i język? Twoja praca wymaga znajomości włoskiego i chcesz się go nauczyć lub podszkolić? Potrzebujesz solidnego i rzetelnego przygotowania do egzaminu (CILS, CELI, Matura, Studia)?

Zapraszam Cię na profesjonalne lekcje indywidualne lub w grupie! Od wielu lat Włochy to moja pasja. Z tego względu ukończyłam FILOLOGIĘ WŁOSKĄ na Uniwersytecie Warszawskim oraz STUDIA PODYPLOMOWE w zakresie języka specjalistycznego (prawo, ekonomia, UE). Na swoim koncie mam także liczne wyjazdy do Włoch i współpracę z włoskimi partnerami biznesowymi.

Uwielbiam uczyć, a do lekcji przygotowuję się bardzo rzetelnie, traktując każdego Ucznia w sposób indywidualny. Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu osób w różnym wieku, na różnych poziomach zaawansowania. Na zajęciach korzystam z wielu dostępnych podręczników, materiałów własnych, filmów oraz nagrań. Stawiam przede wszystkim na mówienie i rozumienie, bo wiem, że na tym zależy Wam najbardziej. Unikam prowadzenia zajęć w sposób nudny i monotonny – chcę, żeby te zajęcia były przede wszystkim przyjemne i rozwijające. :)

Oferuję:
- naukę indywidualnie lub w małych grupach, 
- stacjonarnie lub online,
- włoski standardowy lub specjalistyczny,
- przygotowanie do egzaminów,
- konwersacje,
- tłumaczenia.

Cena za standardową godzinę wynosi 60 zł, a za 90 min 80 zł; z dojazdem + 10 zł. W przypadku zajęć w grupie lub zajęć z języka specjalistycznego - cena do uzgodnienia.
Zajęcia prowadzę na Bielanach, w pobliżu granicy z Żoliborzem (blisko stacja metra Stare Bielany) ale mogę dojechać też do Ciebie.
Zapraszam na miłe zajęcia przy pysznej włoskiej kawie!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2016

Lektorka bardzo dobrze przygotowana merytorycznie, potrafi poprowadzić ciekawe zajęcia włączając elementy kultury włoskiej. W imieniu swoim i grupy, z którą zapisałam się na zajęcia bardzo polecam, te lekcje naprawdę dużo dają, widzimy postępy :)

avatar
Małgosia M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2016

Szukałam kogoś, kto odświeży mój mocno zapomniany włoski z planem by po roku korepetycji podjąć naukę w którejś ze szkół językowych. Jednak już po pierwszym spotkaniu tak mi się spodobało, że postanowiłam zostać na dłużej. Nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto ma taki entuzjazm w uczeniu, ma tak przyjazne a zarazem profesjonalne podejście, a co najważniejsze, słucha swoich uczniów. Na włoski do Agnieszki chodzę z przyjemnością, miałam szczęście, że na nią trafiłam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Świetny nauczyciel, który faktycznie kocha to, co robi! Uczę się z Agnieszką już kolejny rok i szczerze polecam. Widać, że poświęca dużo czasu w przygotowanie hand-outów, potrafi tłumaczyć nawet najbardziej odpornym na wiedzę, a ja po raz pierwszy nie stresuję się mówiąc w obcym języku. Na zajęciach czuję się bardzo komfortowo, a przy tym moja motywacja do nauki jest coraz większa, polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.