Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Bielany)
Łomianki
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Legionowo
Radom
Grójec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski100 - 150 / 60 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Ciao!

Czy Ciebie również fascynują Włochy i bajeczne brzmienie języka włoskiego? Mnie nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat! Jeśli naprawdę chcesz  mówić płynnie po włosku , rozumieć mowę, filmy, czytać książki w tym języku… ale też solidnie zaangażować się w zgłębianie kultury i samego języka – zapraszam. Będzie mi bardzo miło wprowadzić Cię w ten włoskojęzyczny świat.

Zajęcia przygotowuję i prowadzę od przeszło trzynastu lat, dlatego też mam duże doświadczenie w uczeniu i wiem, jak poprowadzić zajęcia by były one dla Ciebie jak najbardziej efektywne. Zawsze biorę pod uwagę indywidualne potrzeby i zainteresowania Ucznia, a co za tym idzie, przygotowuję i dobieram materiały w sposób spersonalizowany.

Posiadam ogromną bazę materiałów, dzięki którym osiągniecie Twojego celu będzie jeszcze sprawniejsze i przyjemniejsze. Bardzo zależy mi, by lekcje były różnorodne i doskonaliły wszystkie kompetencje językowe: swobodne mówienie bez blokady, rozumienie, używanie języka w sposób naturalny i spontaniczny. Niezależnie od tego, czy uczysz się do egzaminu, do pracy czy dla własnej przyjemności – jestem gotowa podjąć współpracę i towarzyszyć Ci w poszerzaniu Twoich umiejętności.

Jak wyglądają zajęcia ze mną?

Zajęcia prowadzę w przyjaznej i spokojnej atmosferze, koncentrując się najbardziej na tym, na czym Tobie zależy. Jeżeli chcesz się rozgadać, zależy Ci na poprawnym komunikowaniu, chcesz pozbyć się blokady w mówieniu lub podtrzymać znajomość języka – zapraszam na konwersacje.

Zajęcia konwersacyjne u mnie nie polegają jedynie na przeczytaniu tekstu i rozmawianiu o nim. Mają one na celu poszerzenie Twojego słownictwa, naukę używania różnych struktur leksykalnych i gramatycznych w praktyce a także pozbycie się bariery w mówieniu. Tutaj wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i problemu, nad którym wspólnie będziemy pracować. Każde takie zajęcia dadzą Ci poczucie, że umiesz coś nowego.

Jeżeli już kiedyś uczyłeś/aś się włoskiego, ale chcesz go sobie odświeżyć, przypomnieć – zorganizuję dla Ciebie zajęcia w formie aktywnej powtórki .

Prowadzę także zajęcia przygotowujące do wszelkich egzaminów językowych (CILS, CELI, PLIDA), matury oraz egzaminów na studiach.

Jeśli masz problem z pisaniem prac takich jak wypracowania czy rozprawki, poćwiczymy również takie formy wypowiedzi.

Moja oferta skierowana jest także do osób początkujących , które pragną dopiero rozpocząć swoją przygodę z językiem włoskim. Wprowadzę i wytłumaczę wszystko w sposób przejrzysty i rzetelny. Uczymy się komunikacji już od pierwszej lekcji.

Oferuję:  
- rzetelność, punktualność i pełne zaangażowanie z mojej strony;
- wiele kreatywnych pomocy naukowych, multimediów, ćwiczeń i własną inwencję twórczą – by skupiać się na tym, na czym Tobie zależy a materiały, które dostajesz były przejrzyste i estetyczne;
- indywidualne podejście, przygotowanie merytoryczne, elastyczność;
- efektywne zajęcia w miłej atmosferze stacjonarnie lub online;
- pełne przygotowanie do matury, certyfikatów językowych, korepetycje;
- pomoc językową;konwersacje;
- tłumaczenia.

Zajęcia online prowadzę głównie przez Skype (w razie problemów istnieje możliwość łączenia się także przez inny komunikator), wszelkie materiały przesyłam z wyprzedzeniem na maila. Do przeprowadzenia takich zajęć będzie więc potrzebne stabilne połączenie internetowe oraz sprawny komputer/tablet/telefon.
Materiały przesyłam w formacie PDF, prowadzę także stronę internetową z materiałami dodatkowymi w formie ćwiczeń, tekstów, linków itp. do której udzielam bezpłatnego dostępu moim kursantom. 

Zajęcia stacjonarne u mnie odbywają się na Bielanach (osiedle Piaski).

Ze względu na specyfikę pracy, proszę o kontakt wyłącznie drogą mailową lub sms. W wiadomości proszę o podanie obecnego poziomu oraz preferencje godzinowe/dni zajęć oraz formę prowadzenia zajęć (online/stacjonarne).

Kogo uczę?

Głównie młodzież i dorosłych .
Jedynym warunkiem jest tutaj zmotywowanie oraz poważne podejście do zajęć ze strony Ucznia.

Podejmę współpracę wyłącznie z osobami, będącymi w stanie odbyć minimum 4 zajęcia w miesiącu.

Cena za zajęcia:

60 min – 100 zł
90 min – 150 zł
(dojazd + 10 zł)
Za zajęcia w parach lub w grupie cenę ustalam indywidualnie.
W przypadku większej częstotliwości zajęć w tygodniu (2x lub więcej) cenę ustalam indywidualnie.
Na życzenie wystawiam faktury.

O mnie:

Z wykształcenia jestem filologiem (ukończyłam FILOLOGIĘ WŁOSKĄ  na Uniwersytecie Warszawskim  oraz  STUDIA PODYPLOMOWE  w zakresie języka specjalistycznego - prawo, ekonomia, UE ). Na swoim koncie mam także liczne wyjazdy do Włoch i współpracę z włoskimi redakcjami i partnerami biznesowymi. Śródziemnomorskie podróże i kultura Włoch to moja pasja a nauczanie sprawia mi wiele radości i jest moim powołaniem jak i głównie wykonywaną przeze mnie działalnością. Przygotowałam setki moich Uczniów do matur, egzaminów certyfikacyjnych (CILS, CELI, matura), wyjazdów a także obserwowałam ich ogromne postępy i to motywuje mnie najbardziej.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 09.2011
Uniwersytet Warszawski
Magister
Italianistyka
10.2013 - 06.2014
Uniwersytet Warszawski
Magister
Interdyscyplinarne Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy
Kursy i szkolenia
01.2010
Metodyka nauczania języka włoskiego
06.2010
Egzamin z języka włoskiego na poziomie C2
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Trener i lektor języka włoskiego
05.2012 - 01.2013
Tłumacz, copywriter, autor tekstów w Gazzetta Italia
Współtworzenie włosko-polskiego miesięcznika, pisanie, tłumaczenie, korekta tekstów i artykułów.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2023

Z całego serca polecam wszystkim naukę z Agnieszką. Szczególnie dziękuję za przygotowanie mnie do egzaminu, zaangażowanie i pomoc oraz życzliwość. Podsumowując, bardzo udana współpraca i cel osiągnięty, a przy tym Agnieszka to bardzo pozytywna i inspirująca osoba.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Amo l’italiano! Gorąco polecam, zajęcia prowadzone naprawdę super, materiały bardzo estetyczne i urozmaicone + częste powtórki. Agnieszka jest zawsze przygotowana i pomocna, co zachęca i motywuje!

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2016

Lektorka bardzo dobrze przygotowana merytorycznie, potrafi poprowadzić ciekawe zajęcia włączając elementy kultury włoskiej. W imieniu swoim i grupy, z którą zapisałam się na zajęcia bardzo polecam, te lekcje naprawdę dużo dają, widzimy postępy :)

avatar
Małgosia M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2016

Szukałam kogoś, kto odświeży mój mocno zapomniany włoski z planem by po roku korepetycji podjąć naukę w którejś ze szkół językowych. Jednak już po pierwszym spotkaniu tak mi się spodobało, że postanowiłam zostać na dłużej. Nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto ma taki entuzjazm w uczeniu, ma tak przyjazne a zarazem profesjonalne podejście, a co najważniejsze, słucha swoich uczniów. Na włoski do Agnieszki chodzę z przyjemnością, miałam szczęście, że na nią trafiłam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Świetny nauczyciel, który faktycznie kocha to, co robi! Uczę się z Agnieszką już kolejny rok i szczerze polecam. Widać, że poświęca dużo czasu w przygotowanie hand-outów, potrafi tłumaczyć nawet najbardziej odpornym na wiedzę, a ja po raz pierwszy nie stresuję się mówiąc w obcym języku. Na zajęciach czuję się bardzo komfortowo, a przy tym moja motywacja do nauki jest coraz większa, polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.