Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Warszawa (Bielany)
Łomianki
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Legionowo
Radom
Grójec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski90 - 130 / 60 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Ciao!

Czy Ciebie również fascynują Włochy i bajeczne brzmienie języka włoskiego? Mnie nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat! Jeśli naprawdę chcesz mówić płynnie po włosku , rozumieć mowę, filmy, czytać książki w tym języku… ale też solidnie zaangażować się w zgłębianie kultury i samego języka – zapraszam. Będzie mi bardzo miło wprowadzić Cię w ten włoskojęzyczny świat.

Zajęcia przygotowuję i prowadzę od przeszło dziesięciu lat. Mam więc spore doświadczenie w uczeniu jak i ogromną bazę materiałów, które w dużej mierze stworzyłam na indywidualne potrzeby każdego Ucznia. Bardzo zależy mi, by lekcje były różnorodne i doskonaliły wszystkie kompetencje językowe: swobodne mówienie bez blokady , rozumienie, używanie języka w sposób naturalny i spontaniczny. Niezależnie od tego, czy uczysz się do egzaminu, do pracy czy dla własnej przyjemności – jestem gotowa podjąć współpracę i towarzyszyć Ci w poszerzaniu Twoich umiejętności.

Oferuję:

  • rzetelność, punktualność i pełne zaangażowanie z mojej strony;
  • wiele kreatywnych pomocy naukowych, multimediów, ćwiczeń i własną inwencję twórczą – by skupiać się na tym, na czym Tobie zależy a materiały, które dostajesz były przejrzyste i estetyczne;
  • indywidualne podejście, przygotowanie merytoryczne, elastyczność;
  • efektywne zajęcia w miłej atmosferze stacjonarnie lub online;
  • pełne przygotowanie do matury, certyfikatów językowych, korepetycje;
  • pomoc językową;
  • konwersacje;
  • tłumaczenia.

Cena za zajęcia:

60 min – 90 zł
90 min – 130 zł
(dojazd + 10 zł)
Za zajęcia w parach lub w grupie cenę ustalam indywidualnie.
W przypadku większej częstotliwości zajęć w tygodniu (2x lub więcej) cenę ustalam indywidualnie.

Zajęcia stacjonarne u mnie odbywają się na Bielanach (osiedle Piaski).
Proszę o kontakt mailowy lub smsowy.

O mnie:

Z wykształcenia jestem filologiem (ukończyłam FILOLOGIĘ WŁOSKĄ na Uniwersytecie Warszawskim  oraz STUDIA PODYPLOMOWE w zakresie języka specjalistycznego - prawo, ekonomia, UE ). Na swoim koncie mam także liczne wyjazdy do Włoch i współpracę z włoskimi redakcjami i partnerami biznesowymi. Śródziemnomorskie podróże i kultura Włoch to moja pasja a nauczanie sprawia mi wiele radości i jest moim powołaniem jak i głównie wykonywaną przeze mnie działalnością. Podczas mojej pracy przygotowałam moich Uczniów do matur, egzaminów certyfikacyjnych (CILS, CELI), wyjazdów a także obserwowałam ich ogromne postępy i to motywuje mnie najbardziej. Wystawiam faktury.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 09.2011
Uniwersytet Warszawski
Magister
Italianistyka
10.2013 - 06.2014
Uniwersytet Warszawski
Magister
Interdyscyplinarne Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy
Kursy i szkolenia
06.2010
Egzamin z języka włoskiego C2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2023

Z całego serca polecam wszystkim naukę z Agnieszką. Szczególnie dziękuję za przygotowanie mnie do egzaminu, zaangażowanie i pomoc oraz życzliwość. Podsumowując, bardzo udana współpraca i cel osiągnięty, a przy tym Agnieszka to bardzo pozytywna i inspirująca osoba.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Amo l’italiano! Gorąco polecam, zajęcia prowadzone naprawdę super, materiały bardzo estetyczne i urozmaicone + częste powtórki. Agnieszka jest zawsze przygotowana i pomocna, co zachęca i motywuje!

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2016

Lektorka bardzo dobrze przygotowana merytorycznie, potrafi poprowadzić ciekawe zajęcia włączając elementy kultury włoskiej. W imieniu swoim i grupy, z którą zapisałam się na zajęcia bardzo polecam, te lekcje naprawdę dużo dają, widzimy postępy :)

avatar
Małgosia M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2016

Szukałam kogoś, kto odświeży mój mocno zapomniany włoski z planem by po roku korepetycji podjąć naukę w którejś ze szkół językowych. Jednak już po pierwszym spotkaniu tak mi się spodobało, że postanowiłam zostać na dłużej. Nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto ma taki entuzjazm w uczeniu, ma tak przyjazne a zarazem profesjonalne podejście, a co najważniejsze, słucha swoich uczniów. Na włoski do Agnieszki chodzę z przyjemnością, miałam szczęście, że na nią trafiłam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Świetny nauczyciel, który faktycznie kocha to, co robi! Uczę się z Agnieszką już kolejny rok i szczerze polecam. Widać, że poświęca dużo czasu w przygotowanie hand-outów, potrafi tłumaczyć nawet najbardziej odpornym na wiedzę, a ja po raz pierwszy nie stresuję się mówiąc w obcym języku. Na zajęciach czuję się bardzo komfortowo, a przy tym moja motywacja do nauki jest coraz większa, polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.