Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Warszawa (Bielany)

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Agnieszka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2016

Lektorka bardzo dobrze przygotowana merytorycznie, potrafi poprowadzić ciekawe zajęcia włączając elementy kultury włoskiej. W imieniu swoim i grupy, z którą zapisałam się na zajęcia bardzo polecam, te lekcje naprawdę dużo dają, widzimy postępy :)

avatar
Małgosia M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2016

Szukałam kogoś, kto odświeży mój mocno zapomniany włoski z planem by po roku korepetycji podjąć naukę w którejś ze szkół językowych. Jednak już po pierwszym spotkaniu tak mi się spodobało, że postanowiłam zostać na dłużej. Nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto ma taki entuzjazm w uczeniu, ma tak przyjazne a zarazem profesjonalne podejście, a co najważniejsze, słucha swoich uczniów. Na włoski do Agnieszki chodzę z przyjemnością, miałam szczęście, że na nią trafiłam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Świetny nauczyciel, który faktycznie kocha to, co robi! Uczę się z Agnieszką już kolejny rok i szczerze polecam. Widać, że poświęca dużo czasu w przygotowanie hand-outów, potrafi tłumaczyć nawet najbardziej odpornym na wiedzę, a ja po raz pierwszy nie stresuję się mówiąc w obcym języku. Na zajęciach czuję się bardzo komfortowo, a przy tym moja motywacja do nauki jest coraz większa, polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.