Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa (Bielany)
Łomianki
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Legionowo
Radom
Grójec

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Agnieszka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 09.2011
Uniwersytet Warszawski
Magister
Italianistyka
10.2013 - 06.2014
Uniwersytet Warszawski
Magister
Interdyscyplinarne Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy
Kursy i szkolenia
01.2010
Metodyka nauczania języka włoskiego
06.2010
Egzamin z języka włoskiego na poziomie C2
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Trener i lektor języka włoskiego
05.2012 - 01.2013
Tłumacz, copywriter, autor tekstów w Gazzetta Italia
Współtworzenie włosko-polskiego miesięcznika, pisanie, tłumaczenie, korekta tekstów i artykułów.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2023

Z całego serca polecam wszystkim naukę z Agnieszką. Szczególnie dziękuję za przygotowanie mnie do egzaminu, zaangażowanie i pomoc oraz życzliwość. Podsumowując, bardzo udana współpraca i cel osiągnięty, a przy tym Agnieszka to bardzo pozytywna i inspirująca osoba.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Amo l’italiano! Gorąco polecam, zajęcia prowadzone naprawdę super, materiały bardzo estetyczne i urozmaicone + częste powtórki. Agnieszka jest zawsze przygotowana i pomocna, co zachęca i motywuje!

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2016

Lektorka bardzo dobrze przygotowana merytorycznie, potrafi poprowadzić ciekawe zajęcia włączając elementy kultury włoskiej. W imieniu swoim i grupy, z którą zapisałam się na zajęcia bardzo polecam, te lekcje naprawdę dużo dają, widzimy postępy :)

avatar
Małgosia M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2016

Szukałam kogoś, kto odświeży mój mocno zapomniany włoski z planem by po roku korepetycji podjąć naukę w którejś ze szkół językowych. Jednak już po pierwszym spotkaniu tak mi się spodobało, że postanowiłam zostać na dłużej. Nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto ma taki entuzjazm w uczeniu, ma tak przyjazne a zarazem profesjonalne podejście, a co najważniejsze, słucha swoich uczniów. Na włoski do Agnieszki chodzę z przyjemnością, miałam szczęście, że na nią trafiłam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Świetny nauczyciel, który faktycznie kocha to, co robi! Uczę się z Agnieszką już kolejny rok i szczerze polecam. Widać, że poświęca dużo czasu w przygotowanie hand-outów, potrafi tłumaczyć nawet najbardziej odpornym na wiedzę, a ja po raz pierwszy nie stresuję się mówiąc w obcym języku. Na zajęciach czuję się bardzo komfortowo, a przy tym moja motywacja do nauki jest coraz większa, polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.