Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (Włochy +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Taniec100 / 60 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Chcesz ruszać się swobodnie, tańczyć do dowolnej muzyki, ale nie chcesz zapisywać się na kurs tańca, uczyć kroków i choreografii? Szukasz dla siebie aktywności, która byłaby przyjemna i rozwojowa, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Czy może szukasz ciekawego sposobu na regenerację, głęboki wypoczynek i znalezienie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, ale przeraża Cię siedzenie w bezruchu?  Mam dla Ciebie propozycję!

Medytacja taneczna to jedna z najnowszych propozycji umożliwiająca odbycie głębokiej podróży – spotkanie się ze swoimi potrzebami, odkrycie nowych ścieżek, porzucenie nieproduktywnych schematów, by w pełni zacząć realizować swój potencjał. To forma ruchu dostępna dla każdego, stanowiąca połączenie improwizacji, tańca intuicyjnego, swobodnego przemieszczania się z refleksją, świadomym oddechem i elementami języka ruchu.
[*Swobodny ruch rozluźnia blokady cielesne, które spinają nas, gdy mamy coś zatańczyć, poruszyć się w grupie, czy nawet wyjść na scenę podczas publicznego przemówienia. Medytacja taneczna daje przestrzeń, by zaciekawić się własnym ciałem, posłuchać, co ono do nas mówi? Do czego zaprasza? *]

Kim jestem? Trenowałam turniejowo taniec towarzyski przez 10 lat. Ukończyłam szkolenie z choreoterapii, języka ruchu, elementów terapii tańcem w ujęciu Laban-Bartenieff. Posiadam liczne dyplomy zaświadczające osiągnięcia na turniejach, ukończenie kilku szkół tańca oraz kursu instruktorskiegow Egurrola Dance Studio.

Co robię? Udzielam lekcji pierwszego tańca, tańca towarzyskiego, salsy, tzw. tańca użytkowego. Prowadzę grupowo medytacje taneczne oraz indywidualnie "rozmowy w tańcu i w ruchu", w czasie których poruszamy się z Twoimi potrzebami.
Poza uczeniem kroków, pomagam przełamać barierę ruchową, poczucie wstydu, rozruszać organizm lub pomóc mu się zregenerować, zrelaksować i wyciszyć.

Gdzie? Istnieje możliwość trenowania na przestronnej sali na Włochach, dojazd do klienta lub online.

Moja metoda
Jako tancerka i instruktorka, która zanurzyła się w język ruchu i świadomą pracę z ciałem, otwieram kursanta na ruch, który ma w sobie, bez presji. Celem jest zawsze pokochanie własnego ciała,  poczucie jego języka, a dzięki temu - zrozumienie swoich potrzeb, nie tylko ruchowych, ale też życiowych. Kiedy taniec stanie się czymś bliskim, ciało zacznie poruszać się swobodnie i naturalnie, co przełoży się na realne umiejętności poruszania się do dowolnego rytmu.

Na moich lekcjach zostawiam również przestrzeń na uwolnienie emocji, które często rodzą się w ruchu.

W trakcie nauki podpowiadam, jak sprawić, by to, czego się uczymy, zostało z Wami na zawsze – i nie chodzi tu tylko o kroki, choć gesty i świadomość ruchu to kapitał, który będzie można wykorzystać na każdej imprezie tanecznej! Wesela, bale, dyskoteki nie będą już dla Was męczące, no chyba, że padniecie ze zmęczenia, nie schodząc z parkietu przez całą noc! :)

Zajęcia indywidualne (nauka kroków): 100 zł/60 min.
Zajęcia w parach: 120zł/60 min;
Medytacje taneczne - indywidualne rozmowy w tańcu i ruchu - 200 zł/90 min.
Medytacje taneczne (doświadczenia ruchowe) w parach - 250 zł/sesja
Zajęcia grupowe - prośba o zapis.

*Przy zainteresowaniu udziałem w cyklu zajęć istnieje możliwość przygotowania indywidualnych pakietów z atrakcyjnymi rabatami! 

Więcej gotowych choreografii na YouTube Tańcem Malowane

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 12.2015
Uniwersytet Warszawski
Magister
MISH
Kursy i szkolenia
.
Touch for Health - Dotyk dla zdrowia
08.2020
Choreoterapia
08.2020
Instruktor Tańca Towarzyskiego - Egurrola Dance Studio
09.2020
Szkolenie "projektowanie scenariuszy do zajęć z grupami z elementami terapii tańcem i analizą ruchu"
04.2021
Szkolenie z języka ruchu. Zanurzenie w praktykę i teorię.
04.2021
Trening świadomości. CIAŁA, EMOCJI, MYŚLI, RELACJI
Doświadczenie
02.2020 - aktualnie
Podróżowanie Głębokie
Zapraszam na mój blog! Artykuł o mojej drodze tanecznej i medytacjach tanecznych: https://www.podrozowanieglebokie.pl/medytacja-taneczna/

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2021

Na zajęcia do Agnieszki początkowo chodziłam indywidualnie, następnie z przyjaciółką. Moim celem było pozbycie się blokad w tańcu, dotarcie do swoich naturalnych ruchów oraz nauka tańca w kontakcie. 2 pierwsze cele osiągnęłam w trakcie około 5 spotkań, za co jestem ogromnie wdzięczna Agnieszce. Cudowne jest poczucie swobody w tańcu. Nad trzecim celem jeszcze pracujemy i nie mam wątpliwości, że również się to uda. Zdecydowanie polecam !

avatar
Paulina i Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2020

Jesteśmy po tygodniowych zajęciach u Pani Agnieszki i jesteśmy zachwyceni. Od razu widać, że Pani jest profesjonalistką, a czas naszej nauki spędziliśmy bardzo miło. Przez ten krótki czas zdążyliśmy się nauczyć podstaw tańca zarówno towarzyskiego, jak i samodzielnego.
Gorąco polecamy

Agnieszka

Bardzo dziękuję za opinię! Praca z Wami to prawdziwa przyjemność i źródło ciągłej satysfakcji :) Pozdrawiam Was serdecznie!

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Gorąco polecam naukę tańca u Agnieszki! To co dzieje się na lekcjach jest niesamowite. Dzięki kreatywności i artyzmowi tancerki bez problemu przygotowaliśmy się do naszego pierwszego najważniejszego tańca weselnego :) Agnieszka opracowała dla nas fantastyczny układ. W żaden sposób nigdy nie byliśmy związani z tańcem, mój już teraz Mąż zawsze unikał tzw. "konfrontacji tanecznych", a po lekcjach z Agnieszką bez problemu zatańczyliśmy i co najważniejsze dobrze czuliśmy się w tańcu i wiedzieliśmy, że jesteśmy przygotowani najlepiej jak się da! Wystarczyły tylko dwa spotkania z Agnieszką. Polecam, bo warto i dla tańca i dla sprzyjającej aury, która wytwarza się podczas zajęć :)

Agnieszka

Bardzo dziękuję za tak piękną opinię! To prawdziwa radość móc uczestniczyć w Waszych przygotowaniach do tego ważnego dnia i pomóc rozpocząć świętowanie od pierwszych kroków w małżeństwie stawianych w harmonii z Wami, muzyką, atmosferą i Waszym temperamentem <3

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2019

Poproszę o jakiś kontakt do Pani Agnieszki

Agnieszka

Dzień dobry Panie Mariuszu!
Po przerwie wracam do udzielania lekcji. Proszę o kontakt na tancemmalowane@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam!
Agnieszka

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Taniec to autentyczna pasja Agnieszki, którą stara się zarazić – myślę, że z sukcesem – innych :) Dla mnie to sztuka niełatwa. Niby w duszy gra, ale pokazać to na zewnątrz nie jest łatwo, oj nie jest;) Agnieszka pokazała mi jakby inny wymiar tańca. Tańca, który sprawia mi coraz większą radość, bo widzę efekty, których się wcześniej po sobie nie spodziewałem. Coraz częściej wyuczone na lekcjach u Agnieszki figury (o ile nie zdarzy mi się ich zapomnieć;) ) zaczynają nabierać płynności, życia, a przede wszystkim łączyć się w jedną sensowną całość. Po prostu w taniec:) Nie byłoby pewno tego, gdybym nie trafił na Agnieszkę. Jej dar przekazywania wiedzy o tańcu, świetne podejście do ucznia, otwartość na jego sugestie, cierpliwość w sytuacji gdy coś nie wychodzi, ale też stawianie wysoko poprzeczki sprawiają, że efekty muszą przyjść – nie ma innej opcji. Gorąco polecam!

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2015

Zajęcia z panią Agnieszką są prawdziwą szkołą tańca i to na bardzo wysokim poziomie. Osoba, która zdecyduje się na nie przyjść, natychmiast uzyska wsparcie ze strony trenerki. Agnieszka, w pełni swojego profesjonalnego przygotowania, adaptuje formę zajęć stosownie dla każdej osoby, tak że nie czuje się ona w nich zagubiona. Prowadzony kurs dostarcza uczącemu się wielu możliwości tanecznych, z których może sam wybierać i tworzyć własne kombinacje figur. Solidność i dokładność z jakimi trenerka wprowadza nowe elementy pozwalają poznać i odnaleźć własne, niemałe możliwości, tak że w ciągu bardzo krótkiego czasu poczyni się znaczne postępy. Zagadnienia, które mogą budzić wątpliwości czy nawet obawy (jak np. poczucie rytmu) zostają natychmiast opanowane i ,,oswojone’’. Czas treningu jest w pełni aktywnie wykorzystywany. Agnieszka od razu przekłada teorię na praktykę i wprowadza ją w życie. Jest to doskonała okazja, żeby w miłej i przyjacielskiej atmosferze odnaleźć swoje teneczne ,,ja’’.

Staszek

avatar
Karolina i Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2013

Lekcje walca wiedeńskiego wzięliśmy w zasadzie w ostatniej chwili przed ślubem - mieliśmy 2 tyg. Przetańczyliśmy ok. 7 godzin i w tym czasie opanowaliśmy fantastyczny układ ułożony przez panią Agnieszkę, czym zachwyciliśmy gości. Lekcje były niezwykle przyjemne, prowadzone w miłej atmosferze, z fantazją. Serdecznie polecamy!

avatar
Tomek I Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2013

Chcielibyśmy tym wpisem jeszcze raz podziękować za ułożenie choreografii do pierwszego tańca na naszym weselu. Mimo tego że trzeba było zaczynać od podstaw to w niedługim czasie dzięki lekcjom u Agnieszki mogliśmy oczarować gości naszym tańcem. Pełen profesjonalizm i sympatyczna atmosfera to dwie rzeczy które charakteryzują lekcje u Agi :)

Agnieszka

Dziękuję bardzo! Ta miła atmosfera to dzięki obustronnej współpracy:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2013

Gorąco polecamy naukę tańca u Agnieszki. Agnieszka jest osobą która ułozyła nam układ taneczny do wybranej przez nas piosenki i nauczyła słuchać melodii :) Mamy nadzieję że nasz pierwszy taniec zostanie zapamiętany przez gości na długo:) Nie zastanawiajcie się tylko zapisujcie! Agnieszka i Sławek

Agnieszka

Dzięki!:)

avatar
J&K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2012

Przed naszym ślubem zdecydowaliśmy sie na lekcje tańca. Agnieszka ułożyła dla nas choreografie pierwszego tańca i pomogła nam ją opanować. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć. Agnieszka posiada duże umiejętności taneczne, ma dużo pomysłów ale również pozostawała otwarta na nasze sugestie. Dzięki zajęciom z Agnieszką pewnym krokiem ruszymy do pierwszego tańca na naszym weselu:)

Agnieszka

Dziękuję ślicznie!:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.