Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Łódź
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski120 - 150 / 60 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Przełam barierę w mówieniu!   [*Zdaj świetnie egzamin! *] Praktyczne lekcje angielskiego w formie konwersacji z programem zajęć indywidualnie ustalonym do potrzeb każdego ucznia. Dostarczam obszerne materiały i stale monitoruję postępy moich uczniów. Pomagam osiągnąć wyznaczony cel poprzez motywację do systematycznej nauki. Szybkie i widoczne postępy !
Zapraszam na zajęcia indywidualne jak i w małych grupach 2-4 osobowych.

Oferuję pomoc w :

  • [*Konwersacje *] - przełamanie bariery językowej, poprawa płynności i poszerzenie słownictwa
  • Business English - angielski dla korporacji i przygotowanie do egzaminów -  BULATS, BEC  
  • skuteczne przygotowanie do egzaminów Cambridge  FCE, CAE, CPE
  • przygotowanie do egzaminów na studia za granicą -  IELTS ,
  • egzaminów uniwersyteckich i maturalnych, przygotowanie do klasy IB
  • przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
  • efektywne przygotowanie do rozmów o pracę i wyjazdów zagranicę.  

Zapraszam na zajęcia stacjonarne w Łodzi,  zajęcia online - przez Skype - na terenie całej Polski oraz za granicą.
Tel 507 674 766.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1993 - 06.1998
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
06.1999
Kurs Business English Ministerstwa Handlu i Gospodarki
Doświadczenie
09.1998 - 09.2015
British Centre

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2016

Polecam ! Agnieszka bardzo angażuje się w każdą lekcję i zaraża swoją pasja do nauki. Dzięki niej przełamałam barierę w mówieniu i wreszcie mogę swobodnie rozmawiać po angielsku w pracy :) Bardzo dziękuje :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2015

Idealne zajęcia dla osób potrzebujących indywidualnego podejścia. Każda lekcja jest ciekawa i na luzie i bardzo motywująca :) Polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2015

Zdecydowanie POLECAM!!! Zawsze w pełnej mobilizacji, z pasją i uśmiechem prowadzi każde zajęcia. Oprócz własnego toku nauczania elastycznie podchodzi do potrzeb ucznia. Jeden z najlepszych nauczycieli języka z jakim mam przyjemność współpracować. W połączeniu z własnym zaangażowaniem
i chęciami szybko pomaga przyswoić i uporządkować wiedzę.
Z czystym sumieniem polecam, praca z Agnieszką to sama przyjemność!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2015

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!
Dlaczego? Sama kończyłam fil. rosyjską i robiłam kurs pedagogiczny w zakresie nauczania tego języka więc wiem, jak perfekcyjnie, merytorycznie i profesjonalnie Agnieszka podchodzi do pracy z uczniem. Nie ma miejsca na chaos, wszystko jest dokładnie przemyślane: każda lekcja ma swój początek, rozwinięcie i zakończenie, a w domu, w ramach powtórzenia i utrwalenia materiału, ćwiczenia do samodzielnej pracy - zgodnie ze sztuką. Zajęcia są przygotowywane w oparciu o aktualny poziom wiedzy kursanta i mają na celu podwyższenie umiejętności językowych na każdym polu. Czas dla ucznia jest w 100% wypełniony. Agnieszka jest ZAWSZE przygotowana, nie ma miejsca na pytania "co chcesz jeszcze zrobić, bo zostało nam trochę czasu?". Nie oznacza to jednak, że Agnieszka nie jest elastyczna i nie potrafi wyjść poza ramy przygotowanych zajęć. Jeśli mam potrzebę powtórzenia czegoś, albo przerobienia konkretnego materiału niekoniecznie związanego z tematem lekcji, Agnieszka chętnie, szybko i wręcz intuicyjnie potrafi to wyłapać i przestawić się na wytłumaczenie czegoś, a dzięki temu, że ma świetną pamięć na kolejne zajęcia przynosi ćwiczenia z danego zagadnienia dzięki czemu utrwalanie materiału jest znacznie efektywniejsze.
Faktem jest, że pracując zawodowo nie zawsze mam czas na przygotowanie się do zajęć w satysfakcjonujący mnie sposób, ale dzięki cierpliwości Agnieszki do "niesfornych" uczniów zawsze mogę to nadrobić na kolejnym spotkaniu.
Jeśli chodzi o to jaka Agnieszka jest prywatnie - przesympatyczna, ciepła, empatyczna, otwarta. Jest nauczycielem z darem nauczania (to naprawdę wielka sztuka). Myślę, że gdybym trafiła na takiego lektora jeszcze w szk. średniej, to prawdopodobnie miałabym mgr z fil. angielskiej, a nie z rosyjskiej :)
Z czystym sumieniem i każdemu polecam. Taki nauczyciel daje gwarancję dobrze zainwestowanych czasu i pieniędzy.

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2015

W 2006 roku rozpoczęłam indywidualne zajęcia nauki j. angielskiego i kontynuuję je do dnia dzisiejszego. Agnieszka jest lektorem z dużym doświadczeniem, które przejawia się w sposobie prowadzenia zajęć. Na lekcjach rozwijamy umiejętności mówienia, czytania, pisania oraz słuchania. Przez indywidualne podejście, systematczną naukę nastawioną na poprawianie błędów oraz stopniowe podnoszenie trudności zajęć i dopasowane ich do ucznia, osiąga widoczne efekty nauki w krótkim czasie. Lekcje z Agnieszką przebiegają w miłej atmosferze i sprawiają, że angielski jest o wiele łatwiej przyswajalny.
Blanka

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.