Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Łódź

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Agnieszka

O mnie

Magister filologii angielskiej z 20-letnim doświadczeniem w renomowanej szkole językowej

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1993 - 06.1998
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
06.1999
Kurs Business English Ministerstwa Handlu i Gospodarki
Doświadczenie
09.1998 - 09.2015
British Centre

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2016

Polecam ! Agnieszka bardzo angażuje się w każdą lekcję i zaraża swoją pasja do nauki. Dzięki niej przełamałam barierę w mówieniu i wreszcie mogę swobodnie rozmawiać po angielsku w pracy :) Bardzo dziękuje :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2015

Idealne zajęcia dla osób potrzebujących indywidualnego podejścia. Każda lekcja jest ciekawa i na luzie i bardzo motywująca :) Polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2015

Zdecydowanie POLECAM!!! Zawsze w pełnej mobilizacji, z pasją i uśmiechem prowadzi każde zajęcia. Oprócz własnego toku nauczania elastycznie podchodzi do potrzeb ucznia. Jeden z najlepszych nauczycieli języka z jakim mam przyjemność współpracować. W połączeniu z własnym zaangażowaniem
i chęciami szybko pomaga przyswoić i uporządkować wiedzę.
Z czystym sumieniem polecam, praca z Agnieszką to sama przyjemność!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2015

Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!
Dlaczego? Sama kończyłam fil. rosyjską i robiłam kurs pedagogiczny w zakresie nauczania tego języka więc wiem, jak perfekcyjnie, merytorycznie i profesjonalnie Agnieszka podchodzi do pracy z uczniem. Nie ma miejsca na chaos, wszystko jest dokładnie przemyślane: każda lekcja ma swój początek, rozwinięcie i zakończenie, a w domu, w ramach powtórzenia i utrwalenia materiału, ćwiczenia do samodzielnej pracy - zgodnie ze sztuką. Zajęcia są przygotowywane w oparciu o aktualny poziom wiedzy kursanta i mają na celu podwyższenie umiejętności językowych na każdym polu. Czas dla ucznia jest w 100% wypełniony. Agnieszka jest ZAWSZE przygotowana, nie ma miejsca na pytania "co chcesz jeszcze zrobić, bo zostało nam trochę czasu?". Nie oznacza to jednak, że Agnieszka nie jest elastyczna i nie potrafi wyjść poza ramy przygotowanych zajęć. Jeśli mam potrzebę powtórzenia czegoś, albo przerobienia konkretnego materiału niekoniecznie związanego z tematem lekcji, Agnieszka chętnie, szybko i wręcz intuicyjnie potrafi to wyłapać i przestawić się na wytłumaczenie czegoś, a dzięki temu, że ma świetną pamięć na kolejne zajęcia przynosi ćwiczenia z danego zagadnienia dzięki czemu utrwalanie materiału jest znacznie efektywniejsze.
Faktem jest, że pracując zawodowo nie zawsze mam czas na przygotowanie się do zajęć w satysfakcjonujący mnie sposób, ale dzięki cierpliwości Agnieszki do "niesfornych" uczniów zawsze mogę to nadrobić na kolejnym spotkaniu.
Jeśli chodzi o to jaka Agnieszka jest prywatnie - przesympatyczna, ciepła, empatyczna, otwarta. Jest nauczycielem z darem nauczania (to naprawdę wielka sztuka). Myślę, że gdybym trafiła na takiego lektora jeszcze w szk. średniej, to prawdopodobnie miałabym mgr z fil. angielskiej, a nie z rosyjskiej :)
Z czystym sumieniem i każdemu polecam. Taki nauczyciel daje gwarancję dobrze zainwestowanych czasu i pieniędzy.

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2015

W 2006 roku rozpoczęłam indywidualne zajęcia nauki j. angielskiego i kontynuuję je do dnia dzisiejszego. Agnieszka jest lektorem z dużym doświadczeniem, które przejawia się w sposobie prowadzenia zajęć. Na lekcjach rozwijamy umiejętności mówienia, czytania, pisania oraz słuchania. Przez indywidualne podejście, systematczną naukę nastawioną na poprawianie błędów oraz stopniowe podnoszenie trudności zajęć i dopasowane ich do ucznia, osiąga widoczne efekty nauki w krótkim czasie. Lekcje z Agnieszką przebiegają w miłej atmosferze i sprawiają, że angielski jest o wiele łatwiej przyswajalny.
Blanka

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.