Adrian Kaczmarek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Zabrze
Bytom
Gliwice
Ruda Śląska
Świętochłowice
Katowice
Chorzów
Kędzierzyn-Koźle
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

ZAPISY NA ROK 2020/2021 !!!

Jestem lekarzem dentystą, posiadam duże doświadczenie, od wielu lat z bardzo dobrymi efektami udzielam korepetycji z biologii na poziomie rozszerzonym.

Chcesz dostać się na wymarzone studia?

Zgłoś się do mnie!

Znam nową podstawę programową, wskazuje na co należy zwrócić szczególną uwagę, uczę udzielania odpowiedzi zgodnych z oficjalnym kluczem CKE.

Kontakt pod nr tel. 663 213 915 

Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
lekarsko-dentystyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Najlepszy korepetytor z biologii ! Profesjonalne podejście, wiedza i zaangażowanie. Bardzo duża ilość materiałów, powtarzanie i dokładne tłumaczenie zagadnień. Każde problematyczne zadanie było od razu wyjaśnione. Uczy systematyczności i odpowiadania pod klucz maturalny. Dzięki korepetycjom Pana Adriana zdałam maturę z biologii na bardzo wysokim poziomie i dostałam się na medycynę! Bardzo polecam korepetycje u Pana Adriana i dziękuję za współpracę ☺️

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
10 stycznia 2018

Podczas zajęć zadaje dużo pytań oraz pokazuje sposoby na łatwiejsze zapamiętanie. Potrafi zaciekawić, dzięki czemu nauka biologii staję się przyjemnością.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Polecam korepetycję u Pana Adriana z całego serca! Dzięki systematyczności, profesjonalnemu podejściu oraz licznym materiałom dodatkowym, przygotowałem się dobrze do matury co później potwierdziły wyniki jakie otrzymałem :D Zdecydowanym plusem jest miła atmosfera oraz motywujące podejście jak i duża cierpliwość która nieraz została poddana próbie ;) Serdecznie polecam

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Zdecydowanie polecam korepetycje u Adriana! Dzięki licznym materiałom dodatkowym, zadaniom maturalnym oraz schematom i rysunkom doskonale przygotował mnie do matury. Nauczył udzielać odpowiedzi zgodnie z kluczem CKE, wie na co zwrócić uwagę podczas rozwiązywania zadań maturalnych. Świetnie tłumaczy i jest cierpliwy, a poza tym na zajęciach panuje świetna atmosfera :D Zajęcia przez niego prowadzone doskonale przygotowują do matury, dzięki niemu jestem teraz studentką stomatologii ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.