Adrian Kaczmarek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Zabrze
Bytom
Gliwice
Ruda Śląska
Świętochłowice
Katowice
Chorzów
Kędzierzyn-Koźle

Adrian Kaczmarek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Adrian Kaczmarek

O mnie

Lekarz dentysta, absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
lekarsko-dentystyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Najlepszy korepetytor z biologii ! Profesjonalne podejście, wiedza i zaangażowanie. Bardzo duża ilość materiałów, powtarzanie i dokładne tłumaczenie zagadnień. Każde problematyczne zadanie było od razu wyjaśnione. Uczy systematyczności i odpowiadania pod klucz maturalny. Dzięki korepetycjom Pana Adriana zdałam maturę z biologii na bardzo wysokim poziomie i dostałam się na medycynę! Bardzo polecam korepetycje u Pana Adriana i dziękuję za współpracę ☺️

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
10 stycznia 2018

Podczas zajęć zadaje dużo pytań oraz pokazuje sposoby na łatwiejsze zapamiętanie. Potrafi zaciekawić, dzięki czemu nauka biologii staję się przyjemnością.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Polecam korepetycję u Pana Adriana z całego serca! Dzięki systematyczności, profesjonalnemu podejściu oraz licznym materiałom dodatkowym, przygotowałem się dobrze do matury co później potwierdziły wyniki jakie otrzymałem :D Zdecydowanym plusem jest miła atmosfera oraz motywujące podejście jak i duża cierpliwość która nieraz została poddana próbie ;) Serdecznie polecam

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Zdecydowanie polecam korepetycje u Adriana! Dzięki licznym materiałom dodatkowym, zadaniom maturalnym oraz schematom i rysunkom doskonale przygotował mnie do matury. Nauczył udzielać odpowiedzi zgodnie z kluczem CKE, wie na co zwrócić uwagę podczas rozwiązywania zadań maturalnych. Świetnie tłumaczy i jest cierpliwy, a poza tym na zajęciach panuje świetna atmosfera :D Zajęcia przez niego prowadzone doskonale przygotowują do matury, dzięki niemu jestem teraz studentką stomatologii ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.