Adrian Małek

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Jaworzno
Katowice
Tychy

Adrian Małek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Adrian Małek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 10.2023
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Automatyka i Robotyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Olaf
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2024

Super jakość lekcji , przekazywania wiedzy jak i sposób prowadzenia notatek na lekcji które są potem łatwo dostępne dla ucznia i bardzo czytelne , z czystym sumieniem mogę powiedzieć że nie spotkałem lepszego korepetytora który uczył mnie mechatroniki , mam nadzieję że Pan Adrian na długo pozostanie w tej profesji bo na pewno do niego wrócę i dam namiary kolegą jeśli będą potrzebowali się czegoś dowiedzieć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.