Adrian Łoboz

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Kraków
Warszawa
Tarnów
Nowy Sącz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem polonistą  z 10-letnim doświadczeniem w udzielaniu fachowych korepetycji na każdym poziomie edukacji. Dzięki profesjonalnym i skutecznym narzędziom takim jak: metoda skojarzeń czy mapa myśli moi uczniowie nadrabiają wiedzę w sposób szybki i trwały.

Uczę pisania wzorcowych rozprawek oraz odpowiadania pod klucz, aby moi uczniowie osiągali najwyższe wyniki na egzaminach. Kładę również nacisk na ćwiczenie czytania ze zrozumieniem i przerabianie arkuszy egzaminacyjnych z poprzednich lat. 

Możliwość lekcji u korepetytora (Kraków i okolice). Polecam również zajęcia online  - indywidualne oraz w małych, kameralnych grupach. 

Cena 85 zł za 60 minut. Godziny lekcji oraz ich częstotliwość - do ustalenia w zależności od potrzeb. Jestem otwarty na różne formy współpracy. Pomagam w lekcjach regularnych oraz przy jednorazowych zadaniach.

Zakres korepetycji:

1. Profesjonalne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.
2. Solidne przygotowaniu do matury: pisemnej i ustnej, poziom podstawowy oraz rozszerzony.
3. Nadrabianie zaległości na każdym poziomie nauki języka polskiego w szkole podstawowej oraz średniej.
4. Pomoc w nauce czytania tekstów ze zrozumieniem.
5. Korekta i edycja tekstów na różnym poziomie.
6. Przygotowanie do sesji poprawkowych i różnego rodzaju zaliczeń. WOLNE MIEJSCA NA POPRAWKI W ROKU 2023 :) 

Prowadzę również kursy online dla maturzystów oraz ósmoklasistów :

1. Małe kameralne grupy (max. 5-6 osób). 
2. Cena tylko 30 zł od osoby. 
3. Autorskie materiały po każdych zajęciach oraz indywidualne wsparcie w razie potrzeby. 

Pomagam uczniom od pierwszej klasy podstawowej aż do klasy maturalnej. Możliwe również korepetycje dla studentów filologii polskiej - jestem wielkim pasjonatem literatury (zwłaszcza doby romantyzmu). 

Celem moich korepetycji jest takie przekazanie i usystematyzowanie wiedzy, aby uczniowie osiągali jak najwyższe noty na egzaminach końcowych . Przy współpracy ze mną język polski staje się prostszy i ciekawszy. 

kontakt: 600-248-241, godz.: 08:00 - 21:00
W przypadku gdy nie odbieram, proszę o sms - zawsze odpisuję.  

Serdecznie zapraszam na zajęcia prowadzone z pasją i dużą efektywnością. Od wielu lat pomagam w każdego rodzaju wyzwaniach związanych z językiem polskim. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Adrian Łoboz
Starobielska 1/73
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 5472053816

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2004 - 07.2007
Akademia Techniczno - Humanistyczna
Licencjat
filologia polska
10.2007 - 07.2009
Uniwersytet Śląski
Magister
filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Przygotowywałam się do egzaminu ósmoklasisty z Panem Adrianem i uzyskałam wynik 98% . Na lekcjach przerabialiśmy różne zagadnienia i ćwiczyłam umiejętności rozwiązując zadania egzaminacyjne. Kiedy popełniłam jakiś błąd pan Adrian jeszcze raz tłumaczył mi zadanie i wspólnie je
przerabialiśmy.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Z panem Adrianem bardzo dobrze się pracuje, w bardzo naturalny sposób łapie kontakt i poprzez rozmowę o omawianych tematach, epokach czy lekturach przekazuje wiedzę jednocześnie ciekawie rozmawiając po prostu o zagadnieniu. Przy tym jest zwyczajnie sympatyczny w obejściu i samo to zachęca do rozmowy, przez którą łatwo przyswaja się zagadnienia, bo jak wiadomo najłatwiej uczyć się "przy okazji". Serdecznie polecam korepetytora który nie jest stereotypowym nudnym polonistą mówiącym niczym belfer z Ferdydurke, że "Słowacki wybitnym poetą był" i koniec, tylko zaangażowanym i zapalonym do literatury i kultury człowiekiem.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Serdecznie polecam korepetycję z Panem Adrianem!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Serdecznie polecam korepetycje z panem Adrianem. Dzięki niemu syn gładko przeszedł od etapu "nie umiem, nie da się i nie napiszę" do sprawnego pisania prac pisemnych (szkoła średnia). Lekcje polskiego nie są już zmorą, a prace pisemne mordęgą, a wręcz przeciwnie. Jakieś cuda ;) Lekcje prowadzone profesjonalnie, bezstresowo i w miłej atmosferze. Bardzo polecamy!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2022

Serdecznie polecam zajęcia z panem Adrianem.
Pan Adrian udziela synowi korepetycji od dwóch lat, w ubiegłym roku pięknie przygotował syna do egzaminu ósmoklasisty.
Posiada świetne podejście do ucznia i wspaniale tłumaczy lektury. Interesuje się uczniami. Dzięki niemu uczeń może pokochać polski.

Gorąco polecam!

avatar
Mirka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Pan Adrian z zaangażowaniem i w sposób bardzo przyjazny dla ucznia przekazuje wiedzę. Zapewnia szeroki zakres materiału przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty. Miła atmosfera na zajęciach. Polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Jestem studentką polonistyki, która zdała jeden z najtrudniejszy egzaminów na roku, dzięki korepetycjom z Panem Adrianem. Wspólne opracowywanie zagadnień egzaminacyjnych ułatwiło mi przyswojenie wiedzy i zdanie egzaminu z Historii literatury polskiej na satysfakcjonującym poziomie. Dzięki Panu Adrianowi polubiłam ten przedmiot, a nie należał on do moich ulubionych. Chylę czoła jego wiedzy, którą potrafi przekazać w rzetelny i przystępny sposób!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2021

Pan Adrian jest najlepszym korepetytorem jakiego miałam. Posiada ogromną wiedzę z całego języka, bardzo dobrze tłumaczy różne zagadnienia, zawsze pomoże z pracą domową oraz świetnie przygotuje do klasówki czy innej pracy. Ponadto jest przesympatyczną osobą, a Jego lekcje przebiegają w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Z całego serca polecam Pana Adriana!:-))

avatar
Iryna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2020

Bardzo polecam lekcje z Adrianem, każdy materiał tłumaczy w sposób zrozumiały i ciekawy, potrafi rzeczy trudne albo zawiłe wyjaśniać w jasny sposób. Bardzo mi pomógł przy nauce polskiego, dzięki czemu dzisiaj mówię i pisze w tym języku na o wiele wyższym poziomie.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2020

Polecam korepetycje u pana Adriana. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć,cierpliwy,wszystko spokojnie wytłumaczy. Ma dużą elastyczność w terminach,co jest ważne dla osób pracujących. Dodatkowym atutem jest miła atmosfera w trakcie zajęć. Serdecznie polecam!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2020

Bardzo polecam! Dzięki pomocy Pana Adriana udało mi się zdać maturę na satysfakcjonującym mnie poziomie. Zasięgałam w życiu pomocy wielu korepetytorów, ale mogę szczerze powiedzieć, ze właśnie z korepetycji z Panem Adrianem wyniosłam najszerszą wiedzę.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2020

Bardzo polecam lekcje z p. Adrianem. Ciekawie prowadzone, a co najważniejsze przynoszą efekty. Cieszę się, że mi pomagał!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Bardzo indywidualne podejście do ucznia.
Spora wiedza oraz bardzo rzetelna pomoc. Matura z takim korepetytorem nie jest straszna. Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2020

Rzetelny nauczyciel, który bardzo dobrze przygotuje ucznia do egzaminów. Zdecydowanie polecam!

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2020

Z Panem Adrianem współpracowałam wielokrotnie. Świetnie przygotował mnie do matury. Jego praca i wiedza jest na bardzo wysokim poziomie w różnej tematyce dlatego korzystałam z jego pomocy i doświadczenia przy pisaniu pracy licencjackiej. Pana Adriana cechuje duża cierpliwość i wyrozumiałość a przy tym wszystkim jest bardzo miłą i sympatyczną osobą.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Profesjonalne podejście, ogromna wiedza, bardzo dobra pomoc w zadaniach domowych.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Ogromna wiedza, elastyczne i profesjonalne podejście do ucznia. Dogodne terminy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.