Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Piekary Śląskie
Bytom
Gliwice
Katowice
Tarnowskie Góry
Matematyka160 - 260 / 60 min

Adam

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/526 opinii

Opis ogłoszenia

Magister inżynier informatyki, absolwent Politechniki Śląskiej, wieloletni uczestnik konkursów, poprowadzi korepetycje dla młodzieży do poziomu szkoły średniej włącznie. Dostępne są też przyspieszone kursy ratunkowe dla maturzystów i uczniów ósmej klasy.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 02.2021
Politechnika Śląska
Inżynier
Informatyka
02.2021 - 07.2022
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
04.2016
Certificate in Advanced English (CAE)
04.2017
Certificate of Proficiency in English (CPE)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 26
avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2024

Kolosik zaliczony po tygodniu zajęć! Nauczyciel numer jeden <3333

Adam

Dobrze to słyszeć, miłego wypoczynku!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2024

Bardzo dobry korepetytor, dobrze tłumaczy, przygotowany, jest w stanie nauczyć przedmiotu od podstaw. Dzięki niemu udało mi się zaliczyć kolokwium z elektrotechniki, mimo że wcześniej nic nie rozumiałem. Serdecznie polecam!

Adam

Dziękuję za kilka miłych słów, cieszę się że udało się pomyślnie wszystko zaliczyć!

avatar
Maksymilian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2024

W przypływie odwagi zaaplikowałem na Uniwersytet Bristolski, gdzie w przypływie szczęścia się dostałem. Niestety szczęście się skończyło przed pierwszą sesją, a odwaga po pierwszym egzaminie. W całkiem wysoko ocenianym liceum bez większych wysiłków zawsze otrzymywałem świadectwo z "paskiem", więc perspektywa zawalenia roku mnie przeraziła. Korepetycje dla studentów w Anglii - a zwłaszcza takie od ręki, nie są popularne, bez polecenia od kogoś w zasadzie nie było szans nikogo znaleźć bez kosmicznych pieniędzy. Nawet gdy się na to zdecydowałem, poziom tych zajęć zostawiał wiele do życzenia plus trudno było unikać złośliwych uwag dotyczących mojego pochodzenia gdy nie umiałem zrozumieć przekazywanego mi materiału. Rodzice znaleźli kontakt do Pana Adama na tym portalu i chociaż trochę wstyd, że musieli mi w tym pomagać, to była to dobra decyzja. Pan Adam wykazał się olbrzymim zrozumieniem i cierpliwością, zaliczyliśmy wszystkie egzaminy, wykończyliśmy razem wszystkie projekty i eseje, ryzyko dnia zagłady zostało odsunięte. Co chyba najważniejsze, po wszystkim czułem się dużo pewniej w samodzielnej pracy. Czasami irytowały mnie jego pytania mające mnie zmusić do samodzielnego dojścia do rozwiązań, ale teraz łapię się na tym że te pytania zadaję sobie sam i to faktycznie pomaga. Więc w sumie nawet tego mu nie mogę zarzucić. Serdecznie polecam, poziom dużo wyższy niż u naszych lokalnych korepetytorów, angielski im prawie nie ustępujący, a serce dużo większe niż u nich. Przepraszam, że tyle się rozpisałem ale mam nadzieję, że moja historia pomoże komuś w takiej sytuacji jak moja.

Adam

Cieszę się, że wszystko poszło dobrze! Dziękuję Ci za tak dużo tak miłych słów :)

Ech, "prawie nie ustępujący" - wiem, wiem, też sobie wyrzucam. Niestety kontakty z Ameryką i Indiami nie wpływają najkorzystniej na wymowę. Co do moich "irytujących pytań" - nie ma ważniejszej nauki, niż nauka samodzielnego rozwiązywania problemów. Pozdrowienia dla Ciebie i Twoich rodziców!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2023

Bardzo ułożony młody człowiek. Koszula, notatki z kolorowymi zakładkami, elegancka perfuma - nie wiadomo czy to nauczyciel, czy bankier z Wallstreet :) . Zadanie trudne, trzeci, ostatni egzamin poprawkowy, programowanie komputerów. Zdecydowanie polecam, syn zaliczył ostatnią poprawkę choć nie mieliśmy już za dużych nadziei. Przerobiliśmy już dużo korepetytorów z każdej półki cenowej, wszyscy zawiedli. No i wszyscy też nietraktowali nas poważnie, nikt nie chciał słyszeć o dojeździe, wszyscy tylko przez internet i przez internet. Pan Adam był jedyny który się zgodził pofatygować na miejsce. Za dodatkową opłatą, ale zawsze. Wiedziałam, że tak trzeba i jak widać się nie pomyliłam! Lekcje na pięć!

Adam

Dziękuję za kilka miłych słów, pani Basiu - cieszę się, że syn dał radę - widać było (zwłaszcza na ostatnich lekcjach), że bardzo się stara!

Może rzeczywiście w jego przypadku przydał się bezpośredni kontakt, każdy uczeń wymaga indywidualnego podejścia i oceny przypadku, ale chciałem zaznaczyć, iż oferuję ten sam poziom zajęć także w wersji online. Prowadzę je z użyciem tak samo indywidualnie opracowywanych materiałów i zadaję tak samo indywidualnie dobierane zadania. Jedyna różnica to osobista preferencja każdego klienta.

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2023

Egzamin z informatyki zaliczony. Jestem bardzo zadowolony z jakości korepetycji!

Adam

Dobrze to słyszeć, powodzenia w dalszych uczelnianych bojach!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2023

Polecam serdecznie. Wszystko zostało ładnie i dokładnie wytłumaczone przez co udało mi się zdać kolokwium do którego wcześniej nic nie potrafilem.

Adam

Cieszę się, że wszystko zdane pomyślnie :) Dziękuję za kilka miłych słów i życzę udanego wypoczynku!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2023

Polecam, szybkie i konkretne wsparcie, gdy inni korepetytorzy nie podejmowali rękawicy :D

Adam

Dziękuję za kilka miłych słów, cieszę się że udało mi się pomóc!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2023

To nie jest żaden czarodziej, jak ludzie tu piszą. To jest politechniczny Pan Wolfe.

Przychodzi, zgarnia pieniądze profesjonalisty, robi robotę profesjonalisty i wychodzi.

Mi załatwił zwolnienie z programowania, więc polecam.

Adam

Gratuluję zaliczenia i dziękuję za tak miłe podsumowanie mojej pracy i to z nawiązaniem do takiego klasyka :) Wiesz, jak w Europie mówią na ćwierćfunciaka z serem?

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2022

Ogromnie polecam, udało się zaliczyć elektrotechnikę, która nie siedziała mi od samego początku. Dobrze wytłumaczone zagadnienia oraz duża cierpliwość.

Adam

Dziękuję za kilka miłych słów i życzę odrobiny relaksu przed następnym semestrem!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2022

Poprawka z elektry zdana :) Nienajtaniej, ale nikt nie chciał słyszeć o zajęciach na ostatnią chwilę - tu kontakt w 30 minut po smsie i w kolejne dwa dni przerobiłam z nim cały semestr. Jakby takich wykładowców Politechnika miała, to mielibyśmy w Gliwicach drugie MIT. Bardzo polecam na problemy pozornie bez wyjścia.

Adam

Cieszę się, że wszystko poszło dobrze. Relaksującej reszty września!

avatar
Cezary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Bardzo polecam. Wszystko wytłumaczone jasno, precyzyjnie z rysunkami. Wiedza z elektroniki chyba nieograniczona i bardzo elastyczna dostępność. Dzięki Adamowi egzamin z elektroniki zaliczony i można rozpocząć wakacje :)

Adam

Dziękuję za kilka miłych słów i życzę udanego, zasłużonego wypoczynku!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2022

Bardzo pomocny pan. Dzięki jego korepetycją nie mam już problemów z elektroniką a także poziom moich ocen wzrósł. Myślę że nie ma lepszego korepetytora z elektroniki.

Adam

Dziękuję za kilka miłych słów i polecam się na przyszłość ^^

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 czerwca 2021

W dniu pomocy, nie odbiera telefonów nie odpisuje na sms. Bardzo niefajne zachowanie i nieuczciwe słowa. Nie polecam !!!!!

Adam

Patrzę w kalendarz i nie miałem w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zleceń od żadnej Pauliny. Czy na pewno Pani umawiała się ze mną?

Co wieczór staram się odpisywać na wszystkie wiadomości, a potwierdzone i opłacone zlecenia są ZAWSZE zapisywane w kalendarzu elektronicznym (z kopią zapasową w chmurze) zsynchronizowanym z moimi wszystkimi urządzeniami elektronicznymi, co wyklucza moje niepojawienie się w umówionym terminie. Udzielam korepetycji z różnych przedmiotów od ponad 10 lat i jeszcze nie miałem sytuacji, bym bez uprzedniego poinformowania zmienił termin lub był nieobecny na swoich zajęciach.

Jeśli jednak mimo wszystko zaszła jakaś pomyłka na etapie rozmów wstępnych z mojej strony (czego nie wykluczam, bo jest środek sesji i jest mnóstwo osób potrzebujących pomocy więc mogłem jakąś wiadomość przeoczyć), proszę o kontakt mailowy i wszystko sobie wyjaśnimy.

avatar
Nicolas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Klasa maturalna, zaczynałem z 4 jedynkami z matematyki a skończyłem z 4 na świadectwie, jak najbardziej polecam

Adam

Dziękuję za kilka miłych słów i polecam się na przyszłość ^^

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2021

Adam pomógł mi zaliczyć egzamin z MDiML. W ciągu tygodnia udało mu się przygotować materiały na podstawie których był w stanie uzupełnić moje braki z tego przedmiotu. Wytłumaczenie mi tych tematów zajęło następnie niepełny tydzień dzięki czemu udało mi się zdać egzamin jeszcze w pierwszym termie. Polecam jeśli zdarza ci się stracić koncentracje na ćwiczeniach/wykładzie i potem nie wiesz co się dzieje :)

Adam

Dziękuję, mój imienniku :D Cieszę się że matematyka dyskretna poszła Ci tak gładko jak poprzednio na elektrotechnice ^^

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2021

Jest to człowiek bez litości. Potrafi wycisnąć dwudzieste poty i spowodować, że człowiek będzie kwestionować swoje wybory życiowe. I dlatego dostaje pięć gwiazdek.

Mając ważniejsze sprawy w życiu niż transmitancje i jakieś laplasy, przyznaję że przespałem cały rok - szczerze mówiąc, przez zdalne wykłady zapomniałem że taki przedmiot istnieje. Próbowałem już zajęć u kilku ludzi i byłem po nich już przekonany, że to koniec mojej informatycznej kariery. Wtedy kumpel ze starszego roku mi polecił Adama z którym już coś tam zaliczał. No i cóż - znalazłem mojego guru. W miesiąc nadrobiliśmy rok zaległości. Był wielki nacisk, wielkie tempo, ale też niemiecka organizacja - każda lekcja była dokładnie na jeden wymagany punkt w egzaminie. Zmieściliśmy się na styk i porównując to doświadczenie z moimi poprzednimi "korepetytorami" za dychę to duże "XD" Żaden z nich w tydzień nie umiał przekazać tego, co na jednej lekcji dowiadywałem się z Adamem. Niby byli tańsi, ale to i tak była kasa wywalona w błoto. Zaliczenie wpadło, więc wystawiam opinię. Serio polecam, jeśli jesteś na Politechnice śląskiej i wpadłeś w bagno

Adam

Nie rozumiem sformułowania "bez litości", ale dziękuję za słowa uznania - polecam się na przyszłość!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Elektrotechnika, poprawka z pierwszej klasy technikum, potworne zaniedbania z całości materiału, tempo piorunujące ( spotkania dwugodzinne praktycznie codziennie przez ok 10 dni) i zaliczony rok.
Bardzo dziękuję za pomoc synowi, bo wiem, że współpraca z nim do najłatwiejszych nie należy.

Adam

Dziękuję za kilka miłych słów i polecam się na przyszłość ^^

avatar
Henryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Serdecznie polecam Pana Adama! Prowadził mnie do matury w tym roku (nie wiem, kiedy to ktoś będzie czytał - matura 2020) i mimo koronawirusa, konieczności prowadzenia zajęć online przez ostatnie miesiące udało nam się przerobić cały materiał parę razy. Bywało ciężko, Pan Adam to z pewnością wymagający nauczyciel którego ciężko zadowolić, ale na maturze to zaoowocowało. Z fizyki udało się mi mieć wynik w 90. percentylu, a z matematyki w ogóle miałem komplet punktów. Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że to człowiek godny polecenia, dwóch innych korepetytorów nie potrafiło złapać ze mną rytmu pracy i bałem się, że będę skazany na samotne powtórki, ale jak to mówią - do trzech razy sztuka. I się udało! Gdy zostałem poproszony o dodanie swojej opinii na portalu, nie wahałem się ani chwili z daniem mu tych pięciu gwiazdek, mimo że czasem się scieraliśmy :D

Adam

Gratuluję dobrych wyników, panie H :D Co do naszych starć... Cóż, szlifując diamenty trudno się dziwić że czasem pójdą skry ;)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Powiedzieć, że powyższy człowiek uczył mnie programowania to trochę mało. Praktycznie przepchnął mnie przez trudy pierwszej sesji na informatyce. Dużo ćwiczeń żeczywiście przygotowujących na egzaminy i mało teorii. Nie można powiedzieć, by było tanio... Kusiło dać jedną gwiazdkę mniej za ceny, ale w zasadzie jak się udało mu mi wpakować dość wiedzy, by przejść te piekło bez warunków, to niech ma. Polecam typa, aczkolwiek no tanio nie jest.

Adam

Dobrze słyszeć, że sobie poradziłeś ^^ Czuję się jednak zobowiązany do wyjaśnienia takiej może na pozór wysokiej ceny. W szczególności przy takich ekspresowych kursach ratunkowych, jak Twoje - na godzinę zajęć z uczniem, przypada 3-5 godzin szykowania materiałów na te zajęcia. Dlaczego tak długo to zajmuje? Wymyślenie, jak zmieścić PÓŁ ROKU materiału (i to z kilku przedmiotów) w DWA TYGODNIE, to zadanie bardzo wymagające. Trzeba bardzo dokładnie przeanalizować cały materiał, streścić każdy dział do niezbędnego minimum (streścisz zbyt mocno - student nie zda, bo za mało pozna szczegółów; streścisz zbyt słabo - student nie zda, bo nie zdążysz przerobić całego materiału), opracować często od zera materiały i zadania, które pokryją to niezbędne minimum, napisać łatwe do zapamiętania formułki, rozplanować kolejność podawania informacji i stawianie akcentów na konkretne partie materiału tak, by jak najlepiej wstrzelić się w egzaminacyjny arkusz. Biorąc pod uwagę, że wpłacana mi stawka godzinowa dzieli się przez te wszystkie godziny, cena już nie wydaje się tak wygórowana, prawda? Wykładowcy akademiccy otrzymują znacznie wyższe wynagrodzenia miesięczne, a mają 10-12 razy więcej czasu na przekazanie tego samego materiału, tablice, laboratoria, wykłady, ćwiczenia i konsultacje... Gdy się o tym wszystkim pomyśli, widać że oferowane tu usługi edukacyjne to, praktycznie, oferta promocyjna.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Byłem zadowolony. Korepetytor był na czas i nie nudził.

Adam

Miło to słyszeć, dziękuję ^^

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Elektronika rewelacyjnie streszczona. Przez cały semestr miałem inne rzeczy na głowie i tutaj w trzy spotkania po dwie godziny zaserwowani mi dość materiału na eleganckie 3.5

Adam

Wystarczyłoby tydzień wcześniej się pojawić i byśmy dobili jeszcze wyżej :D Fajnie, żesobie poradziłeś ^^ Good job, mate!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Syn był bardzo dobry zadowolony z lekcji Pana Adama, wreszcie korepetytor który go zmobilizował do troszkę bardziej dokładnej nauki. Człowiek punktualny, młody,elegancki i bardzo konkretny.Serdecznie polecam i pozdrawiam!

Adam

Dziękuję, miło to słyszeć ^^

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Don’t put all your eggs in one basket, unless it was a one provided by Mr Adam! Pana Adama zagadalam dwa miesiace przed maturami, przerażona wynikami ostatnich probnych ustnych, robionych nam przez nauczycielkę. Nie było rózowo. Ale gdy dalam radę się ogarnąc zasypana jego polecanymi tekstami, wiecznym czepialstwie co do pronałsijejszyn i nadazyc za jego słowotokiem, zdałam w tygodniu ustna maturkę na 100%!!!!!!!!!! No i jeszcze wrzucilam coś z jego wywodow o flemiszkich malarzach do ustnego z polskiego XD

Adam

Mein Gott, mój znienawidzony frazeologizm... No bees no honey, brzmi lepiej :D Zwłaszcza że jego mądrość, uwidacznia się na Twoim przykłądzie. Mając tyle zaparcia, by przejrzeć i przerobić przed lustrem pięcdziesiąt godzin nagrań z brytyjskiego parlamentu, nie można nie mieć stuprocentowego wyniku z matury z angielskiego ^^ Dobra robota i tak trzymaj dalej ;)

P.S.: Flemish to po polsku flamandzki :P

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
30 kwietnia 2019

BArdzo oczytana mordeczka, bardzo mi pomogl z fizą. 5 gwiazdek nie daje bo jednak liczy sobie sporo, jak by bylo taniej to bym czesciej wpadal. W kilka spotkan z pal i dwoj na cztery plus, czarodziej

Adam

Wysokie wymagania, wysoka stawka ;) Cieszę się, że poradziłeś sobie ostatecznie z tą termodynamiką, tak trzymaj!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Bardzo porządny, rzetelny korepetytor. Przygotowywał mnie do certyfikatu językowego CAE, a później prowadził ze mną lektorat przed moim wyjazdem do Singapuru, żeby przygotować mnie do pracy za granicą. W trakcie naszej współpracy bywał bardzo wymagający (czasem uważałam, że zbytnio się czepiał - zwłaszcza wymowy), ale teraz mając w pracy bardzo rygorystycznych klientów jestem mu za to bardzo bardzo bardzo wdzięczna. Nie mogłam mu czegoś napisać w opiniach, gdy o to poprosił w ostatnim smsie. Wgl, człowiek złoto, mimo że zajęcia płatne mieliśmy rok temu, to do dziś zdarza mi się go prosić o pomoc i nigdy jeszcze nie spotkałam się z odmową. Tylko nie dajcie mu wejść na tematy filozoficzne :/ Bo rozmowa zmieni się w wykład. Pozdrawiam z miasta lwa-ryby ^^

Adam

O rany... Nie spodziewałem się takiego miłego elaboratu ^^ Ze swojej strony bardzo polecam tę, zbyt uprzejmą młodą damę, gdyby ktokolwiek potrzebował pośrednika do negocjacji z Azją. Tylko proszę unikać rozmów o ekologii, bo zamieni waszą rozmowę w wykład znacznie dłuższy od jakiegokolwiek z moich :P

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Ten pan wyciagnal mnie z najwiekszego bagna w historii edukacji. Miałm zagrozenie z fizyki i angielskiego. Po trzech miesiacach z panem Adamem, wybilem sie do czworeczek. Goraco polecam.

Adam

Czwórki zawdzięczasz swojej pracy, ja tylko wytłumaczyłem co się udało. Dzięki za kilka miłych słów, cieszę że Ci się udało :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.