Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Piekary Śląskie
Bytom
Gliwice
Katowice
Tarnowskie Góry
Radzionków
Elektrotechnika80 - 150 / 60 min

Adam

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Wzory, kolokwia, sprawozdania… Elektronika i elektrotechnika potrafią zajść za skórę. Mam już prawie trzy lata doświadczenia w puszkach z tymi przedmiotami. Odezwij się i zobaczymy, co da się zrobić!

W przypadku pomocy ze sprawozdaniami - stawka od sztuki wynosi conajmniej dwukrotność stawki godzinowej!

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Politechnika Śląska
Informatyka
Kursy i szkolenia
04.2016
Certificate in Advanced English (CAE)
04.2017
Certificate of Proficiency in English (CPE)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Elektrotechnika, poprawka z pierwszej klasy technikum, potworne zaniedbania z całości materiału, tempo piorunujące ( spotkania dwugodzinne praktycznie codziennie przez ok 10 dni) i zaliczony rok.
Bardzo dziękuję za pomoc synowi, bo wiem, że współpraca z nim do najłatwiejszych nie należy.

Adam

Dziękuję za kilka miłych słów i polecam się na przyszłość ^^

avatar
Henryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2020

Serdecznie polecam Pana Adama! Prowadził mnie do matury w tym roku (nie wiem, kiedy to ktoś będzie czytał - matura 2020) i mimo koronawirusa, konieczności prowadzenia zajęć online przez ostatnie miesiące udało nam się przerobić cały materiał parę razy. Bywało ciężko, Pan Adam to z pewnością wymagający nauczyciel którego ciężko zadowolić, ale na maturze to zaoowocowało. Z fizyki udało się mi mieć wynik w 90. percentylu, a z matematyki w ogóle miałem komplet punktów. Z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że to człowiek godny polecenia, dwóch innych korepetytorów nie potrafiło złapać ze mną rytmu pracy i bałem się, że będę skazany na samotne powtórki, ale jak to mówią - do trzech razy sztuka. I się udało! Gdy zostałem poproszony o dodanie swojej opinii na portalu, nie wahałem się ani chwili z daniem mu tych pięciu gwiazdek, mimo że czasem się scieraliśmy :D

Adam

Gratuluję dobrych wyników, panie H :D Co do naszych starć... Cóż, szlifując diamenty trudno się dziwić że czasem pójdą skry ;)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Powiedzieć, że powyższy człowiek uczył mnie programowania to trochę mało. Praktycznie przepchnął mnie przez trudy pierwszej sesji na informatyce. Dużo ćwiczeń żeczywiście przygotowujących na egzaminy i mało teorii. Nie można powiedzieć, by było tanio... Kusiło dać jedną gwiazdkę mniej za ceny, ale w zasadzie jak się udało mu mi wpakować dość wiedzy, by przejść te piekło bez warunków, to niech ma. Polecam typa, aczkolwiek no tanio nie jest.

Adam

Dobrze słyszeć, że sobie poradziłeś ^^ Czuję się jednak zobowiązany do wyjaśnienia takiej może na pozór wysokiej ceny. W szczególności przy takich ekspresowych kursach ratunkowych, jak Twoje - na godzinę zajęć z uczniem, przypada 3-5 godzin szykowania materiałów na te zajęcia. Dlaczego tak długo to zajmuje? Wymyślenie, jak zmieścić PÓŁ ROKU materiału (i to z kilku przedmiotów) w DWA TYGODNIE, to zadanie bardzo wymagające. Trzeba bardzo dokładnie przeanalizować cały materiał, streścić każdy dział do niezbędnego minimum (streścisz zbyt mocno - student nie zda, bo za mało pozna szczegółów; streścisz zbyt słabo - student nie zda, bo nie zdążysz przerobić całego materiału), opracować często od zera materiały i zadania, które pokryją to niezbędne minimum, napisać łatwe do zapamiętania formułki, rozplanować kolejność podawania informacji i stawianie akcentów na konkretne partie materiału tak, by jak najlepiej wstrzelić się w egzaminacyjny arkusz. Biorąc pod uwagę, że wpłacana mi stawka godzinowa dzieli się przez te wszystkie godziny, cena już nie wydaje się tak wygórowana, prawda? Wykładowcy akademiccy otrzymują znacznie wyższe wynagrodzenia miesięczne, a mają 10-12 razy więcej czasu na przekazanie tego samego materiału, tablice, laboratoria, wykłady, ćwiczenia i konsultacje... Gdy się o tym wszystkim pomyśli, widać że oferowane tu usługi edukacyjne to, praktycznie, oferta promocyjna.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Byłem zadowolony. Korepetytor był na czas i nie nudził.

Adam

Miło to słyszeć, dziękuję ^^

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2019

Elektronika rewelacyjnie streszczona. Przez cały semestr miałem inne rzeczy na głowie i tutaj w trzy spotkania po dwie godziny zaserwowani mi dość materiału na eleganckie 3.5

Adam

Wystarczyłoby tydzień wcześniej się pojawić i byśmy dobili jeszcze wyżej :D Fajnie, żesobie poradziłeś ^^ Good job, mate!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Syn był bardzo dobry zadowolony z lekcji Pana Adama, wreszcie korepetytor który go zmobilizował do troszkę bardziej dokładnej nauki. Człowiek punktualny, młody,elegancki i bardzo konkretny.Serdecznie polecam i pozdrawiam!

Adam

Dziękuję, miło to słyszeć ^^

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Don’t put all your eggs in one basket, unless it was a one provided by Mr Adam! Pana Adama zagadalam dwa miesiace przed maturami, przerażona wynikami ostatnich probnych ustnych, robionych nam przez nauczycielkę. Nie było rózowo. Ale gdy dalam radę się ogarnąc zasypana jego polecanymi tekstami, wiecznym czepialstwie co do pronałsijejszyn i nadazyc za jego słowotokiem, zdałam w tygodniu ustna maturkę na 100%!!!!!!!!!! No i jeszcze wrzucilam coś z jego wywodow o flemiszkich malarzach do ustnego z polskiego XD

Adam

Mein Gott, mój znienawidzony frazeologizm... No bees no honey, brzmi lepiej :D Zwłaszcza że jego mądrość, uwidacznia się na Twoim przykłądzie. Mając tyle zaparcia, by przejrzeć i przerobić przed lustrem pięcdziesiąt godzin nagrań z brytyjskiego parlamentu, nie można nie mieć stuprocentowego wyniku z matury z angielskiego ^^ Dobra robota i tak trzymaj dalej ;)

P.S.: Flemish to po polsku flamandzki :P

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
30 kwietnia 2019

BArdzo oczytana mordeczka, bardzo mi pomogl z fizą. 5 gwiazdek nie daje bo jednak liczy sobie sporo, jak by bylo taniej to bym czesciej wpadal. W kilka spotkan z pal i dwoj na cztery plus, czarodziej

Adam

Wysokie wymagania, wysoka stawka ;) Cieszę się, że poradziłeś sobie ostatecznie z tą termodynamiką, tak trzymaj!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Bardzo porządny, rzetelny korepetytor. Przygotowywał mnie do certyfikatu językowego CAE, a później prowadził ze mną lektorat przed moim wyjazdem do Singapuru, żeby przygotować mnie do pracy za granicą. W trakcie naszej współpracy bywał bardzo wymagający (czasem uważałam, że zbytnio się czepiał - zwłaszcza wymowy), ale teraz mając w pracy bardzo rygorystycznych klientów jestem mu za to bardzo bardzo bardzo wdzięczna. Nie mogłam mu czegoś napisać w opiniach, gdy o to poprosił w ostatnim smsie. Wgl, człowiek złoto, mimo że zajęcia płatne mieliśmy rok temu, to do dziś zdarza mi się go prosić o pomoc i nigdy jeszcze nie spotkałam się z odmową. Tylko nie dajcie mu wejść na tematy filozoficzne :/ Bo rozmowa zmieni się w wykład. Pozdrawiam z miasta lwa-ryby ^^

Adam

O rany... Nie spodziewałem się takiego miłego elaboratu ^^ Ze swojej strony bardzo polecam tę, zbyt uprzejmą młodą damę, gdyby ktokolwiek potrzebował pośrednika do negocjacji z Azją. Tylko proszę unikać rozmów o ekologii, bo zamieni waszą rozmowę w wykład znacznie dłuższy od jakiegokolwiek z moich :P

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Ten pan wyciagnal mnie z najwiekszego bagna w historii edukacji. Miałm zagrozenie z fizyki i angielskiego. Po trzech miesiacach z panem Adamem, wybilem sie do czworeczek. Goraco polecam.

Adam

Czwórki zawdzięczasz swojej pracy, ja tylko wytłumaczyłem co się udało. Dzięki za kilka miłych słów, cieszę że Ci się udało :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.