Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Warszawa
Sochaczew
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Oferuję korepetycje z języka ukraińskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jestem cierpliwą osobą i w prowadzeniu korepetycji z ukraińskiego stawiam na komunikację. Staram się zachęcić ludzi do poznawania Ukrainy i języka ukraińskiego. Zapewniam materiały i dojazd do ucznia. Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka ukraińskiego na wszelkich poziomach nauczania. Przygotowuję do egzaminów i certyfikatów z języka ukraińskiego.

Zajęcia u korepetytora:
Warszawa - ul. Ordona (Wola) 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Gerard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2022

Pan Adam uczy mojego syna j. rosyjskiego i niemieckiego od lat. Jest solidnym, rzetelnym i miłym nauczycielem, z którym mój syn chętnie współpracuje.

avatar
Elzbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Dzięki lekcjom niemieckiego z panem Adamem, nasz syn pokochał ten język.
Pan Adam po niedługim czasie przygotował go do certyfikatu A1 w Instytucie Austryjackim, który zdał za pierwszym razem. Aktualnie ,po roku , syn zamierza przystąpić do zdawania A2.
Pan Adam prowadzi lekcje z pasją, jest solidny, lekcje odbywają się regularnie.
Nasz syn przerzucił się dzieki lekcjom z panem Adamem z angielskiego na niemiecki, w konsekwencji czego test ośmioklasisty będzie zdawał z niemieckiego, jako jedyny w szkole:)
Serdecznie polecam tego nauczyciela !

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2020

Pan Adam jest bardzo rzetelną, sympatyczną i kompetentną osobą, posiadającą bagaż dużej wiedzy. Wszystko to sprawia, że komunikacja i przekazywanie swojej wiedzy jest na bardzo wysokim poziomie.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2019

Wybrałem Adam po przeszukaniu sieci w poszukiwaniu nauczyciela do języka ukraińskiego ze względu na swoją dziewczynę. Chciałem po prostu coś umieć, porozumiewać się w jej języku. Później zmieniłem strategię na rosyjski, który jest bardziej uniwersalny na świecie, a ona też go zna. A Adam włada biegle tym i tym językiem. I muszę przyznać, że jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony jego podejściem. Jest bardzo elastyczny, przykłada się do lekcji i czuć, że nauka innych to jego powołanie. :) Lekcje są w miłej atmosferze i jak czegoś nie rozumiem to dokładnie tłumaczy. Jest to naprawdę dobra inwestycja i rzadko piszę jakiekolwiek komentarze usług w internecie, jednak tutaj naprawdę WARTO. спасибо большое!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2018

Naukę języka ukraińskiego rozpoczęłam ze względu na swoją pracę. Adam wykonuje swoją pracę z pasją. Jest w pełni zaangażowany w prowadzone lekcje a materiały przygotowane są indywidualnie do ucznia. Program wdrażany przez Adama daje szybkie rezultaty.
Adam wykazuje się duża cierpliwością w wyjaśnianiu zawiłości języka. Potrafi także motywować do nauki w domu. Polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2018

Bardzo gorąco polecam Pana Adama. Ma dużą wiedzę, którą przekazuje z pełnym zaangażowaniem. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze.
Pana Adama charakteryzuje pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista.
Pozdrawiam

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 sierpnia 2017

Z Adamem poznałam się jak szukałam nauczyciela do języka rosyjskiego. Ze względu na to, że mój mąż jest z Ukrainy postanowiłam się nauczyć języka rosyjskiego, ponieważ on również jest stosowany w tym kraju i jest bardzie rozpowszechniony niż ukraiński. Adam jest przesympatyczną osobą, potrafi wszystko świetnie wytłumaczyć. Przy nim nie czułam się źle jeśli coś wypowiedziałam niepoprawnie. Zawsze mnie wspierał i wierzył we mnie, mimo że ja mówiłam, że nie potrafię. Jest bardzo dobrym nauczycielem. Daje sporo zadań, ma swoje materiały. Elastycznie dopasowuje program. Nie goni na siłę z materiałem jeśli potrzebujesz powtórzenia. Godny polecenia, więc z szczerego serca polecam, bo warto. Dobry nauczyciel to podstawa !!!:)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Współpracę z Panem Adamem rozpoczęliśmy przy okazji języka rosyjskiego :) ratował wtedy mojego 14-letniego syna z opresji :) Już po miesiącu syn polubił język rosyjski i Pana Adama. Niestety zmienił szkołę i zamiast rosyjskiego musiał w szybkim tempie nadrobić wiedzę z języka niemieckiego, którego nigdy wcześniej się nie uczył. Bardzo żałowałam, ze skończy się nasza współpraca z Panem Adamem, bo to naprawdę świetny nauczyciel! Trafił do mojego syna, i jeszcze absolutnie zachęcił Go do nauki języka. Szczęśliwie okazało się, że Pan Adam udziela także korepetycji z języka niemieckiego :) Współpracę kontynuujemy. Syn dostał w szkole czas na nadrobienie, i już po 1,5 miesiąca trafił do grupy zaawansowanej. Pan Adam jest naprawdę świetnym nauczycielem, i bardzo sympatycznym człowiekiem. Naprawdę polecam zajęcia z Nim!

avatar
Ievgenii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

К Адаму на занятия с польского языка хожу уже более года. За этот период времени поднял свой уровень с A1 до B2/C1. Занятия всегда хорошо продуманы и очень интересны. К тому же Адам отлично говорит по-русски. Поэтому для учеников, которые абсолютно не знают польского языка, это он все доступно объяснит. Помимо того, что Адам отличный учитель, он очень эрудированный и интересный человек. Очень советую. По 10-ти бальной шкале поставлю Адаму 12 :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Adam to bardzo sympatyczny młody nauczyciel. Elastycznie dopasowuje program do potrzeb ucznia. Przygotowuje dodatkowe materiały i ćwiczenia. Dba o dobrą atmosferę zajęć i jest wlastyczny czasowo. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.