Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Warszawa
Sochaczew

Adam Cis

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/510 opinii
Dla użytkownika Adam Cis

O mnie

Jestem absolwentem Lingwistyki Stosowanej na UW. Z zawodu jestem nauczycielem języka rosyjskiego, niemieckiego i ukraińskiego. Posiadam doświadczenie w nauczaniu ww. języków. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Staram się zainteresować moich uczniów, wprowadzając na zajęciach języka obcego nowoczesne techniki nauczania. Materiały dydaktyczne dostosowuję do potrzeb każdego ucznia. Prowadząc lekcję biorę pod uwagę różne style uczenia się swoich uczniów. Najważniejsze jest dla mnie to, aby moi uczniowie umieli jak najszybciej komunikować się w języku obcym. Chętnie przygotowuję do egzaminu maturalnego i certyfikatów z języka rosyjskiego, niemieckiego oraz ukraińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.W okresie liceum wziąłem udział w wymianie polsko-niemieckiej w Monachium (3 miesiące), a podczas studiów odbyłem praktykę tłumaczeniową w Odessie. Dodatkowo pracuję również jako tłumacz pisemny języka rosyjskiego, niemieckiego oraz ukraińskiego. Tłumaczę teksty użytkowe w kombinacjach PL-RU, RU-PL, PL-DE, DE-PL, UKR-POL, POL-UKR.Od 2015 zajmuję się także metodyką nauczania języka polskiego jako obcego i uczę osoby przede wszystkim rosyjsko- i niemieckojęzyczne.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Gerard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2022

Pan Adam uczy mojego syna j. rosyjskiego i niemieckiego od lat. Jest solidnym, rzetelnym i miłym nauczycielem, z którym mój syn chętnie współpracuje.

avatar
Elzbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Dzięki lekcjom niemieckiego z panem Adamem, nasz syn pokochał ten język.
Pan Adam po niedługim czasie przygotował go do certyfikatu A1 w Instytucie Austryjackim, który zdał za pierwszym razem. Aktualnie ,po roku , syn zamierza przystąpić do zdawania A2.
Pan Adam prowadzi lekcje z pasją, jest solidny, lekcje odbywają się regularnie.
Nasz syn przerzucił się dzieki lekcjom z panem Adamem z angielskiego na niemiecki, w konsekwencji czego test ośmioklasisty będzie zdawał z niemieckiego, jako jedyny w szkole:)
Serdecznie polecam tego nauczyciela !

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2020

Pan Adam jest bardzo rzetelną, sympatyczną i kompetentną osobą, posiadającą bagaż dużej wiedzy. Wszystko to sprawia, że komunikacja i przekazywanie swojej wiedzy jest na bardzo wysokim poziomie.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2019

Wybrałem Adam po przeszukaniu sieci w poszukiwaniu nauczyciela do języka ukraińskiego ze względu na swoją dziewczynę. Chciałem po prostu coś umieć, porozumiewać się w jej języku. Później zmieniłem strategię na rosyjski, który jest bardziej uniwersalny na świecie, a ona też go zna. A Adam włada biegle tym i tym językiem. I muszę przyznać, że jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony jego podejściem. Jest bardzo elastyczny, przykłada się do lekcji i czuć, że nauka innych to jego powołanie. :) Lekcje są w miłej atmosferze i jak czegoś nie rozumiem to dokładnie tłumaczy. Jest to naprawdę dobra inwestycja i rzadko piszę jakiekolwiek komentarze usług w internecie, jednak tutaj naprawdę WARTO. спасибо большое!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2018

Naukę języka ukraińskiego rozpoczęłam ze względu na swoją pracę. Adam wykonuje swoją pracę z pasją. Jest w pełni zaangażowany w prowadzone lekcje a materiały przygotowane są indywidualnie do ucznia. Program wdrażany przez Adama daje szybkie rezultaty.
Adam wykazuje się duża cierpliwością w wyjaśnianiu zawiłości języka. Potrafi także motywować do nauki w domu. Polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2018

Bardzo gorąco polecam Pana Adama. Ma dużą wiedzę, którą przekazuje z pełnym zaangażowaniem. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze.
Pana Adama charakteryzuje pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista.
Pozdrawiam

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 sierpnia 2017

Z Adamem poznałam się jak szukałam nauczyciela do języka rosyjskiego. Ze względu na to, że mój mąż jest z Ukrainy postanowiłam się nauczyć języka rosyjskiego, ponieważ on również jest stosowany w tym kraju i jest bardzie rozpowszechniony niż ukraiński. Adam jest przesympatyczną osobą, potrafi wszystko świetnie wytłumaczyć. Przy nim nie czułam się źle jeśli coś wypowiedziałam niepoprawnie. Zawsze mnie wspierał i wierzył we mnie, mimo że ja mówiłam, że nie potrafię. Jest bardzo dobrym nauczycielem. Daje sporo zadań, ma swoje materiały. Elastycznie dopasowuje program. Nie goni na siłę z materiałem jeśli potrzebujesz powtórzenia. Godny polecenia, więc z szczerego serca polecam, bo warto. Dobry nauczyciel to podstawa !!!:)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Współpracę z Panem Adamem rozpoczęliśmy przy okazji języka rosyjskiego :) ratował wtedy mojego 14-letniego syna z opresji :) Już po miesiącu syn polubił język rosyjski i Pana Adama. Niestety zmienił szkołę i zamiast rosyjskiego musiał w szybkim tempie nadrobić wiedzę z języka niemieckiego, którego nigdy wcześniej się nie uczył. Bardzo żałowałam, ze skończy się nasza współpraca z Panem Adamem, bo to naprawdę świetny nauczyciel! Trafił do mojego syna, i jeszcze absolutnie zachęcił Go do nauki języka. Szczęśliwie okazało się, że Pan Adam udziela także korepetycji z języka niemieckiego :) Współpracę kontynuujemy. Syn dostał w szkole czas na nadrobienie, i już po 1,5 miesiąca trafił do grupy zaawansowanej. Pan Adam jest naprawdę świetnym nauczycielem, i bardzo sympatycznym człowiekiem. Naprawdę polecam zajęcia z Nim!

avatar
Ievgenii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

К Адаму на занятия с польского языка хожу уже более года. За этот период времени поднял свой уровень с A1 до B2/C1. Занятия всегда хорошо продуманы и очень интересны. К тому же Адам отлично говорит по-русски. Поэтому для учеников, которые абсолютно не знают польского языка, это он все доступно объяснит. Помимо того, что Адам отличный учитель, он очень эрудированный и интересный человек. Очень советую. По 10-ти бальной шкале поставлю Адаму 12 :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Adam to bardzo sympatyczny młody nauczyciel. Elastycznie dopasowuje program do potrzeb ucznia. Przygotowuje dodatkowe materiały i ćwiczenia. Dba o dobrą atmosferę zajęć i jest wlastyczny czasowo. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.