Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Szczecin
Koszalin
Stargard Szczeciński
Kołobrzeg
Świnoujście
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka wyższa80 / 60 min

Adam

Opis ogłoszenia

Zapraszam do skorzystania z zajęć na najwyższym poziomie.

Lekcje prowadzę dostosowując metodę przekazu wiedzy do preferencji i możliwości każdego ucznia oraz jego upodobań i zainteresowań. W razie potrzeby nadrabiamy najpierw wszelkie zaległości a następnie przechodzimy do omawiania aktualnie potrzebnych zagadnień. Pomagam w przygotowaniu zarówno do bieżących lekcji jak również wszelkiego rodzaju sprawdzianów, zaliczeń i egzaminów. Szczególną uwagę przykładam do dobrego kontaktu z uczniem oraz pełnego zrozumienia przez niego aktualnie omawianych zagadnień. Prezentuję różne metody rozwiązywania zadań i problemów matematycznych tak, aby uczeń samodzielnie mógł wybrać później metody i sposoby, które najbardziej będą mu odpowiadać.

Posiadam wykształcenie wyższe matematyczne i uprawnienia pedagogiczne do nauczania przedmiotów ścisłych oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu.

Serdecznie zapraszam do efektywnej i profesjonalnej współpracy.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 24:00
Wtorek07:00 - 24:00
Środa07:00 - 24:00
Czwartek07:00 - 24:00
Piątek07:00 - 24:00
Sobota07:00 - 24:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.