Stijn De Moor

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Grudziądz
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem native speakerem języka niderlandzkiego od kilku lat mieszkającym w Polsce. Udzielam lekcji na obszarze Gdańska/Sopotu oraz Grudziądza.
Zapraszam do kontaktu zarówno zupełnie początkujących, jak i osoby znające podstawy. Szczególną uwagę poświęcam właściwej wymowie, która jest trudna dla osób posługujących się językiem polskim. Nauczę Cię także niezbędnej gramatyki i słownictwa związanego z życiem codziennym lub branżą, którą się zajmujesz. Znając 5 języków mam dużą wiedzę o najlepszych sposobach nauki języka obcego. Przygotowuję do egzaminów językowych na każdym poziomie. 

W sezonie letnim oferuję też przyspieszone kursy wakacyjne dla osób, które chciałyby podnieść swoje kwalifikacje językowe w krótkim czasie. Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Stijn De Moor
Droga Kujawska 34
86-300 Grudziądz
NIP: 8762483544

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Bardzo polecam. Stijn jest kompetentnym i cierpliwym nauczycielem, który potrafi dobrze wytłumaczyć wszystkie zagadnienia. Do tego jest punktualny i chętny do udzielania odpowiedzi na wszelkie pytania, także te pojawiające się poza godzinami zajęć.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Serdecznie polecam. Fajny konakt, otwarty, jako nauczyciel opanowany, konkretny oraz przede wszystkim cierpliwy. Gotowy odpowiedzieć na wszystkie, nawet najdziwniejsze pytania.
Polecam każdemu kto chce w miłej atmosferze nauczyć się jezyka.
10/10

S&U Stijn De Moor

Serdecznie dziękuję za opinię, życzę sukcesów w dalszej nauce języka!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Nauczyciel spokojny, cierpliwy, precyzyjny. Oczekiwałem poprawy techniki, sygnalizacji problemów i wsparcia przy doborze materiału. Póki co, moje oczekiwania spełnione są całkowicie.

S&U Stijn De Moor

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię i gratuluję postępów w nauce!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.