Stijn De Moor

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Grudziądz
Faktura VAT

Stijn De Moor

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Stijn De Moor

O mnie

Jestem absolwentem Konserwatorium w Gandawie i Insytutu Lemmens w Leuven w Belgii. Pochodzę z bardzo muzykalnej rodziny - mój tata i brat są zawodowymi śpiewakami, mama jest nauczycielem teorii muzyki. Na fortepianie gram od najmłodszych lat.Jestem także native speakerem języka niderlandzkiego. Nauka języków obcych jest moją pasją, sam znam, oprócz ojczystego niderlandzkiego, język angielski, francuski, niemiecki oraz język polski w stopniu komunikatywnym. Posiadam duże doświadczenie w przyswajaniu języków obcych, które sprawia, że dobrze rozumiem problemy osób uczących się i potrafię je rozwiązać przy zastosowaniu wypracowanych przez lata technik.Oprócz wykształcenia muzycznego, posiadam także tytuł licencjata z biotechnologii. Na poziomie szkoły średniej posiadam też dyplomy zawodowe z dziedziny ekonomii i księgowości. Ze względu na szeroki zakres zainteresowań potrafię swobodnie poruszać się w słownictwie z wielu obszarów.Podczas prowadzenia korepetycji pomagam także w rozwiązywaniu problemów w języku niderlandzkim - wykonywanie telefonów do instytucji/klientów w Belgii/Holandii, wypełnianie formularzy, tworzenie pism w języku niderlandzkim.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Bardzo polecam. Stijn jest kompetentnym i cierpliwym nauczycielem, który potrafi dobrze wytłumaczyć wszystkie zagadnienia. Do tego jest punktualny i chętny do udzielania odpowiedzi na wszelkie pytania, także te pojawiające się poza godzinami zajęć.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Serdecznie polecam. Fajny konakt, otwarty, jako nauczyciel opanowany, konkretny oraz przede wszystkim cierpliwy. Gotowy odpowiedzieć na wszystkie, nawet najdziwniejsze pytania.
Polecam każdemu kto chce w miłej atmosferze nauczyć się jezyka.
10/10

S&U Stijn De Moor

Serdecznie dziękuję za opinię, życzę sukcesów w dalszej nauce języka!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Nauczyciel spokojny, cierpliwy, precyzyjny. Oczekiwałem poprawy techniki, sygnalizacji problemów i wsparcia przy doborze materiału. Póki co, moje oczekiwania spełnione są całkowicie.

S&U Stijn De Moor

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię i gratuluję postępów w nauce!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.