Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Język niemiecki50 / 60 min

Anja

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie. Zapraszam na lekcje online języka niemieckiego.           

Ukończyłam filologię germańską (z przygotowaniem pedagogicznym). Oferuję indywidualne podejście do ucznia oraz zajęcia w miłej atmosferze, ale uwaga: jestem wymagającą nauczycielką.           
Po każdej lekcji zadaję pracę domową oraz regularnie odpytuję i organizuję powtórki. Na zajęciach sięgam po różnorodne materiały nagromadzone w trakcie moich studiów. Zwracam uwagę na rozwój wszystkich umiejętności językowych tj. mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania. Prowadzę lekcje na każdym poziomie zaawansowania. 

Zapraszam na zajęcia. 

P.S. Pracuję do godziny 17:00. Może się zdarzyć, że nie odbiorę telefonu ale zawsze oddzwaniam.

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.