Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Język niemiecki100 / 60 min

Anja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie. Zapraszam na lekcje online języka niemieckiego (dla dorosłych).           

Ukończyłam filologię germańską (z przygotowaniem pedagogicznym). Oferuję indywidualne podejście do ucznia oraz zajęcia w miłej atmosferze. Prowadzę lekcje na każdym poziomie zaawansowania. 

Na zajęciach sięgam po różnorodne materiały i zwracam uwagę na rozwój wszystkich umiejętności językowych tj. mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania oraz pisania. W trakcie lekcji jako tablicę wykorzystuję dokument Google Docs, do którego mam dostęp razem z uczniem. W pliku tym umieszczam też wszystkie ćwiczenia i notatki, tak że tablica funkcjonuje również jako zeszyt, w którym można przeglądać przerobiony materiał. 

Uwaga:  Jestem wymagającą nauczycielką. Po każdej lekcji zadaję pracę domową oraz regularnie odpytuję i organizuję powtórki. Moja oferta jest więc skierowana przede wszystkim do osób, które są zainteresowane intensywną nauką oraz regularnymi spotkaniami

Przed pierwszymi zajęciami przeprowadzam krótką (ok 15 minut), bezpłatną rozmowę, podczas której sprawdzam poziom ucznia.

Prosiłabym o kontakt poprzez e korepetycje. Na zgłoszenia wysłane do 21szej (od poniedziałku do soboty) odpowiadam jeszcze tego samego dnia. 

Na życzenie ucznia wystawiam fakturę. 

Zapraszam na zajęcia. 

 

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2024

Do nauki języka niemieckiego powróciłam po dwuletniej przerwie. Z Anją spotykam się od ponad 5 miesięcy i z każdym tygodniem zauważam postępy jakie wykonuję dzięki sposobie prowadzenia zajęć i materiałom, które są zawsze o aktualnej i ciekawej tematyce. Rzetelne, oryginalne i skrojone do potrzeb ucznia materiały przygotowane starannie na każdą lekcję, regularne powtórki, prace domowe oraz dużo mówienia w trakcie zajęć, na których nigdy nie ma nudy. Anja świetnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, a przy tym jest cierpliwa i wyrozumiała. Wszystko to sprawia, że jestem zmotywowana i chcę rozwijać swoje umiejętności pod okiem Anji.
Polecam! :)

avatar
Eugenia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2024

Pani Anja prowadzi wspaniałe zajęcia, jestem bardzo zadowolona. Wszystkie materiały i ilość pracy domowej są dopasowane do moich potrzeb. Zajęcia są energetyczne, urozmaicone ćwiczeniami i dialogami. Bardzo podoba mi się regularne powtarzanie materiału i jego utrwalenie w praktyce, przy pomocy testów i ciekawych dyskusji. Po sześciu miesiącach zajęć czuję znaczny postęp w języku. Bardzo doceniam także profesjonalne podejście pani Anji do nauczania i studentów, najwyższy poziom organizacji i dbałość o szczegóły. Polecam serdecznie zajęcia z panią Anją!

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2023

Bardzo polecam Panią Anję. Zajęcia są bardzo uporządkowane i przemyślane. Bardzo mi się podoba fakt, że nie korzystamy wylącznie z podręcznika i podążamy schematem książki. Pani Anja przygotowuje różnorodne materiały, dopasowane do poziomu ucznia. Bardzo mi się również podoba system prowadzenia zajęć - udostępniony zeszyt, zadania domowe oraz regularne powtórki, które utrwalają wiedzę.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2023

Jestem niesamowicie zadowolona z zajęć z języka niemieckiego z Anją. Spotykamy się już ponad rok, raz w tygodniu i widzę jak duży progres zrobiłam w posługiwaniu się językiem. Zajęcia z Anją są nie tylko skuteczne, ale też bardzo ciekawe - nauczycielka sięga po przeróżne materiały - książki do nauki języka, materiały audiowizualne - tak, że zajęcia nie są nudne ani monotonne. Poza tym dzięki temu mogę się rozwijać w równym stopniu w zakresie mówienia, czytania i pisania po niemiecku. Za największą zaletę zajęć uważam to, że są skrojone pod konkretną osobę - Anja jest bardzo uważna na ewentualne braki, potrafi to wyłapać i jeśli trzeba - pracujemy nad pewnymi aspektami więcej. Bardzo polecam Anję jako korepetytorkę :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2022

Zajęcia z Anją mam regularnie od ponad roku i dlatego zdecydowałam się napisać jak ciekawie wyglądają z nią spotkania. Od pierwszej lekcji jest bardzo profesjonalna i rzetelna. Zawsze jest pogodna i uśmiechnięta co działa na mnie bardzo pozytywnie i motywująco. Na zajęciach wykorzystuje bardzo różne materiały edukacyjne dzięki czemu zajęcia z nią zawsze są ciekawe. Jej zaangażowanie w zajęcia sprawie, że język niemiecki staje się łatwiejszy w opanowaniu na czym mi bardzo zależało :) Po jakimś czasie wydłużyłam nasze zajęcia z 1h do 1.5 h z czego bardzo się cieszę. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.