Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Online
Kraków

Anja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Anja

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2024

Do nauki języka niemieckiego powróciłam po dwuletniej przerwie. Z Anją spotykam się od ponad 5 miesięcy i z każdym tygodniem zauważam postępy jakie wykonuję dzięki sposobie prowadzenia zajęć i materiałom, które są zawsze o aktualnej i ciekawej tematyce. Rzetelne, oryginalne i skrojone do potrzeb ucznia materiały przygotowane starannie na każdą lekcję, regularne powtórki, prace domowe oraz dużo mówienia w trakcie zajęć, na których nigdy nie ma nudy. Anja świetnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, a przy tym jest cierpliwa i wyrozumiała. Wszystko to sprawia, że jestem zmotywowana i chcę rozwijać swoje umiejętności pod okiem Anji.
Polecam! :)

avatar
Eugenia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2024

Pani Anja prowadzi wspaniałe zajęcia, jestem bardzo zadowolona. Wszystkie materiały i ilość pracy domowej są dopasowane do moich potrzeb. Zajęcia są energetyczne, urozmaicone ćwiczeniami i dialogami. Bardzo podoba mi się regularne powtarzanie materiału i jego utrwalenie w praktyce, przy pomocy testów i ciekawych dyskusji. Po sześciu miesiącach zajęć czuję znaczny postęp w języku. Bardzo doceniam także profesjonalne podejście pani Anji do nauczania i studentów, najwyższy poziom organizacji i dbałość o szczegóły. Polecam serdecznie zajęcia z panią Anją!

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2023

Bardzo polecam Panią Anję. Zajęcia są bardzo uporządkowane i przemyślane. Bardzo mi się podoba fakt, że nie korzystamy wylącznie z podręcznika i podążamy schematem książki. Pani Anja przygotowuje różnorodne materiały, dopasowane do poziomu ucznia. Bardzo mi się również podoba system prowadzenia zajęć - udostępniony zeszyt, zadania domowe oraz regularne powtórki, które utrwalają wiedzę.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2023

Jestem niesamowicie zadowolona z zajęć z języka niemieckiego z Anją. Spotykamy się już ponad rok, raz w tygodniu i widzę jak duży progres zrobiłam w posługiwaniu się językiem. Zajęcia z Anją są nie tylko skuteczne, ale też bardzo ciekawe - nauczycielka sięga po przeróżne materiały - książki do nauki języka, materiały audiowizualne - tak, że zajęcia nie są nudne ani monotonne. Poza tym dzięki temu mogę się rozwijać w równym stopniu w zakresie mówienia, czytania i pisania po niemiecku. Za największą zaletę zajęć uważam to, że są skrojone pod konkretną osobę - Anja jest bardzo uważna na ewentualne braki, potrafi to wyłapać i jeśli trzeba - pracujemy nad pewnymi aspektami więcej. Bardzo polecam Anję jako korepetytorkę :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2022

Zajęcia z Anją mam regularnie od ponad roku i dlatego zdecydowałam się napisać jak ciekawie wyglądają z nią spotkania. Od pierwszej lekcji jest bardzo profesjonalna i rzetelna. Zawsze jest pogodna i uśmiechnięta co działa na mnie bardzo pozytywnie i motywująco. Na zajęciach wykorzystuje bardzo różne materiały edukacyjne dzięki czemu zajęcia z nią zawsze są ciekawe. Jej zaangażowanie w zajęcia sprawie, że język niemiecki staje się łatwiejszy w opanowaniu na czym mi bardzo zależało :) Po jakimś czasie wydłużyłam nasze zajęcia z 1h do 1.5 h z czego bardzo się cieszę. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.