Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Zawiercie
Kraków
Tarnów
Dąbrowa Górnicza
Częstochowa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski55 - 60 / 60 min

Anastazja

Opis ogłoszenia

Witam. Jestem absolwentką filologii romańskiej ze specjalizacją nauczycielską i udzielam korepetycji z języka angielskiego i francuskiego każdej chętnej osobie, pragnącej poznać te piękne języki. Zajęcia trwają 45min lub godzinę, w zależności od chęci uczącego. Lekcje są przyjemne, bezstresowe. Skupiamy się na solidnej nauce, polegającej na zlikwidowaniu bariery językowej, przypomnieniu sobie podstaw i usunięciu błędów, powstałych na wcześniejszych etapach nauki. Poznajemy dużo słownictwa i łamiemy gramatykę. Zwracamy uwagę na ćwiczenie wszystkich kompetencji językowych, aby jak najlepiej radzić sobie w danym języku. Chętnie pomagam w odrabianiu prac domowych oraz solidnym przygotowaniu do sprawdzianów i kartkówek, a przede wszystkim do używania języków obcych w codziennym życiu. Jest również możliwość nauki online, czy konwersacji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Korepetytorka

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.