Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Zawiercie
Kraków
Tarnów
Dąbrowa Górnicza
Częstochowa
Katowice
Gliwice
Nowy Sącz

O mnie

Witam. Jestem absolwentką filologii romańskiej ze specjalizacją nauczycielską i udzielam korepetycji z języka angielskiego i francuskiego każdej chętnej osobie, pragnącej poznać te piękne języki. Zajęcia trwają 45min lub godzinę, w zależności od chęci uczącego. Lekcje są przyjemne, bezstresowe. Skupiamy się na solidnej nauce, polegającej na zlikwidowaniu bariery językowej, przypomnieniu sobie podstaw i usunięciu błędów, powstałych na wcześniejszych etapach nauki. Poznajemy dużo słownictwa i łamiemy gramatykę. Zwracamy uwagę na ćwiczenie wszystkich kompetencji językowych, aby jak najlepiej radzić sobie w danym języku. Chętnie pomagam w odrabianiu prac domowych oraz solidnym przygotowaniu do sprawdzianów i kartkówek, a przede wszystkim do używania języków obcych w codziennym życiu. Jest również możliwość nauki online, czy konwersacji.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Korepetytorka

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.