Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Tychy
Chorzów
Bytom
Pszczyna
Jaworzno
Kielce
Bielsko-Biała
Czechowice-Dziedzice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 - 70 / 60 min

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Witam wszystkich Państwa, którzy chcą, aby ich dziecko zachowało systematyczność w nauce, nadrobiło ewentualne braki i dało sobie szansę na wysokie noty z chemii w szkole, a także wspaniałe wyniki z części przyrodniczej egzaminu końcowego po szkole podstawowej, egzaminu zawodowego w technikum, a przede wszystkim- egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym, w przygotowaniu do którego się specjalizuję . Przygotowuję również do olimpiad!!

Dysponuję narzędziami pozwalającymi na pełnowymiarowe przeprowadzanie lekcji za pośrednictwem platformy MS Teams, bez strat wynikających z braku kontaktu bezpośredniego

Przede wszystkim witam Was uczniowie,którzy chcecie bezpośrednio zwrócić się o pomoc. Jestem pasjonatką chemii, absolwentką biochemii na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Mam doświadczenie w pracy z młodszymi,jak i starszymi uczniami. Nie jednego wyciągnąłem z chemicznych problemów na studiach!
Moi uczniowie studiują obecnie prestiżowe kierunki, takie jak medycyna, stomatologia, biotechnologia czy inżynieria biomedyczna na najlepszych polskich uczelniach.
Za pośrednictwem platformy Microsoft Teams mogę zaoferować doskonałej jakości korepetycje online, przetestowane niejednokrotnie w praktyce.
Dysponuje bardzo szerokim zakresem materiałów jeśli chodzi o część teoretyczną oraz jeszcze szerszym zakresem materiałów do nauki praktycznej,która odbywa się poprzez rozwiązywanie ogromnych ilości zadań,co pomaga utrwalić i usystematyzować wiedzę. Stawiam na pracę kreatywną i dynamiczną.
Od swoich uczniów oczekuję regularnego i skrupulatnego przygotowania do zajęć.

Nie zwlekaj! Nie odkładaj nauki na później! Po powrocie do szkoły wszyscy zarzucą Cię natłokiem materiałów. Zachowaj systematyczność w miłej atmosferze, papciach na nogach i z kubkiem herbaty w ręku przy swoim własnym biurku. Razem damy czadu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Klaudiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

Polecam panią Olę. Przygotowania do matury były bardzo staranne i efektywne. Rzetelne i indywidualne podejście do ucznia to jedna z wielu zalet korepetycji z panią Olą.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Polecam z całego serduszka. Nigdy nie lubiłam się z chemią ale dzięki Pani Oli przełamałam lody. Trzeba być systematycznym i pracowitym czego Pani Ola pilnuje lecz efekty ciężkiej pracy widoczne są w późniejszych wynikach na egzaminie. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Polecam każdemu!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Dzięki pomocy Oli w przygotowaniach do matury, udało mi się dostać na wymarzony kierunek, stomatologię. Trafiłam do niej w połowie 2 klasy liceum, kiedy mój poziom z chemii był w opłakanym stanie, a w ocenach proponowanych za pierwszy semstr widniało 2. Zupełnie nie rozumiałam tego co się dzieje na lekcjach w szkole, a wyjaśnienia nauczycielki do mnie nie przemawiały. Chemia naprawdę była dla mnie czarną magią. Zmieniło się to odkąd zaczęłam chodzić na zajęcia do Oli, powoli nadrobiłyśmy braki (ponieważ w chemii liczą się podstawy i bez nich nie można iść dalej), a następnie zaczełyśmy przerabiać bieżące tematy w szkole. Przejrzysty i łatwy do zrozumienia dla ucznia sposób tłumaczenia Oli pozwolił mi wszystko zrozumieć i zapamiętać, dzięki czemu również moje oceny się poprawiły. Ponadto dostawałam od niej sporządzone przez nią specjalnie dla mnie notatki, a także przygotowane pakiety zadań do samodzielnego przerobienia, które następnie miałam jej oddawać do sprawdzenia. Pod koniec drugiej klasy byłam tak zadowolona z wyników naszej współpracy, że postanowiłam, że również z Olą przygotuję się do matury z chemii w klasie maturalnej. Stworzyła dla mnie arkusz z rozpisanymi maturami na każdy tydzień oraz działami do przerobienia wraz z zadaniami, z których byłam systematycznie rozliczana, a przed rozpoczęciem każdych zajęć pisałam kartkówkę z teorii, do której musiałam się przygotować. Nie ukrywam że wymagało to sporo zaangażowania i nie było łatwo, ale po czasie mogę stwierdzić, że ciężka praca się opłacała i teraz mogę cieszyć się z bycia na kierunku, który mnie satysfakcjonuje. Warto dodać, że na zajęciach z Olą zawsze panowała miła atmosfera i jeśli czegoś nie rozumiałam to cierpliwie mi to tłumaczyła do skutku, ponadto byłyśmy w stałym kontakcie i jeśli nie umiałam na przykład rozwiązać jakiegoś zadania zawsze mogłam do niej napisać i ona służyła mi pomocą. Najlepszym podsumowaniem chyba będzie zaskoczenie mojej nauczycielki ze szkoły, kiedy zobaczyła mój wynik z próbnej matury z chemii i pochwaliła mnie z niedowierzaniem, że to niesamowite jaki postęp zrobiłam od tego nieszczęsnego czasu, w drugiej klasie, kiedy ledwo cokolwiek zaliczałam.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Szczerze polecam, najlepsza korepetytorka jaką kiedykolwiek miałam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.