Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Tychy
Chorzów
Bytom
Pszczyna
Jaworzno
Kielce
Bielsko-Biała
Czechowice-Dziedzice

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Aleksandra

O mnie

Witam wszystkich zainteresowanych współpracą, którym chemia sprawia trudność, bądź chcą się w nią bardziej zagłębić! Przede wszystkim zapraszam kandydatów na studia medyczne, biologiczne, chemiczne i techniczne- wymagam wiele, ale ciężka praca zawsze procentuje :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Klaudiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

Polecam panią Olę. Przygotowania do matury były bardzo staranne i efektywne. Rzetelne i indywidualne podejście do ucznia to jedna z wielu zalet korepetycji z panią Olą.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Polecam z całego serduszka. Nigdy nie lubiłam się z chemią ale dzięki Pani Oli przełamałam lody. Trzeba być systematycznym i pracowitym czego Pani Ola pilnuje lecz efekty ciężkiej pracy widoczne są w późniejszych wynikach na egzaminie. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Polecam każdemu!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Dzięki pomocy Oli w przygotowaniach do matury, udało mi się dostać na wymarzony kierunek, stomatologię. Trafiłam do niej w połowie 2 klasy liceum, kiedy mój poziom z chemii był w opłakanym stanie, a w ocenach proponowanych za pierwszy semstr widniało 2. Zupełnie nie rozumiałam tego co się dzieje na lekcjach w szkole, a wyjaśnienia nauczycielki do mnie nie przemawiały. Chemia naprawdę była dla mnie czarną magią. Zmieniło się to odkąd zaczęłam chodzić na zajęcia do Oli, powoli nadrobiłyśmy braki (ponieważ w chemii liczą się podstawy i bez nich nie można iść dalej), a następnie zaczełyśmy przerabiać bieżące tematy w szkole. Przejrzysty i łatwy do zrozumienia dla ucznia sposób tłumaczenia Oli pozwolił mi wszystko zrozumieć i zapamiętać, dzięki czemu również moje oceny się poprawiły. Ponadto dostawałam od niej sporządzone przez nią specjalnie dla mnie notatki, a także przygotowane pakiety zadań do samodzielnego przerobienia, które następnie miałam jej oddawać do sprawdzenia. Pod koniec drugiej klasy byłam tak zadowolona z wyników naszej współpracy, że postanowiłam, że również z Olą przygotuję się do matury z chemii w klasie maturalnej. Stworzyła dla mnie arkusz z rozpisanymi maturami na każdy tydzień oraz działami do przerobienia wraz z zadaniami, z których byłam systematycznie rozliczana, a przed rozpoczęciem każdych zajęć pisałam kartkówkę z teorii, do której musiałam się przygotować. Nie ukrywam że wymagało to sporo zaangażowania i nie było łatwo, ale po czasie mogę stwierdzić, że ciężka praca się opłacała i teraz mogę cieszyć się z bycia na kierunku, który mnie satysfakcjonuje. Warto dodać, że na zajęciach z Olą zawsze panowała miła atmosfera i jeśli czegoś nie rozumiałam to cierpliwie mi to tłumaczyła do skutku, ponadto byłyśmy w stałym kontakcie i jeśli nie umiałam na przykład rozwiązać jakiegoś zadania zawsze mogłam do niej napisać i ona służyła mi pomocą. Najlepszym podsumowaniem chyba będzie zaskoczenie mojej nauczycielki ze szkoły, kiedy zobaczyła mój wynik z próbnej matury z chemii i pochwaliła mnie z niedowierzaniem, że to niesamowite jaki postęp zrobiłam od tego nieszczęsnego czasu, w drugiej klasie, kiedy ledwo cokolwiek zaliczałam.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Szczerze polecam, najlepsza korepetytorka jaką kiedykolwiek miałam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.