O mnie
Nazywam się Wiktor, mam 18 lat i jestem absolwentem I LO w Łodzi. Chcę prowadzić korepetycje z biologii, ponieważ dobrze czuję się w tym przedmiocie i lubię tłumaczyć zagadnienia w prosty, zrozumiały sposób. Niedawno sam przygotowywałem się do matury rozszerzonej, więc dobrze rozumiem wymagania egzaminacyjne oraz trudności, z jakimi można się spotkać.
Dodatkowo korepetycje traktuję jako sposób na dorabianie do czynszu na mieszkanie, dlatego podchodzę do nich rzetelnie i zależy mi na konkretnych efektach pracy.
Udzielam korepetycji
- 70 zł / 60 min
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Wyślij wiadomość