Vocal Academy

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Warszawa (Śródmieście +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zajęcia wokalne w Vocal Academy :
Zajęcia bazują na technice "mixed voice" skupiającej się na nauce swobodnego i zdrowego śpiewania na całej rozpiętości skali głosu, bez niepotrzebnych zacisków, dyskomfortu czy zmiany barwy i obejmują m. in.:
- wyrównanie rejestrów wokalnych, zlikwidowanie "przerw" w głosie,
- poszerzenie skali głosu,
- pracę nad frazowaniem, rytmem i artykulacją,
- eliminację niewłaściwych nawyków wokalnych,
- muzyczną i literacką interpretację utworów,
- ćwiczenia dykcyjne,
- pomoc przy prawidłowej wymowie tekstów utworów anglojęzycznych,
- pracę z mikrofonem,
-pomoc w doborze repertuaru

Nauczyciele :

Karolina Charko- ukończyła studia magisterskie na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa oraz Edukacja Muzyczna na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Brała udział w licznych programach telewizyjnych i konkursach wokalnych. W pierwszej edycji The Voice of Poland w grupie Ani Dąbrowskiej znalazła się w ćwierćfinale. Jest również półfinalistką VII edycji  programu Must Be The Music. W roku 2015 została wyróżniona na Ogólnopolskim Festiwalu Wokalistów Estradowych Urban Tunes w Katowicach.            Współpracowała z wieloma wybitnymi artystami m.in. Kayah, Kuba Badach, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, Ania Dąbrowska, Mietek Szczęśniak, Artur Gadowski, Sławek Uniatowski, Kortez. Występowała również w chórkach na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, „Top Trendy”, „Top of the Top”, Lato Zet i Dwójki, oraz w wielu innych muzycznych projektach. Umiejętności pedagogiczne dodatkowo doskonaliła na licznych warsztatach wokalnych pod kierunkiem m.in. Wojciecha Myrczka, Justyny Motylskiej, Moniki Malec, Mietka Szczęśniaka. Już w czasie studiów rozpoczęła rozwijanie swojej pasji pedagogicznej. Od kilku lat prowadzi zajęcia z dziećmi i dorosłymi jako instruktor wokalny.

Justyna Jarzębińska - absolwentka kierunku Jazz i Muzyka Estradowa o specjalności wokalistyka na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Swoje umiejętności wokalne doskonaliła na warsztatach m.in. z Kuba Badachem, Grażyną Łobaszewską, Brianem Fentressem. Na co dzień śpiewa w chórze Sound’n‘Grace, z którym m.in. występuje na największych festiwalach w Polsce (KFPP w Opolu, Sopot SuperHit Festiwal, Eska Music Awards, MTV Music Awards), a także w wielu produkcjach telewizyjnych (XFactor, Voice of Poland, kabaretony, Taniec z Gwiazdami itp.). Od niedawna swojego głosu udziela również w dubbingu. 

Piotr Tłustochowicz - pochodzący z Rybnika wokalista, pianista i kompozytor, aktualnie student trzeciego roku wokalistyki jazzowej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie. Finalista 6 edycji The Voice of Poland, wielokrotnie nagradzany w wielu prestiżowych festiwalach poezji śpiewanej takich jak m.in. Piostur Gorol Song w Andrychowie, OFPA w Rybniku czy Przegląd Piosenki Artystycznej Łaźnia w Radomiu. Na Spotkaniach Zamkowych w Olsztynie otrzymał nagrodę za najlepszy debiut kompozytorski w 2011 roku. Jako trener wokalny pracował w takich placówkach jak m.in.Barlinecki Ośrodek Kultury, Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie, Kilka Productions w Goszczu czy Fabryka Talentów w Jaworznie. Wielokrotnie prowadził również warsztaty z zakresu emisji głosu i interpretacji piosenki. Obecnie koncertuje po całej Polsce ze swoim zespołem, z którym wykonuje muzykę z pokroju jazzu i poezji śpiewanej. Współpracował między innymi z Andrzejem Poniedzielskim, Zbigniewem Zamachowskim, Jackiem Bończykiem, Romanem Hudaszkiem, Piotrem Schmidtem, Grzegorzem Nagórskim czy Jerzym Satanowskim.

Joanna Januszewska – absolwentka studiów I i II stopnia wokalistyki jazzowej na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. W 2014 roku ukończyła również wyższe studia magisterskie na wydziale filologii angielskiej, uzyskując tytuł magistra. Jako nauczyciel śpiewu pracowała w takich placówkach jak: Stowarzyszenie Muzyczne im. S. M. Stoińskiego przy Państwowej Szkole Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach, Niepubliczna Szkoła Muzyki Rozrywkowej I i II stopnia w Lublinie, Akademia Rocka i Rock Discipline w Warszawie. Brała udział w licznych warsztatach wokalnych, m.in. Masterclass z improwizacji jazzowej z Kurtem Ellingiem podczas 7 Śląskiego Festiwalu Jazzowego, Warsztaty Jazzowej Sceny Wokalnej Festiwalu Voicingers w Żorach, Teacher Training at European Vocal Camp 2017 czy 1st World’s Voice Teacher’s Expo 2017, gdzie miała możliwość pracować ze światowej sławy nauczycielami śpiewu, takimi jak Greg Enriquez (trener wokalny Celine Dion, Cirque de Soleil) czy Andres Martorell (Urszula Dudziak, Aga Zaryan, Mrozu) i zgłębiać tajniki najbardziej efektywnych współczesnych metod szkolenia głosu, takich jak SLS, IVA, CVT, ESTILL czy MDH BREATHING COORDINATION. Jej ulubieni wykonawcy to Stevie Wonder, India Arie, Gregory Porter, Freddie Mercury, Prince, Judith Hill.

Zajęcia odbywają się w studio wokalnym Vocal Academy na ul.Długiej 44/50 (wejście od ul. Bohaterów Getta), tuż obok przystanku metra Ratusz Arsenał i Placu Bankowego, w przyjemnej i bezstresowej atmosferze na każdym poziomie zaawansowania, mile widziane również osoby zupełnie początkujące :)
Zapraszamy!!!

Koszt zajęć :
80zł/45min

Informacje i zapisy :
Joanna Januszewska tel. 513 163 395

Zapraszamy też na naszą oficjalną stronę oraz profil na Facebooku i Instagramie!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Vocal Academy
ul.Długa 44/50
00-241 Warszawa
NIP: 5213641211

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2020

Na zajęciach występuje cudowna, zabawna i bezstresowa atmosfera co oczywiście nie znaczy, że niczego się nie nauczysz. Wręcz przeciwnie! Już po kilku zajęciach mój głos i umiejętność śpiewania wskoczyły na zupełnie wyższy poziom. Od teraz nie tylko mogę ładnie śpiewać, ale robię to poprawnie, a mój głos radzi sobie w wielu rodzajach piosenek. Jeśli szukasz nauczycielki, która jest nie tylko miła, ale wiele cię nauczy, to dobrze trafiłeś!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2017

Lekcje u Asi są szyte na miarę w pogodnej, bezstresowej atmosferze. Asia wyciąga wszystkie niedoskonałości, nad którymi potem pracujemy. Ma dar motywowania do systematycznej pracy. Chodzę do niej na zajęcia niespełna rok, a postępy w tym czasie przekroczyły moje najśmielsze marzenia.
Polecam, polecam :)))))

avatar
Pati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Przecudowne zajęcia z cudowną osobą! <3
Dzięki Asi pokonuję swój strach przed śpiewaniem przy ludziach, co mi daje +10 do odwagi. :D
Asia dobiera odpowiednie ćwiczenia. Jest bardzo sympatyczną osobą. ^^ Atmosfera jest luźna i przyjazna. Bardzo polecam z całego serduszka! :3

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2017

Profesjonalne zajęcia ze śpiewu, które dają świetne efekty, o czym przekonałam się na własnej skórze. Asia potrafi odpowiednio dobrać ćwiczenia, aby zniwelować problem wokalny. Cenię jej otwartość, cierpliwość i zaangażowanie. Serdecznie polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2016

Dzięki Asi przeskoczyłam na zupełnie inny poziom skilla jeśli chodzi o śpiewanie, a jak dobrze się przy tym bawiłam! ;)
Super podejście do ludzi, zaraźliwy entuzjazm, imponujące umiejętności, i dużo wytrwałości w dniach, w których mój głos po prostu nie chciał współpracować... ;)
Po roku zajęć udało mi się dostać na wymarzone studia muzyczne w Londynie - zdecydowanie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

super podejście do ucznia, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. wymagająca ale dzięki temu przynajmniej widać postępy, polecam każdemu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.