Vocal Academy

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście +1)

Vocal Academy

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Vocal Academy

O mnie

Jeżeli kochasz śpiewać i pragniesz kształcić swój głos pod okiem profesjonalistów to zajęcia w Vocal Academy są właśnie dla Ciebie!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2020

Na zajęciach występuje cudowna, zabawna i bezstresowa atmosfera co oczywiście nie znaczy, że niczego się nie nauczysz. Wręcz przeciwnie! Już po kilku zajęciach mój głos i umiejętność śpiewania wskoczyły na zupełnie wyższy poziom. Od teraz nie tylko mogę ładnie śpiewać, ale robię to poprawnie, a mój głos radzi sobie w wielu rodzajach piosenek. Jeśli szukasz nauczycielki, która jest nie tylko miła, ale wiele cię nauczy, to dobrze trafiłeś!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2017

Lekcje u Asi są szyte na miarę w pogodnej, bezstresowej atmosferze. Asia wyciąga wszystkie niedoskonałości, nad którymi potem pracujemy. Ma dar motywowania do systematycznej pracy. Chodzę do niej na zajęcia niespełna rok, a postępy w tym czasie przekroczyły moje najśmielsze marzenia.
Polecam, polecam :)))))

avatar
Pati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Przecudowne zajęcia z cudowną osobą! <3
Dzięki Asi pokonuję swój strach przed śpiewaniem przy ludziach, co mi daje +10 do odwagi. :D
Asia dobiera odpowiednie ćwiczenia. Jest bardzo sympatyczną osobą. ^^ Atmosfera jest luźna i przyjazna. Bardzo polecam z całego serduszka! :3

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2017

Profesjonalne zajęcia ze śpiewu, które dają świetne efekty, o czym przekonałam się na własnej skórze. Asia potrafi odpowiednio dobrać ćwiczenia, aby zniwelować problem wokalny. Cenię jej otwartość, cierpliwość i zaangażowanie. Serdecznie polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2016

Dzięki Asi przeskoczyłam na zupełnie inny poziom skilla jeśli chodzi o śpiewanie, a jak dobrze się przy tym bawiłam! ;)
Super podejście do ludzi, zaraźliwy entuzjazm, imponujące umiejętności, i dużo wytrwałości w dniach, w których mój głos po prostu nie chciał współpracować... ;)
Po roku zajęć udało mi się dostać na wymarzone studia muzyczne w Londynie - zdecydowanie polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

super podejście do ucznia, chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. wymagająca ale dzięki temu przynajmniej widać postępy, polecam każdemu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.