Bartosz Lacki

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Bartosz Lacki

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/521 opinii
Dla użytkownika Bartosz Lacki

O mnie

Jestem tłumaczem przysięgłym i trenerem prawniczego i biznesowego języka angielskiego.

Ty potrzebujesz lektora z perfekcyjną znajomością angielskiego, naturalnym angielskim akcentem i swobodą w wyjaśnianiu reguł gramatycznych.

A ja mam doświadczenie w pracy w amerykańskim i brytyjskim środowisku, fascynuję się brytyjskim rockiem i futbolem, mam doskonałą wiedzę na temat polityki, biznesu, prawa i mediów w UK i USA, urok i poczucie humoru brytyjskiego dżentelmena, brakuje mi tylko angielskiej flegmy.

Potrzebujesz więcej, niż da Ci szkoła lub zwykły kurs angielskiego.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 03.2003
Uniwersytet Warszawski
Magister
Instytut Anglistyki
10.2016 - 05.2017
Uniwersytet Warszawski
Interdyscyplinarne Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy, Instytut Lingwistyki Stosowanej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2020

Świetny nauczyciel a do tego fajny człowiek. Najlepszy nauczyciel z jakim miałam Przyjemność współpracować. Zajęcia są ciekawe, energiczne, tematyka dostosowana do potrzeb ucznia. Bartek jest w pełni zaangażowany i zakochany w swojej pracy dlatego lekcje z nim są skuteczne, i przyjemne. Polecam gorąco !

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Gorąco polecam Bartka jako nauczyciela języka angielskiego. Nie dość, że świetnie uczy to jest interesującym rozmówcą, a do tego ciągle sam podwyższa swoje kompetencje - na moich oczach zdobył licencję tłumacza przysięgłego. Potrafi dopasować się do potrzeb ucznia i przedstawić materiał w interesujący sposób. Ale co najważniejsze, nauka u Bartka przynosi efekty i jeżeli tylko chcesz się nauczyć tego języka, włożysz w to swoją pracę w domu i dasz się poprowadzić Bartkowi w procesie nauki - sukces murowany. Polecam dla tych początkujących i tych zaawansowanych. Naprawdę warto!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Polecam lekcje z Bartkiem! Bardzo podoba mi się, że dostosował nasze konwersacje i ćwiczenia do moich potrzeb i tematów ważnych w mojej pracy. Mogę zdobytą wiedzę realnie wykorzystać. Poza tym to bardzo interesujący człowiek o wszechstronnych zainteresowaniach, nigdy nie zabraknie tematów do rozmów :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Ciekawe zajęcia, różnorodne materiały, interesujące konwersacje i brak monotonii. Bartek jest profesjonalistą i świetnym nauczycielem. W jasny sposób potrafi wyjaśnić gramatykę, nawet tym bardziej opornym :) Motywuje do nauki! Polecam zajęcia z Bartkiem!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Bardzo polecam naukę z Bartkiem. Jest solidny, rzeczowy, ale i wymagający. Korzystałam już z różnych form nauki, ale konwersacje z Bartkiem oceniam zdecydowanie na plus. Potrafi zmobilizować do pracy i przystępnie wszystko tłumaczy. Jest osobą kontaktową i można z nim porozmawiać na każdy temat.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Bartek jest niesamowity i z całego serca go polecam! Próbowałam wcześniej rozmawiać z wieloma nauczycielami, ale dopiero w Bartku znalazłam to, czego oczekiwałam. Bartek jest dokładny i skrupulatny. Szybko wyłapuje błędy podczas konwersacji o od razu robi notatki. Poza tym, konwersacje z nim są niezwykle ciekawe i można rozmawiać z nim o wszystkim. Nie znajdziecie lepszego nauczyciela :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2018

Z zawodu jestem inżynierem budownictwa i uczęszczam na lekcje do Pana Bartka od około 3 lat. Od początku moim celem było podniesienie umiejętności językowych do poziomu pozwalającego na podjęcie pracy w zawodzie za granicą. Jestem bardzo zadowolony z rezultatów. Zajęcia cechuje profesjonalizm, sumienność oraz indywidualne podejście do ucznia. BARDZO POLECAM!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2015

Z przyjemnością dzielę się pozytywną opinią o zajęciach u Bartka. Idealne dla osób, które potrzebują indywidualnego podejścia. Zajęcia przyjmują różnorodną formę i nigdy nie jest nudno. Na zajęciach można poruszyć każdy temat czy to gospodarczy, czy polityczny, społeczny, zdrowotny... pełna dowolność. Bartek jest nauczycielem bardzo wymagającym, lenienie sie nie wchodzi w grę i nigdy nie pozostaje niezauważone :) Polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2015

Szlifuję mój angielski z Bartkiem od niemal roku. Polecam. Lekcje nie są monotonne... raz przerabiamy książkę, innym razem konkretne zagadnienia gramatyczne, a jeszcze innym po prostu rozmawiamy i nagle się okazuje, że lekcja już się kończy :) A rozmawiać można z Nim niemal o wszystkim, bo jest to człowiek o baaaaardzo szrokich zainteresowaniach.

Praca nad moim angielskim była jednym z warunków, które otrzymałem, podejmując przed rokiem nową pracę. Ostatnio byłem razem z moim szefem na spotkaniu z partnerami z zagranicy. Jeszcze w trakcie spotkania usłyszałem od niego, że jest bardzo pozytywnie zaskoczony tym, jak dobrze sobie radzę. Niech to zdarzenie będzie swego rodzaju rekomendacją :)

avatar
Agniesza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2015

Tak sie złożyło, że szybko potrzebowałam profesjonalnej i ukierunkowanej pomocy i nie miałam zcasu ne dojazdy. Bartka znalazłam tutaj, on Warszawa ja Gdańsk. Uczymy sie przez skype i e-mail. ON jest skuteczny. Asertywnie odmawiał mi lenienia się, motywował, podpowiadał najlepsze zwroty. Genialny!. wyrozumiały, rozumny, zabawany i do pogadania o wszystkim. Nie odpuszcza.. choć czasami by mógł nie sparwdzać pracy domoweh

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2015

Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię. Bartek to niezwykle miła, wesoła oraz cierpliwa osoba. Każda lekcja jest przeprowadzona w ciekawy i zabawny sposób, a wszelkie zawiłości gramatyczne, słowne, czasowe itp. wytłumaczone tak, że nawet najbardziej oporny uczeń zrozumie ;) Bartek ma ogromną wiedzę i doświadczenie, ale również szeroki wachlarz zainteresowań, dzięki czemu na lekcji można porozmawiać o problemach Chin, jak i o tym jak zrobić pasztet z cieciorki :) Oczywiście trzeba wspomnieć, że Bartek ma rewelacyjne podejście w nauczaniu, lekcje są zawsze dostosowane do potrzeb ucznia. Serdecznie polecam zarówno osobom, które chcą się nauczyć języka jak i podszlifować swoje umiejętności :) Ja dzięki Bartkowi wreszcie mówię ;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2014

Jeśli masz do wyboru edytor tekstu albo Bartka to zdecydowanie polecem Bartka. Właśnie napisałam pracę licencjacką z lit. brytyjskiej i chciałam aby została ona sprawdzona pod względem stylistycznym i gramatycznym. Bartek okazał się bardzo pomocny.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2014

Uczyłam się u p. Bartka parę lat. Chodziłam na konwersacje. Znakomicie prowadzone zajęcia. P. Bartek to człowiek o szerokiej wiedzy i bogatych zainteresowaniach, dzięki czemu tematy poruszane na konwersacjach była na prawdę ciekawe. Toczyliśmy bogate dyskusje na kontrowersyjne tematy dzięki czemu moja umiejętność wypowiadania się w j. angielskim znacznie się rozwinęła. Gorąco polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2014

Zdecydowanie najwyższa ocena! Byłam słuchaczką Bartka i z czystym sumieniem polecam z nim zajęcia. Bardzo dobrze przekazuje wiedzę, jednocześnie motywując do nauki i egzekwując wiedzę. Ma indywidualne podejście do słuchacza, jest cierpliwy i spokojny. To niewątpliwe zalety, bo człowiek/słuchacz nie chodzi na zajęcia zestresowany. Ostatnio miałam przerwę z nauce angielskiego i jeśli będę się wybierała na konwersacje, to tylko do Bartka.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2014

Swietny nauczyciel. znakomicie prowadzi zajecia, w sposob jasny tlumaczy gramatyke, zawsze ma interesujace tematy do konwersacji, kazda z lekcja z Bartkiem to czas w ktorym laczy sie przyjemne z pozytecznym. Jego znajomosc angielskiego jest na poziomie native speaker i potrafi przekazac swoja ogromna wiedze uczniom. Od kilku lat mieszkam zagranica, lekcje z Bartkiem sprawily, ze od poczatku nie mialam problemow z "dogadaniem sie" z ludzmi w srodowisku anglojezycznym. Szczerze polecam.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2014

Lekcje z Panem Bartkiem nalezaly do najbardziej interesujących z dwóch powodów. Zawiłości gramatyczne tłumaczy niezwykle przystępnie, czym sprawia, że wszystko nagle staje sie jasne. A dodatkowo lekcje są nad wyraz zajmujące, gdyż Pan Bartek jest rozmówcą z szeroką wiedzą, poczuciem humoru i ciekawością świata. Gorąco polecam.

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2014

Bartek uczył mnie przez kilka lat. Przyjeżdżał do mnie do firmy, więc było to bardzo wygodne.
To z nim tak naprawdę doszedłem do poziomu, pozwalającego na zdanie egzaminu LCCI III.
Świetny nauczyciel, profesjonalne podejście i umiejętność zainteresowania ucznia ciekawą rozmową, w którą ukradkiem wkłada nowe słowa do nauki :)
I cena obecnie bardzo preferencyjna jak widzę :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2014

Uczyłam się u pana Bartka przez ponad 2 lata w ramach kursu prowadzonego przez moją firmę. Były to najlepsze zajęcia językowe, jakich doświadczyłam w czasie wieloletniej nauki. Zajęcia były okazją nie tylko do pracy nad zagadnieniami gramatycznymi i słownictwem, ale także do ciekawej rozmowy na aktualne, "ważne" tematy. Serdecznie polecam, zwłaszcza osobom, które cenią sobie interesującą rozmowę bardziej, niż klepanie ćwiczeń pod czytankami.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2014

Bartek bardzo profesjonalnie podchodzi do zajęć i fenomenalnie je prowadzi. Jest zawsze przygotowany, zajęcia są bardzo ciekawe, uzupełniane materiałami dotyczącymi spraw współczesnych, mi się nigdy nie nudziły. Ponadto wszelkie sprawy merytoryczne Bartek tłumaczy w sposób przystępny, łatwy do zapamiętania, naprawdę nie można nic zarzucić. No i wszystko z uśmiechem i jak powinno być. Dla mnie 100% godny polecenia, zajęcia wspominam bardzo dobrze, o ile nie najlepiej z dotychczasowych, a kontakt z językiem angielskim i lektorami staram się utrzymywać od ćwierć wieku, więc mam punkt odniesienia :) Do Bartka na zajęcia można iść w ciemno bez obawy, że będzie to czas stracony. Wszystko będzie jak być powinno i bez problemu. Polecam wszystkim.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2014

Bartek przygotowal mnie do egzaminu IELTS przed wyjazdem na studia w Wielkiej Brytanii. Egzamin zdalam duzo powyzej wymaganej oceny :-)
Zajecia byly prowadzone w formie konwersacji (byla to moja najslabsza strona). Tematy poruszane w czasie spotkan byly bardzo ciekawe, a poziom konwersacji stal na wysokim poziomie.
Bartek jest swietnym nauczycielem, posiada doskonaly zasob slow, swietny akcent i znajomosc kultury i realiow brytyjskich.
Jest bardzo sympatycznym i ciekawym rozmowca.
Polecam Bartka - to profesjonalny lektor.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2014

Bartek prowadził zajęcia dla mojej grupy w firmie, w której pracuję. Były tto zajęcia dla grupy zaawansowanej - General English z elementami Business English.
Zajęcia były zawsze ciekawe i urozmaicone, co było niezmiernie ważne, ze wzlędu na bardzo wczesną porę dnia :)
Bartek był zawsze świetnie przygotowany, punktualny i miał profesjonalne podejście do tematu. Przy tym jest osobą niezwykle miłą, z uśmiechem nie schodzącym z twarzy. Z Bartkiem można porozmawiać na wiele tematów, dzięki temu lekcje nigdy nie są nudne. A dzięki temu, tematyka zajęć może być dostosowana do indywidualnych potrzeb uczniów.
Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.