Agata Jankowska

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
 
Online
Puławy
Lublin
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem dyplomowanym nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych.
Oferuję zajęcia z konwersacji w języku polskim.  Mówienie po polsku sprawia Ci duże trudności i chciałbyś to zmienić? Moje zajęcia są właśnie dla Ciebie. Oferuję zajęcia stacjonarne w Lublinie, jak również przez skype’a.
Proszę o kontakt mailowy lub przez Whatsapp: 0048722350533.

Hi! If you’re looking for someone who will help you to improve your communicative skills in Polish please don’t hesitate to contact me. I give classes in Lublin and via skype.

Hola, si estas buscando a una persona que te ayude a aprender polaco, por favor no dudes en contactarme. Oferezco clases particulares en Lublin o por el skype.

Oi! Tudo bem? Voce quer aprender a falar polones fluentemente com uma nativa? Caso sim, entre em contato comigo. Dou aulas na cidade de Lublin ou pelo skype. 

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa12:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek12:00 - 20:00
Sobota12:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Agata Jankowska
Cichockiego 7/4
24-100 Puławy
NIP: 7162681152

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 07.2011
UMCS
Magister
Iberystyka
10.2017 - 07.2019
UW
Podyplomowe Studia z Edukacji Niezależnej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Z całego serca polecam zajęcia z Agatą! :) Uczy mnie od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Miałyśmy zajęcia stacjonarne, teraz mamy przez skypa. Agata jest bardzo dobrym nauczycielem, jest cierpliwa, zabawna, doskonale tłumaczy wszelkie zagadnienia, a jej lekcje są niebanalne i ciekawe :) zawsze dobrze przygotowana, oprócz standardowej wiedzy dorzuca od siebie dużo różnych ciekawostek przez co nauka jest jeszcze przyjemniejsza :) no i ilość języków, które zna przyprawia o zawrót głowy :) polecam serdecznie takiego nauczyciela!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.