Agata Jankowska

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Online
Puławy
Wrocław
Lublin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Całkiem dużo rozumiesz po angielsku, ale jak przyjdzie coś samemu powiedzieć to pojawiają się problemy? Chcesz poczuć się pewniej i rozmawiać płynniej?  Jeśli tak, to moje zajęcia są właśnie dla Ciebie. Jestem dyplomowanym nauczycielem z piętnastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Pracuję metodą skupioną głównie na rozwijaniu zdolności komunikacyjnych. 
Zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Agata Jankowska
Cichockiego 7/4
24-100 Puławy
NIP: 7162681152

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 07.2011
UMCS
Magister
Iberystyka
10.2017 - 07.2019
UW
Podyplomowe Studia z Edukacji Niezależnej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Z całego serca polecam zajęcia z Agatą! :) Uczy mnie od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Miałyśmy zajęcia stacjonarne, teraz mamy przez skypa. Agata jest bardzo dobrym nauczycielem, jest cierpliwa, zabawna, doskonale tłumaczy wszelkie zagadnienia, a jej lekcje są niebanalne i ciekawe :) zawsze dobrze przygotowana, oprócz standardowej wiedzy dorzuca od siebie dużo różnych ciekawostek przez co nauka jest jeszcze przyjemniejsza :) no i ilość języków, które zna przyprawia o zawrót głowy :) polecam serdecznie takiego nauczyciela!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.