Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
 
Online
Radomsko
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć,
mam na imię Marcin i udzielam korepetycji w ramach dwóch przedmiotów: języka polskiego oraz historii. Obsługuję zakres materiału od szkoły podstawowej, przez szkołę średnią, aż po studia. Mogę więc czytelniku pomóc Tobie lub Twoim dzieciom.

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, modernizując za każdym razem sposób nauczania o to, czym się on interesuje – znacznie łatwiej wytłumaczyć komuś przyczyny zmagań na arenach II Wojny Światowej wiedząc, że jest on fanem Gwiezdnych Wojen, naprawdę. Zaufaj mi, a przekonam Cię, że literatura i historia to nie tony zbędnych informacji, a tu i teraz, to co Cię otacza i co ma na Ciebie ogromny wpływ każdego dnia.

Jestem w stanie zagwarantować Ci pomoc w zakresie:

- REORGANIZACJI OBECNYCH TECHNIK NAUCZANIA – czyt. pomogę Ci nauczyć się tego, jak się masz uczyć… w przyszłości, gdy mnie już nie będzie przy Twoim boku,

- PRZYSWOJENIA KONKRETNYCH PARTII MATERIAŁU – masz niebawem sprawdzian, pracę klasową albo egzamin zaliczeniowy i jesteś w lesie z wiedzą? nie ma sprawy, zostanę Twoim Bearem Gryllsem i wspólnie wyjdziemy cało z tej opresji,

- NAUCE PISANIA WYPRACOWAŃ, ROZPRAWEK, ANALIZ, INTERPRETACJI, PORÓWNAŃ, WSZELKICH PRAC ZALICZENIOWYCH, MATURALNYCH, JAK I WIERSZY CZY OPOWIADAŃ – niech zgadnę… masz trudności z napisaniem pierwszego zdania? żaden problem, mogę towarzyszyć Ci przy jego tworzeniu, korygując przy tym wszystkie niejasności,

- PRZYGOTOWANIACH DO MATURY – przed Tobą najważniejszy egzamin w życiu i nie wiesz, od czego zacząć się uczyć? nic prostszego, napisz do mnie, a chętnie podejmę się przygotowania Cię do matury PS. jeżeli dopiero teraz dotarło do Ciebie, że zdajesz w tym roku maturę, to… przygotuję Ci skrócony kurs przyswajania wiedzy i też damy radę,

Coś o mnie?

Radomszczanin, były NAUCZYCIEL języka polskiego w jednej z łódzkich prywatnych szkół średnich, MAGISTER filologii polskiej z Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, miłośnik literatury, pasjonat historii, dziennikarz i kolekcjoner. Posiadam wysoką kulturę osobistą, jestem sumienny i trzymam się powierzonych mi zadań, a przy tym nie jestem drętwy, jak inni korepetytorzy.

Mimo to, na moich korepetycjach nie ma tzw. zbijania bąków. Konkret - praca kluczem do sukcesu. Głupio chyba wydawać ciężko zarobione pieniądze (przez Ciebie lub Twoich rodziców) na gadanie o niczym, prawda? Nie będzie też „ej, na następne zajęcia przeczytaj piętnaście rozdziałów tego i tamtego”, bo wiem, że masz też inne sprawy, naukę, czy ogólnie prawo do swojego życia, więc to w naszym wspólnym interesie jest, abyśmy w czasie jednej lekcji przerobili temat. Do „domu” mogę Ci jedynie zadać przemyślenie pewnych zagadnień, abyśmy mogli ciągnąć chronologicznie przerabiany materiał na następnych zajęciach. Jeżeli sam będziesz chciał dodatkowe ćwiczenia, nie ma sprawy.

Kontaktuj się przez:
Tel. kom. 504-467-306 [PLAY]
Skype: live:d1f305981ab94775
FB: Marcin Wodo (Radomsko)

Cennik:
50zł za pełną godzinę zegarową
100zł za dwie pełne godziny zegarowe

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 06.2017
Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie
Magister
Filologia Polska, spec. dziennikarska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.