Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Radomsko

O mnie

Radomszczanin, magister filologii polskiej i miłośnik literatury. Na przestrzeni lat pracowałem m.in. jako dziennikarz oraz nauczyciel języka polskiego w szkole średniej. W wolnych chwilach piszę wiersze, gram w amatorskim teatrze oraz pokazuję dzieciakom, że świat jest naprawdę ciekawy. Jednakowo kocham historię i fantastykę. Potrafię połączyć na korepetycjach życiorys Jacka Soplicy z losami Hana Solo z Gwiezdnych Wojen - wystarczy odrobina inwencji oraz pomysłowość.Korepetycji udzielam w Radomsku oraz przez Internet.

Koszt zawsze taki sam - 60 minut / 50 zł.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 06.2017
Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie
Magister
Filologia Polska, spec. dziennikarska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.