English Masters

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Borzęcin Duży
Warszawa (Ursus +2)
Ożarów Mazowiecki (Kręczki +2)
Izabelin C
Stare Babice
Kielce
Zielonki-Wieś
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 - 120 / 60 min

English Masters

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

ENGLISH MASTERS to mobilne i stacjonarne centrum językowe.Działamy stacjonarnie na terenie Starych Babic (koło Warszawy) oraz mobilnie w Warszawie i Kielcach. Oferujemy szeroki zakres kursów językowych w małych grupach (od 4 do 7 osób), zajęcia indywidualne (korepetycje) dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Metodykę nauczania oraz prowadzenie zajęć indywidualnych opracowaliśmy na podstawie własnych analiz, obserwacji i doświadczeń z poprzednich lat.Współpracujemy z placówkami szkolnymi oraz klientami indywidualnymi. Przygotowujemy do wszelkich egzaminów, pomagamy w nadrobieniu zaległości, nadzorujemy postępy i prace ucznia względem szkoły państwowej oraz proponujemy własne kursy.
Kontakt telefoniczny: 883037783 lub mailowy
Serdecznie zapraszam do współpracy
Magdalena Cedro

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

English Masters
Nowy Świat 40a/28
25-522 Kielce
NIP: 9591900058

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2011 - aktualnie
Szkoła językowa
Prowadzenie kursów językowych indywidualnych i grupowych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2018

Polecam wszystkim, Kasia MAgda to bardzo kompetentna osoba zawsze dobrze przygotowana do zajęć miła atmosfera na lekcjach

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2014

Bardzo dobre podejście, przydatne materiały i wysoki poziom ćwiczeń , matura rozszerzona zdana na 92% więc jestem bardzo zadowolona z korepetytorki. Polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2013

Jestem bardzo zadowolony z lekcji u Pani Magdy, wreszcie spotkałem koreperytorke która jest profesjonalna, dba o materiały do nauki, daje znizki przy większej ilości godzin :), zajęcia odbywają się zawsze punktualnie,podczas zajęć panuje miła atmosfera mimo iż P. Magda zmusza do myślenia :) Jest osobą wymagającą ale może właśnie dlatego tak dobrze zdałem egzamin. POLECAM KAŻDEMU KTO MA ZALEGŁOŚCI LUB CHCE NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA! (przez rok nauczyła mnie tyle ile nie zdołali z jednej z prywatnych szkół przez 3!)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.