English Masters

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Borzęcin Duży
Warszawa (Ursus +2)
Ożarów Mazowiecki (Kręczki +2)
Izabelin C
Stare Babice
Zielonki-Wieś
Pruszków
Latchorzew
Faktura VAT

English Masters

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika English Masters

O mnie

ENGLISH MASTERS to mobilne i stacjonarne centrum językowe.Działamy stacjonarnie na terenie Starych Babic (koło Warszawy) oraz mobilnie w Warszawie i Kielcach. Oferujemy szeroki zakres kursów językowych w małych grupach (od 4 do 7 osób), zajęcia indywidualne (korepetycje) dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Metodykę nauczania oraz prowadzenie zajęć indywidualnych opracowaliśmy na podstawie własnych analiz, obserwacji i doświadczeń z poprzednich lat.Współpracujemy z placówkami szkolnymi oraz klientami indywidualnymi. Przygotowujemy do wszelkich egzaminów, pomagamy w nadrobieniu zaległości, nadzorujemy postępy i prace ucznia względem szkoły państwowej oraz proponujemy własne kursy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2011 - aktualnie
Szkoła językowa
Prowadzenie kursów językowych indywidualnych i grupowych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

Od 4 lat uczyłem się w tej szkole, teraz posyłam dzieci na zajęcia grupowe a bratanek zdał właśnie egzamin z c1. Życzę każdemu, nie tylko mojej rodzinie takich nauczycieli. Pani Magda to osoba która cały czas ma zapał i energię a przede wszystkim wiedzę dlatego tak dobrze to wychodzi według mnie.
Pozdrawiam!
Krystian Sieklicki

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2018

Polecam wszystkim, Kasia MAgda to bardzo kompetentna osoba zawsze dobrze przygotowana do zajęć miła atmosfera na lekcjach

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2014

Bardzo dobre podejście, przydatne materiały i wysoki poziom ćwiczeń , matura rozszerzona zdana na 92% więc jestem bardzo zadowolona z korepetytorki. Polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2013

Jestem bardzo zadowolony z lekcji u Pani Magdy, wreszcie spotkałem koreperytorke która jest profesjonalna, dba o materiały do nauki, daje znizki przy większej ilości godzin :), zajęcia odbywają się zawsze punktualnie,podczas zajęć panuje miła atmosfera mimo iż P. Magda zmusza do myślenia :) Jest osobą wymagającą ale może właśnie dlatego tak dobrze zdałem egzamin. POLECAM KAŻDEMU KTO MA ZALEGŁOŚCI LUB CHCE NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA! (przez rok nauczyła mnie tyle ile nie zdołali z jednej z prywatnych szkół przez 3!)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.