English Masters

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Borzęcin Duży
Babice Nowe (Latchorzew +3)
Kielce
Stare Babice (Izabelin B +4)
Warszawa (Ursus +2)
Izabelin
Ożarów Mazowiecki (Kręczki +2)
Faktura VAT

O mnie

Trzy lata temu ukończyłam studia filologi angielskiej, już podczas studiów nabywałam praktyki w nauczaniu indywidualnym czego owocem jest firma korepetytorska.

Uwielbiam pracować z dziećmi, młodzieżą a także dorosłymi.

Poprzez praktykę wykształciłam autorskie metody nauczania i bardzo innowacyjne techniki przyswajania wiedzy co przyniosło wymierne efekty w mojej pracy.

Prowadzenie działalności zarówno jak i nauczanie jest moim głównym zajęciem ( nie stanowi pracy dodatkowej po godzinach ) dlatego każdy uczeń jest bardzo szczegółowo monitorowany i zadbany.

W przypadku dzieci i młodzieży rodzic jest na bieżąco informowany o postępach ucznia.Każda współpraca rozpoczyna się od spotkania organizacyjnego na którym, omawiane są kwestie takie jak:

#poznanie ogólnych zasad nauczania oraz współpracy,

  1. zapoznanie się z cennikiem oraz umową (umowa zostaje podpisana na czas nieokreślony nie wcześniej niż po miesięcznym okresie współpracy

#wybór metody nauki (kursu), sposobu przyswajania wiedzy

#częstotliwość spotkań,

#przebieg dotychczasowej nauki języka itp.

Najistotniejszym punktem spotkania jest napisanie testu sprawdzającego wiedzę i umiejętności ucznia.

Test pozwoli określić faktyczny stan wiedzy oraz sklasyfikować ucznia na odpowiedni poziom jak również ocenić ewentualne zaległości i będę mogła zaproponować odpowiednie materiały do nauki.

Serdecznie zapraszam do współpracy

Magdalena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2011 - aktualnie
Szkoła językowa
Prowadzenie kursów językowych indywidualnych i grupowych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2018

Polecam wszystkim, Kasia MAgda to bardzo kompetentna osoba zawsze dobrze przygotowana do zajęć miła atmosfera na lekcjach

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2014

Bardzo dobre podejście, przydatne materiały i wysoki poziom ćwiczeń , matura rozszerzona zdana na 92% więc jestem bardzo zadowolona z korepetytorki. Polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2013

Jestem bardzo zadowolony z lekcji u Pani Magdy, wreszcie spotkałem koreperytorke która jest profesjonalna, dba o materiały do nauki, daje znizki przy większej ilości godzin :), zajęcia odbywają się zawsze punktualnie,podczas zajęć panuje miła atmosfera mimo iż P. Magda zmusza do myślenia :) Jest osobą wymagającą ale może właśnie dlatego tak dobrze zdałem egzamin. POLECAM KAŻDEMU KTO MA ZALEGŁOŚCI LUB CHCE NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKA! (przez rok nauczyła mnie tyle ile nie zdołali z jednej z prywatnych szkół przez 3!)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.